|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zadržani splav v 18.tednu
2.9.2013 10:28:01   
pikicapokica007
Pozdravljene!

5.8. sem imela redni pregeld pri moji ginekologinji, kjer je na UZ ugotovila, da dojenčku srček ne bije več. Plod naj bi umrl že v 14t 6d. še isti dan sem bial sprejeta na oddelek in takoj so začeli s splavom s tabletko. splavila sem 8.8. zjutraj. moja G mi je rekla, da naj počakam 3 cikluse, preden znova poskusiva. Kaj menite ve? ima katera podobno izkušnjo?! vsak nasvet bo zelo dobrodošel.

pozdravček vsem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zadržani splav v 18.tednu
2.9.2013 10:35:30   
Tippi
Sicer ne deliva iste usode, ampak meni je bilo svetovano, da po opravljenem UPN-ju v 20. tednu, še pol leta ne načrtujem nove zanositve. (sem drugje prebrala, da si bila v 18. tednu) sem se tega kar držala. glede na to, da s tedni nisva bili zelo narazen, bi rekla, da je pametneje počakati raje malo dlje, kot premalo. sicer pa ti bo ginekolog največ znal povedati, sploh po ginekološkem pregledu

< Sporočilo je popravil Tippi -- 2.9.2013 10:36:43 >

(odgovor članu pikicapokica007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zadržani splav v 18.tednu
2.9.2013 10:38:42   
pikicapokica007
hvala za odgovor! zanima me še nekaj.... splavek in vse ostalo je bilo poslano na histološke preiskave. Mogoče katera ve, če te izvide dobim jaz ali moja G?! šele sedaj, ko sem se malo sestavila, imam polno glavo vprašanj in upam, da vsaj na kakšnega dobim odgovor.

Lp

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zadržani splav v 18.tednu
2.9.2013 10:48:18   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: pikicapokica007

hvala za odgovor! zanima me še nekaj.... splavek in vse ostalo je bilo poslano na histološke preiskave. Mogoče katera ve, če te izvide dobim jaz ali moja G?! šele sedaj, ko sem se malo sestavila, imam polno glavo vprašanj in upam, da vsaj na kakšnega dobim odgovor.

Lp


Ti v porodnišnici niso nič povedali? čudno. mene so seznanili z vsem. s skupinskim ali individualnim posipom, možnost poslovitve od otroka, odtis stopal in dlani....

tudi glede preiskav...z vsem so me seznanili. ne dobiš jih ne ti, ne tvoja ginekologinja. moraš kar sama poklicat. prav tako se moraš na žalah sama pozanimat, kdaj bodo plodek prinesli tja in opravili posip, če bi seveda želela biti prisotna v parku zvončkov. je pa lepo slovo, tako da zagotovo ti ne bo žal, če boš prisotna.

sožalje user posted image

(odgovor članu pikicapokica007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zadržani splav v 18.tednu
2.9.2013 12:44:39   
pikicapokica007
nič mi niso povedali. samo to, da gre na preiskave in da če bom imela hude bolečine ali vročino, naj pridem nazaj. čez 14 dni sem imela pregled pri svoji G, kjer mi je samo prebrala odpustnico, ter povedala, da naj počakam 3 cikluse za naslednji poskus in da če bom rabila pogovor, naj pridem nazaj. to je bilo pa tudi vse. nič ni bilo govora o nobenem slovesu, posipu... nič... sicer sem se od mojega user posted image poslovila tisti dan, ko sem dobila tabletke. sicer se nisem sprijaznila in sem prosila še za zadnji UZ, ker sem še vedno upala, da so se zmotili. takrat sem ga/jo nazadnje videla in zame je bilo to slovo. je hudo in še nekaj časa bo, vendar še vedno ostaja vprašanje zakaj... in na tega najbrž nikoli ne bom dobila odgovora.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zadržani splav v 18.tednu
6.9.2013 8:19:56   
Maxy
Punce, žal mi je za vse naše sončke, ki so odšli, preden smo jih sploh spoznali. Tudi sama ne poznam odgovora, zakaj jim ni bilo dano živeti, vendar proti naravi žal ne moremo ukrepati. Tudi sama sem imela več splavov, abrazij....bila sem vztrajna, zelo in danes imam (kljub 5.splavom) dva korenjaka. Včasih se spomnim na vse bolečine, solze in si rečem, da je bilo vredno vztrajati. Tudi tebi želim veliko sreče oz. kot mi je nekdo rekel, gospa pa saj boste imela user posted image , sam boste morala na njega še malo počakati.

_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu pikicapokica007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zadržani splav v 18.tednu
8.9.2013 20:03:25   
pikicapokica007
hvala ;) tudi meni so rekli, da bom morala še malo počakat, pa bo. najbolj mi pa je ostal v vspominu stavek, ki mi ga je rekel zdravnik, ko sem odhajala iz bolnišnice: Včasih se nam mora zgoditi nekaj slabega in moramo nekaj izgubiti, da se nam lahko naredi nekaj dobrega in da dobimo najboljše! hvala še enkrat za vso podporo! res jo potrebujem! srečno tudi vsem drugim, ki ste šle čez vse to.

(odgovor članu Maxy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zadržani splav v 18.tednu
27.9.2013 14:16:43   
pikicapokica007
Pozdravljene vse!

Še malo, pa bosta minila 2 meseca od mojega splava. Gospa M me je obiskala že dvakrat, sedaj pa sva se s partnerjem odločila, da poskusiva ponovno. Ker so obiski user posted image dokaj neredni, sem kupila teste za ugotavljanje ovulacije, saj bi rada čimprej zanosila. Zelo me je strah, ker se bojim, da se mi bo kaj takega ponovilo in ne vem, če bom bila tako močna, da bom dala vse to še enkrat čez. vzroka niso našli, tako da močno upam, da bo v drugo šlo čez vseh 9 mesecev, na pa da se bo zgodba končala na polovici.

Kaj menite ve?! sva mogoče prehitra?!

Pozdravček vsem

(odgovor članu pikicapokica007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zadržani splav v 18.tednu
3.10.2013 13:41:02   
moja sončka
pozdravljene punce na fb imamo skupino za naše angelčke če se želi katera pridružiti bomo zelo vesele skupina je pa skrita

(odgovor članu pikicapokica007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zadržani splav v 18.tednu
16.12.2013 21:51:50   
lilalo
moja sončka Jaz bi se želela pridružiti skupini. user posted image

(odgovor članu moja sončka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zadržani splav v 18.tednu
29.12.2013 10:29:29   
pikicapokica007
Živijo punce!

v petek in spet danes sem zagledala user posted image . sedaj pa upam, da mi uspe priti do konca! enako želim vsem, ki ste šle skozi podobno pot, kot jaz!

(odgovor članu lilalo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?