|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Gre kdo v Baško vodo (TN Urania) od 15.8.... 11.8.2013 14:10:57
|
|
|
|
noranate
|
s katero agencijo pa greš in ali si že bila kdaj tam? lp
|
|
|
|
|
|
RE: Gre kdo v Baško vodo (TN Urania) od 15.8.... 11.8.2013 19:35:26
|
|
|
|
karmen83
|
Živjo. Gremo z agencijo Relax, bili smo že lani in nam je bilo super, letos so bile okoliščine take, da smo bili prepričani, da nam ne bo uspelo, pa se je vseeno obrnilo tako, da smo v zadnjem trenutku še ulovili zadnjo sobo in lahko gremo Joj, sem mislila, da se bo na RR našel še kdo, ki ga bo pot peljala na enak cilj, sem prav presenečena zdaj
_____________________________
6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiNa letalo z malčkom - 9 zlatih pravilČe se tudi vi med počitnicami odpravljate na družinsko potovanje z letalom, obvezno preverite zlata pravila za letenje z...
Zadnje s foruma
Pašteta, salamedejziKdaj ste svojim malčkom ponudile pašteto ali salamo? (kakšno?)prej (
14%)

10m (
10%)

11m (
4%)

12m (
16%)

13m (
9%)

kasneje (
48%)
Število vseh glasov: 338Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!