|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   od rahle črtice do konkretne-test nosečnosti
20.2.2013 9:51:24   
Anonimen
No koliko časa "traja" da se iz rahle user posted image pojavi konkretna...namreč 2 dni nazaj sem delala test in sta bili rahli user posted image in danes sem test ponovila, nekako sem upala da bodo konkretneuser posted image , pa so še vedno rahle, se pa vidijo, ampak mogoče za kakšen odtenek bolj izrazite kot 2 dni nazaj? Joj kako sovražim te rahle črtice, ko ne vem na čem sem, raje bi videla da bi bila danes čisto negativen, kot pa da sem spet v dvomih.
Kaj pa bi lahko bil vzrok lažno pozitivnih testov?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: od rahle črtice do konkretne-test nosečnosti
20.2.2013 9:57:56   
bybyka_1987
kateri test?jaz sem v ponedeljek delala babycheck vidna crtka sicer ne mocna...clearblue eden bol rahlo pokazal...digitalen mi je tudi pozitivn pokazal....sem pa vceraj se lulala first sign trakce oba in je bla zlo sibko komaj vidno...ker mi ni dalo mira sem se danes clerblua in je bil tok izrazit + da je kar v ocke bodel :)
pa naj bi bila first sign in clearblue obcutljiva na 25 enot

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: od rahle črtice do konkretne-test nosečnosti
20.2.2013 9:59:09   
bybyka_1987
aja pa first sign je bil jutranji urin ostali ne...pa sem delala vse pred izostankom...v petek je ne bo....hormon naj bi se podvajal na 2-3 dni

< Sporočilo je popravil bybyka_1987 -- 20.2.2013 10:01:49 >

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: od rahle črtice do konkretne-test nosečnosti
20.2.2013 10:12:57   
Anonimen
obakrat sem delala baby check, bom šla jutri še po CB pa bomo videli! user posted image

(odgovor članu bybyka_1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: od rahle črtice do konkretne-test nosečnosti
20.2.2013 10:17:52   
bybyka_1987
al pa ce gres na krvni test bos najbol ziher...drgac pa crtka je crtka :_) javi kako bo
drzim pesti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: od rahle črtice do konkretne-test nosečnosti
20.2.2013 18:25:39   
Anonimen
Nisem zdržala-naredila sedajle CB! In najprej tanka črtica, čez 2-3 minute se je pokazal cel +, se pravi bolj debel, kot kaže slika 3 na navodilih! In po 10 min. spet samo tanka črta....jao, pa spet ne vem na čem sem user posted image Jutri dam še kri za Bhcg!Evo še slika testa, čeprav zelo slaba, ker imam slab fotoaparat na mobitelu! Kaj menite?
user posted image

(odgovor članu bybyka_1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: od rahle črtice do konkretne-test nosečnosti
20.2.2013 18:28:08   
Najaa
Hm, najbolj ziher bo, če boš počakala kakšen dan ali dva zamude M in naredila test. Sicer pa rahla ali močna črtica - če je črtica, je nosečnost. Če pa se ti samo zdi, da vidiš črtico, si pa verjetno test delala prezgodaj.

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: od rahle črtice do konkretne-test nosečnosti
24.2.2013 17:12:01   
Jenny_B
Živjo,
mene pa zanima, kam se gre oddat kri za pregled nosečnosti in a to stane, koliko? Danes je 39. dan od moje zadnje user posted image , kar za moje razmere sicer ni ravno veliko (ponavadi tam med 34 in 36 dni, tudi na 38 včasih). Sem pred par dnevi naredila test, pa je bil negativen (first sign), sam user posted image pa še kar ni od nikoder..

Drugo vprašanje, sem bolna (močnejši prehlad, rahla vročina, okoli 37°C)... je to lahko škodljivo v najbolj zgodni fazi nosečnosti? user posted image

Hvala za odgovore. :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: od rahle črtice do konkretne-test nosečnosti
24.2.2013 20:34:23   
Penny
Krvni test delajo v določenih laboratorijih, v Lj je to AdriaLab na Parmovi, pa verjetno tudi Poliklinika. Zastonj je, če ti zdravnik/ginekolog da napotnico, sicer samoplačniško. Stane pa okoli 10€, če se ne motim.
37 ni nobena vročina :), to imaš lahko tako "visoko" tudi zaradi ciklusa (progesteron v lutealni fazi) ali nosečnosti.
M pa lahko zamuja tudi zaradi bolezni (praviš, da si močno prehlajena), sicer pa T do 38 stopinj ni nevarna za plod. Pazi samo, da veliko piješ.

(odgovor članu Jenny_B)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: od rahle črtice do konkretne-test nosečnosti
25.2.2013 18:46:30   
Jenny_B
Hvala Penny za odgovor. Vem, da zame 37°C ni nobena vročina ;) samo zanimalo me je vseeno, če je to lahko nevarno za tistih par celic, ki se začne delit po združitvi.. no, zdaj vem. :) In itak je bil tudi drugi test CB negativen, tako da lahko samo mirno čakam na M, da se prikaže, kadar bo gospodični odgovarjalo.. ;)

< Sporočilo je popravil Jenny_B -- 25.2.2013 18:48:05 >

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: od rahle črtice do konkretne-test nosečnosti
5.3.2013 19:38:36   
MEGi20
Kaj pravite na tole ????

http://shrani.si/f/2/mf/29JpmN9E/dsc1169.jpg

http://shrani.si/f/3L/JG/4FiWaEFt/dsc1166.jpg

http://shrani.si/f/1j/ty/11gw17mw/dsc1174.jpg

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: od rahle črtice do konkretne-test nosečnosti
6.3.2013 11:52:09   
pikizenc
Jaz žal ne vidim

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: od rahle črtice do konkretne-test nosečnosti
6.3.2013 12:13:25   
Penny
Mogoče se v živo res kaj vidi, ampak na slikah tudi jaz ne vidim še nič user posted image . user posted image Megi user posted image .

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: od rahle črtice do konkretne-test nosečnosti
18.3.2024 3:05:17   
kenaanna

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
rice purity
No koliko časa "traja" da se iz rahle user posted image pojavi konkretna...namreč 2 dni nazaj sem delala test in sta bili rahli user posted image in danes sem test ponovila, nekako sem upala da bodo konkretneuser posted image , pa so še vedno rahle, se pa vidijo, ampak mogoče za kakšen odtenek bolj izrazite kot 2 dni nazaj? Joj kako sovražim te rahle črtice, ko ne vem na čem sem, raje bi videla da bi bila danes čisto negativen, kot pa da sem spet v dvomih.
Kaj pa bi lahko bil vzrok lažno pozitivnih testov?

Vzrok za lažno pozitivne rezultate testa je lahko okužba ali druge bakterije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?