|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 21 22 [23]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.9.2013 10:59:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
26.9.2013 11:05:58   
Neala
Brioš, jaz pa se te spomnim iz julijk. Ja, zdaj v drugo bo res šlo verjetno hitreje, samo kaj ko me kar fejst dajejo slabosti in se mi dnevi grozno vlečejo zaradi tega.

Ula33, ja, iskrene čestitke!! To pa je krasen zaključek septembra.
Mala jagodka, močno močno navijam, da bo srečno tudi zate!!!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
26.9.2013 12:16:55   
brioš
Potem sem pri julijkah še bila ?? Sem mislila, da me dalj časa ni blouser posted image user posted image  Se opravičujem za dezinfomracijeuser posted image user posted image
Neala kdaj so se ti pa slabosti začele ? Pri meni v 1 je bilo tako, da me je cca. od 7/8 t. bolel želodec pa do 12/13t. Potem pa OK. Upam, da sedaj ne bo kakšnih slabosti. Zdaj moram tko al tko pazit na kg, nazadnje sem imela rahlo povišano sladkorno ( brez ukrepov ), tako da sedaj sem takoj uvedla 5 obrokov. Kg pa upam, da ne bodo pobezljale. Začnemo na 60kg user posted image  Uglavnem naj gre mirno čez in zdravo predvsem.


(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
27.9.2013 11:27:26   
Anonimen
Punce se jaz bi se pridruzila :). Ne pricakujem je sicer od danes, testek negativen, vceraj pa cisto rahla krvavitev, samo na papirju in tudi danes menstruacije od nikoder. Imam pa se predvsem neredne menstruacije in doma 8 mesecnega nadobudneza :). Me vzamete? :)

Zaenkrat anonimna user posted image

(odgovor članu brioš)
  Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
27.9.2013 11:31:51   
Neala
IZVIRNO SPOROČILO: brioš

Neala kdaj so se ti pa slabosti začele ? Pri meni v 1 je bilo tako, da me je cca. od 7/8 t. bolel želodec pa do 12/13t. Potem pa OK. Upam, da sedaj ne bo kakšnih slabosti. Zdaj moram tko al tko pazit na kg, nazadnje sem imela rahlo povišano sladkorno ( brez ukrepov ), tako da sedaj sem takoj uvedla 5 obrokov. Kg pa upam, da ne bodo pobezljale. Začnemo na 60kg user posted image  Uglavnem naj gre mirno čez in zdravo predvsem.



Joj, ne govori mi o slabostih... Začele so se še preden sem vstopila v 6. teden. In traaaaaja še zdaj pa bom jutri dopolnila 11 tednov. Tako, da nekako srčno upam, da še kak teden pa bo konec. V prvi nosečnosti mi ni blo niti pol toliko slabo kot zdaj. Tudi bruham občasno. Občutek grozen, za nobeno rabo nisem user posted image . Ampak dobro, se tolažim, da je to hormon, ki mi v bistvu dela samo dobro, tako da... Skratka, mirno in čim lepše naj gre tudi tebi! user posted image

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
28.9.2013 7:43:44   
brioš
Dobro jutro,

Neala naj slabosti minejo čimprej user posted image Pri meni za 1x trkam ( ampak vem, je še prezgodaj ), ampak me pa daje to, da sem totalno brez energije. V službi sem bila prav fuč in nezbranauser posted image Obup. Se moram zdaj vzet malo v roke. Danes sem tako slabo spala, zjutraj sem vstala in sem imela občutek take teže spodajuser posted image Sem se prav ustrašila. Uf so se pojavili strahovi.

Kako kaže drugim puncam ??

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
28.9.2013 9:40:44   
Neala

IZVIRNO SPOROČILO: brioš

Neala naj slabosti minejo čimprej user posted image Pri meni za 1x trkam ( ampak vem, je še prezgodaj ), ampak me pa daje to, da sem totalno brez energije. V službi sem bila prav fuč in nezbranauser posted image Obup. Se moram zdaj vzet malo v roke. Danes sem tako slabo spala, zjutraj sem vstala in sem imela občutek take teže spodajuser posted image Sem se prav ustrašila. Uf so se pojavili strahovi.


Se mi zdi, da je čist na začetku največ težav s telesosm. V obeh nosečnostih sem takoj po testu teden ali dva čutila dosti bolečin v jajčnikih, pritisk v maternici, utrujenost, vrtoglaviso, žive sanje v spanju, nemir... Se mi zdi, da hormoni začnejo delat na polno. Potem se to malce umiri in ni več teh bolečin, je pa slabost (če je) in zgaga pri kateri. Čuj, pridruži se nam na temi Nosečke 2014 (tam klepetamo take, ki imamo rok poroda v različnih mesecih, vendar si želimo medsebojnega čveka, če smo se zaštekale pri kateri drugi temi in bi si potem tudi tam želele še naprej deliti izkušnje user posted image .


Navijam za ostalle punce!!! Seveda za ta preostanek septembra, kar ga še je.

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
29.9.2013 9:05:49   
mala jagodka
Mene pa kar v modro, je včeraj zvečer prišla. user posted image

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
30.9.2013 7:36:07   
brioš
malajagodka pošiljam ti user posted image . Vem kako se počutiš, ampak verjemi uspelo vama bo.

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
1.10.2013 16:20:00   
CECA 1
jaz sem nardila mal premora od vsega,september je žal modro pobarvan user posted image punce mela sem vas v mislih,vsem ki jim je uspelo čestitke,ostale se tipkamo oktobra user posted image

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 560
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 21 22 [23]
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 21 22 [23]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?