|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   QUINNY BUZZ - par vprašanj
8.4.2013 15:44:31   
visokapetka
Vse, ki imate omenjeni voziček Quinny Buzz lepo prosim za vaše mnenje.

Kupujemo namreč voziček za na morje, pa imamo ogledanega buzza. A je kakšna drastična razlika med buzz 3 in buzz 4, poleg tega, da ima buzz 4 spredaj dve kolesi? Ker ga potrebujeno za v kamp, bi bil verjetno buzz 3 bolj primeren? Pa verjetno opra biti skoraj obvezno sprednje kolo napihljivo?
Zanima me tudi, če je možno športni del (tisti manjši sedež, ne xxl) upprabljati tudi za majhnega dojenčka? Naša punčka bo imela, ko ga bomo potrebovali, 2 meseca.
Kako se vam je voziček obnesel na makadamu?

No, pa če ga ima morda kdo za prodati, ga z veseljem kupimo pp sprejemljivi ceni :)

Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: QUINNY BUZZ - par vprašanj
6.5.2013 12:08:51   
tweety83
Če kupujete omenjeni voziček absolutno priporočam štirico,ker je lažje vodljiv s štirimi kolesi kot s tremi.... jaz sem kupila trikolesnika in potem iskala dodaten nastavek in ga spremenila v štirikolesnika....tak da...
trikolesnik ni tako stabilen kot štirikolesnik in po trgovini kar drsi,kar se pa tiče kampa in makadama pa tudi absolutno boljša vodljivost s štirimi kolesi kot s tremi....
športni del je primeren za dvomesečnega dojenčka - ga daste v ležeči položaj in mogoče kakšno dekico noter,da ni preveč v sedečem položaju (tam kamor spada ritka user posted image je kar velika luknja...ob tako majhnem otročku). Paše pa na ta model maxi cosi lupinica, ampak morate imeti adapterje zanjo....
veliko sreče/uspeha pri nakupu..... Jaz sem pa omenjen voziček že prodala lani....

(odgovor članu visokapetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: QUINNY BUZZ - par vprašanj
6.5.2013 12:46:25   
pina11
Pozdravljena!
Jaz imam omenjeni voziček Quinny Buzz 3 na prodaj, rdeče barve. Jaz sem bila z njim zelo zadovoljna. Vodljiv po makedamu ok. Prva kolesca pa niso napihljiva, vendar se da dodatno kupiti.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: QUINNY BUZZ - par vprašanj
6.5.2013 15:44:27   
knorbalbo
Moje izkušnje s QBuzzom: kupili 4-kolesnika, potem dokupili še napihljivo kolo oz. 3-kolesnik. Z nobenim nisem bila prav zadovoljna, 4-kolesnik je sicer bolj vodljiv, a so sprednja kolesa plastična in za moje pojme je vse treslo že po majhnih kamenčkih (npr po tistih na pločniku ko sipajo ceste pozimi), kaj šele po makedamu. To ni terenc, kljub temu da ima zadnja kolesa velika in napihljiva in da naj bi bil "vzmeten". JAz bi ti sigurno voziček odsvetovala, če kupuješ za omenjene terene. KAr se pa športnega dela tiče, ja, se da dat notr doječka te starosti, če pa je to res optimalna rešitev pa je spet druga zgodba.


(odgovor članu pina11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: QUINNY BUZZ - par vprašanj
7.5.2013 21:21:15   
mayci
Jaz sem imela Buzza 3-kolesnika, bila sem zelo zadovoljna z njim, tudi glede stabilnosti. Sem pa prvo uro, ko sem ga kupila (rabljenega), šibala še po napihljivo sprednje kolo, ker tisto trdo kolesce na gladkih površinah noro blokira...user posted image Ko pa smo imeli enkrat napihljivo kolo gor, je bilo pa super, z njim se pride kamorkoli, res lepo okreten, lahek za vožnjo...
Še en voziček, ki mi je tudi super in sem ga imela (morda v razmislek kot alternativ Buzzu) pa je Concord Neo, je štirikolesnik, res fajn vozek! user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?