|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Operacija žrelnice
11.6.2013 9:58:15   
klavdika
Pozdravljene mene pa nekaj zanima, s sinom imava jutri datum za sprejm v bolnico za operacijo žrelnice. Včeraj pa se je zbudil s polnim noskom, sedaj čistima s fiziološko, vročine nima, kašlja tudi ne, pa me zanima ali go bodo operirali kljub temu da mu teče iz noska ali ne. Sicer sva dala kri in vodo ampak to je bilo v petek in je izvid bil okej. Greva v Celje ali pred operacijo naredijo še kak pregled ali še enkrat vzamejo kri. Me skrbi da ne bi bilo kaj narobe.
Upam da bo vse dobro, sam sem tako v skrbeh da ni bi kaj bilo narobe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Operacija žrelnice
11.6.2013 10:44:29   
KIKI****
Mislimda ni razloga za skrb. V kolikor je samo nosek in da ne bo nič vnetega bo operiran, tako so nama rekli. Tudi če bi malo pokašljeval, pa da grlo ni pordelo bi ga operirali. Tako je bilo pred 6 leti v Celju.

(odgovor članu klavdika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Operacija žrelnice
11.6.2013 10:50:41   
Najaa
Če bi kašljal, ga sigurno ne bi vzeli. Se je točno to zgodilo moji hčerki lani novembra. En dan pred sprejemom je začela kašljat pa sva vseeno šli tja in ko jo je zdravnik slišal, je rekel, da bomo prestavili. Če mu samo teče iz noska, pa verjetno ni problema. Krvi ne pregledujejo v bolnici, ravno zato moraš imeti izvid star nekaj dni.
Pojdi z njim tja pa povej kako je in boš vidla.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Operacija žrelnice
11.6.2013 11:32:46   
astrid1
Če teče iz noska, ni problem, če pa ima povišano temperaturo, pa prestavijo.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Operacija žrelnice
11.6.2013 15:40:18   
Doll
za anestezijo mora biti otrok zdrav.

V bolnici poveš,da ima poln nos in se bood oni odločili kako in kaj.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Operacija žrelnice
11.6.2013 21:43:09   
josephine27
Ob sprejemu otroka pogleda anestezist in pediater in onadva dasta žegen. Pač povej, da mu teče, če je hudo bodo pa itak tudi sami videli. Naš je bil operiran kjub rahlemu izcedku iz nosa. Mi je anestezistka nekako tako po domače razložila, da če gre za prehlad prve stopnje potem vseeno operirajo, če gre za pa za prehlad druge al pa tretje pa ne in prestavijo. Ali po domače če samo curi prozorno iz nosa operirajo, če pa otrok kašlja ali ima rumeno- zelen izcedek iz nosa al pa da slišijo kaj na dihalih potem ne. Sicer nismo bili v Celju ampak verjamem, da je več al manj povsod tako.

_____________________________



(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Operacija žrelnice
12.6.2013 18:08:03   
klavdika
Evo pa da povem. Ponoči je začel tako kašljat, da sem vedela da sigurno ne bo operiran, vseeno smo se šli pokazati in je zdravnik že slišal da kašlja ga je pregledal ampak za operacijo se ni odločil zaradi kašlja. Tako da sva sedaj doma in čakava nov datum.
Po eni strani sem tako žalostna vse smo imeli splanirano to operacijo in potem 14dni doma nato dopust sedaj pa ne vem kdaj bova sploh na vrsti, pa še stem da sem ga že 15 maja vzela iz vrtca da le ne bi zbolel, pa kot da je imel vse tempirano točno ko bi bilo treba it zboli. Ma bo že.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Operacija žrelnice
12.6.2013 18:14:25   
astrid1
Pri žrelnici je en takšen začaran krog. Morajo na operacijo, da bodo bolj zdravi, težko so dovolj zdravi za operacijo....

(odgovor članu klavdika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Operacija žrelnice
12.6.2013 20:06:33   
Najaa
Ojoj, nam se je tudi to zgodilo. 14 dni je bila doma, pa je en večer prej začela kašljat. Meni je sestra takrat rekla, da vsi otroci, ki čakajo na nov datum, so na prednostni listi, se pravi ko nekdo odpove, te pokličejo. In mislim, da so me pol klicali čez manj kot tri tedne. Tako da si pač na novo splaniraj vse, nimaš druge.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Operacija žrelnice
12.6.2013 21:06:15   
Doll

IZVIRNO SPOROČILO: klavdika

Evo pa da povem. Ponoči je začel tako kašljat, da sem vedela da sigurno ne bo operiran, vseeno smo se šli pokazati in je zdravnik že slišal da kašlja ga je pregledal ampak za operacijo se ni odločil zaradi kašlja. Tako da sva sedaj doma in čakava nov datum.
Po eni strani sem tako žalostna vse smo imeli splanirano to operacijo in potem 14dni doma nato dopust sedaj pa ne vem kdaj bova sploh na vrsti, pa še stem da sem ga že 15 maja vzela iz vrtca da le ne bi zbolel, pa kot da je imel vse tempirano točno ko bi bilo treba it zboli. Ma bo že.



Se ne sekiraj !! Boljše da ne gre na OP,kot pa da je kaj narobe. Mi imamo tudi datum naslednji teden,pa verjetno ne bomo šli,ker je prehlajen .Oz. vem da ne bo šel,ker jaz ne bom dala,dokler ne bo zdrav.

Saj bo user posted image

(odgovor članu klavdika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Operacija žrelnice
12.6.2013 21:47:45   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ojoj, nam se je tudi to zgodilo. 14 dni je bila doma, pa je en večer prej začela kašljat. Meni je sestra takrat rekla, da vsi otroci, ki čakajo na nov datum, so na prednostni listi, se pravi ko nekdo odpove, te pokličejo. In mislim, da so me pol klicali čez manj kot tri tedne. Tako da si pač na novo splaniraj vse, nimaš druge.


Res fajn če je pri vas tako. Nam so prvič prestavili in smo dobili datum šele čez tri mesece.

_____________________________



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Avantura
binyy

Ste za sex za eno noč z osebo,ki vas zelo,zelo privači,kljub temu da imate partnerja (doma)?

da, zakaj pa ne (15%)

ne (45%)

da, to si zelo želim (4%)

ne, ne podpiram avantur (36%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!