|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno prosim za nasvet
12.9.2005 7:37:55   
majamo
Prosim vas za nasvet. Prejšnji teden sem zvedela da sem . Zdaj pa imam težave, ker sem že v petek popoldne opazila bledo rjavkast izcedek. Pol pa je izginil.
Cel vikend sem počivala, nisem nič opazila, danes zjutraj pa spet čisto malo opazim na papirju. Na perilu pa nič. Kaj je to?


prosim vas za nasvet
vaša majamo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nujno prosim za nasvet
12.9.2005 7:43:43   
puncica
Jaz bi poklicala G in vprašala kaj naredit.

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nujno prosim za nasvet
12.9.2005 7:57:06   
Stefka
Tudi meni se je zgodilo isto, pa imam danes punčko.
V vsakem primeru pa vprašaj G. Ziher je ziher.

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nujno prosim za nasvet
12.9.2005 8:00:15   
majamo
Bom poklicala. Res me je strah. Tak bi se mogla na prvi pregled naročit, pa bom še vprašala kaj je s tem.

Malo me je panika zagrabila.

lepo bodite

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nujno prosim za nasvet
12.9.2005 8:12:15   
sazi
Najbolje, da vprašaš. Jaz sem imela kar nekaj tednov tak raklo rjavkasto-rožnato obarvan izcedek, pa je bilo vse v redu. Tako da sicer le preveri, ampak brez panike, ker res lahko, da ni nič narobe.
Moja mama je imela, ko je nosila mene prve 3 cikluse še menstruacijo - torej precejšnjo krvavitev in sploh ni vedela, da je noseča - pa je rezultat super

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nujno prosim za nasvet
12.9.2005 8:25:10   
puncica
majamo, pa javi, kaj si izvedela

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nujno prosim za nasvet
12.9.2005 8:50:03   
majamo
Ha Sazi to je dobra novica. Bom javila

papa

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?