|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodniški dopust
11.9.2005 11:02:30   
Tina76
Oj!

Zanima me če katera ve kako si lahko približno izračunam kdaj naj bi šla v porodniško. PDP imam 19.2. 2006 po UZ-ju in 28.1.2006 po zadnji M.

Mislim da UZ bolj drži.

Kako si ve to izračunate?

TNX

Tina in baby
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Porodniški dopust
11.9.2005 11:05:40   
lenika
28 dni pred PDP-jem greš na porodniško, še prej pa lahko koristiš redni letni dopust, ali pa ga po dogovoru z delodajalcem preneseš v čas po porodniški.

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Porodniški dopust
11.9.2005 11:07:05   
lenika
Mene pa zanima, kako je lahko takšna velika razlika med tvojima PDP-jema? A si imela zelo nereden in dolg ciklus, da je prišlo do tega?

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Porodniški dopust
11.9.2005 11:48:45   
Tina76
M sem imela od 40 do 90 dni in zato je nastala taka razlika.

lp

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Porodniški dopust
11.9.2005 12:05:34   
kati1
Dokler nimaš točnega PDP itak ne moreš izračunat (približno pa lahko)

http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/porodniskiDopust.asp


(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Porodniški dopust
11.9.2005 12:09:17   
2ursae
čas porodniške se izračuna na podlagi potrdila o PDP, ki ti ga da tvoj G. Tko da je najbolje, da njega vprašaš, kateri datum bo upošteval. Na porodniški dopust greš 28 ali 42 dni pred PDP.

pozdravček

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Porodniški dopust
11.9.2005 12:10:10   
Udb
Tina76 je napisal/a:

M sem imela od 40 do 90 dni in zato je nastala taka razlika.

lp


Tina, za datum glej kar rok glede na UZ!! Pri meni je namreč razlika kar 8 tednov - če bi gledala na datum zadnje M, bi imela že 3 tedne otročka, zdaj bom moral pa še 5 tednov počakati!!

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Porodniški dopust
11.9.2005 13:31:59   
Tina76
Na posredovanem linku od kati1 je stran kjer piše:


Porodniški dopust traja 105 dni.

Mati mora nastopiti porodniški dopust 28 dni pred predvidenim datumom poroda, ki ga določi ginekolog. Mati pa se lahko odloči tudi, da bo nastopila porodniški dopust 42 dni pred predvidenim datumom poroda, vendar mora vedeti, da je skupno trajanje porodniškega dopusta v vsakem primeru 105 dni.

A so to delovni dnevi ali tudi vikendi?

In kaj je s temi 105 dnevi? Samo?????

Sorry ampak res mi ni nič jasno

Tina

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Porodniški dopust
11.9.2005 13:35:09   
lenika
!05 dni je porodniškega dopusta vključno z delovnimi in nedelovnimi dnevi, nato pa se začne dopust za nego dojenčka (ne vem točno kako se imenuje). Porodniški dopust in dopust za nego otroka trajata skupaj 12 mesecev.

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Porodniški dopust
11.9.2005 13:37:49   
Tina76
O hvala!
Sem tudi sama malo raziskovala po netu in anašla:

Porodniški dopust traja 105 dni in se začne 28 ali 42 dni pred predvidenim datumom poroda (kdaj, lahko izberete sami). Izrabi se v strnjenem nizu v obliki polne odsotnosti z dela. Gre za prvi del starševskega dopusta, drugi del je dopust za nego in varstvo otroka, ki traja 260 dni. Prvi in drugi del skupno znašata 365 dni.

Tina

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?