|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 9:10:24   
Anonimen
Vesnica, KIK je KIK diskont, ki jih je veliko po Avstriji.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 9:16:37   
Anonimen
Pa saj mojemu znamka tudi nič ne pomeni, je še premajhen, ampak za svojo dušo mu moram kdaj kaj takega kupit. In ga potem niti slučajno ne teroriziram, da se ne sme umazat. Niti pod razno, še nikoli ga nisem in ne bom, ker vidim moje nečake, ki ne smejo niti po travi hodit, da se na čevljih ne bi poznala rosa. Neumnost!

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 9:23:23   
Anonimen
Ja, saj, moja duša tudi včasih kriči po zapravljanju, precej pogosto. Sicer denarnica je njena največja sovražnica, ampak jaz lepo obe s seboj vzamem in gremo po nakupih. Pa še gospa slaba vest se nam pidruži, ta je potem kot moja senca naslednje dneve. Ampak jo hitro potlačim v zadnji predalček možganov, kjer imata potem z dušo borbe, dokler duša spet ne zmaga. In tako dalje.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 9:32:02   
Lenny
Dokler stane v H&M majčka 1.490,00 SIT, pri Championu pa 1.590,00 SIT na razprodaji, sem pač denar pustila pri Championu. Če pa hočejo v S.Oliverju od mene 14 jurčkov za trenerko, lahko pa kar sanjajo.
Če dobi kakšno "ta boljšo" znamko, je to lahko samo darilo ali pa ultra ugodna ponudba.
Je pa fino, da je C&A blizu, da nima potem pet mulčkov na telovadbi istih majic na sebi, ker vsi navalimo na H&M    Tamalčkov sicer to sploh ne moti, me mame pa ...... kaj bi govorila

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 10:28:16   
malika
Samo na razprodajah.
tako sem v Benettonu kupila prehodno jaknico znižano iz. 12.990 sit na 2.500 sit. Pa ji nikjer ni videt, da bi bila vredna 13 jurjev

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 11:09:38   
SISI25
Jaz ne gledam na znamko, sploh zato ker sta dva, pa še vse tako hitro prerasteta. Je pri nas tudi H&M zakon, nekaj imamo iz Baby centra, čeprav tudi ta ni ravno poceni.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
15.9.2005 11:19:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 17:23:28   
Anonimen
Hm težko vprašanje - ravno danes sem bila malo po štacunah - Baby center se mi zdi glede oblačil drag, Ariel nekaj srednjega, najcenejša pa mi je Mo-ja, so mi pa ful všeč seveda artikli od S-Oliverja,Benetona, samo se mi zdi preveč - še jaz si ne privoščim. No, sem si - sicer na razprodajah S.Oliver majčko(zadaj se mi je že strgala, ne vem ali je nitka vn ušla, se ne da popraviti-grrr-vrgla cca.3 jurje v smeti)
Če bi imela denar pa bi jo z veseljem frajersko oblekla.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 17:31:15   
špelin@
Ne, nikoli. Kupim tam, kjer je stvar, ki mi je všeč, tudi poceni. "Firme" pa niso poceni Smo pa že kdaj dobili kaj z zvenečim napisom na listku za darilo.

Za veliko piko grem 2x letno na razprodaje v C&A, kjer nabavimo čudovite oblačila za zelo malo denarja. V šoli so jo sošolci pohvalili, da je vedno najlepše oblečena - nihče pa ne verjame, da tudi zelo poceni

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 18:18:24   
bskrle
Bodije kupim ali Sena ali Clark, prej sem dosti pri Jutranjki, ker so bile ugodne cene,kar imam znamk, sem dobila za darila. Kupim samo obleke za obiske in za k maši, ostalo dobim.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 22:14:11   
frutka_
Boni* če si iz MB boš našla stavri za tamale v Zari, v LJ pa nimajo oddelka za najmlajše.

Albina jaz sem tudi ugotovila da je Benetoon zadnje cajte malo bolj vigi-vagi....komaj pa čakam na zimo, ker sem mu kupila že lani marsovčka, takega lepega svetlo modrega...

Ni me sram priznat ampak jaz mu kupim, kar se mi zdi lepo, neglede na firmo. Zaradi kvalitete niti ne toliko ampak če mi je oblačilo všeč ga vzamem.Poleg tega so mi full všeč npr. male Adidas trenerkice, ki jo je nekoč mehurčica posodila Filipu, pravzaprav David Filipu.
Pa nikoli malega ne buzeriram za oblačila, ker se mi ne ljubi in brez veze se mi zdi. Mali itak oblačilo kmalu preraste jaz pa vse posojam naprej. Poznam pa veliko mamic, ki otrokom kupijo kaj taboljšega pa nobena ne komplicira tako da....pač vsak po svojih zmožnostih.


LP

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 22:55:45   
bonika
kupujem v H&M, poceni, lepe cotke, pa tud kvaliteta se mi zdi čist uredu, mojadva cote prej prerasteta kot pa se sperejo in zgulijo, čevlje pa za tamalo Cicibanove, ker se mi zdi da morjo bit kvalitetni, seveda ma pa tud še kakšne bolj poceni za zraven, tavelik ma pa itak že tolk veliko nogo (37/3, da mu sploh komaj kaj dobim - se mi zdi da majo ful premalo za fante te velikosti.
Benettonove cunje sem jima pa smo enkrat kupila, so imeli 70% znižanje k so zapiral štacuno, drgač se mi zdi pa brezveze firme kupvat k tolk hitr prerastejo, pa tud nič jima ne pomenjo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   A svojim otrokom kdaj kupite...
16.9.2005 16:39:29   
niki5
Bolj kot da bi gledala na znamke gledam na uporabnost oz kvalieto oblačila in končno seveda tudi na ceno. Imam pa tudi že zgoraj omenjene znamke. Ampak ne zaradi znamke (firme) same, ampak zaradi kvaliete materijala. Predvsem imam rada, da zadeva ne zgledi in ne izgubi oblike že po nekaj pranjih in da je možnost sušenja v sušilnem stroj. Na račun tega imam potem tudi manj oblačil in večkrat perem.

Benetton pa že zelo dolgo ni več kvaliteten. Veliko bolj se obnesejo oblačila v H&M-u kot Benettonu (imam njihova oblačila še izpred 6 let in niso omembe vredna).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   A svojim otrokom kdaj kupite...
16.9.2005 16:40:13   
niki5
ne zbledi sem mislila

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   A svojim otrokom kdaj kupite...
16.9.2005 20:16:11   
BARBARA R.
Običajno ne, me je pa že prijelo,a zgolj če je bilo ZAREEEEEEEEEES lepo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   A svojim otrokom kdaj kupite...
16.9.2005 23:32:24   
tejčica
Jaz za malo ne kupujem znamk, saj se mi zdi da se da dobiti luštkane in kvalitetne cunjice tudi poceni. Veliko ji kupim po teh večjih centrih, pa v Trst zaidemo parkrat letno in se omare počasi napolnijo. Pa še tako hitro vse prerastejo. Sem ji pa par zadevic kupila v trgovini Okaidi, v času razprodaj. Imajo res cotice za opidenat otročka. Prideš notri in samo gledaš. Pa kakšne oblekice za male bebike...se nisem mogla ustavit ko sem nakupovala za nečakinjo, rojeno aprila letos. Bi pa definitivno prej kupila "firmo" za hčerkico kot pa zase. Tako uživam ko jo oblačim...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   A svojim otrokom kdaj kupite...
17.9.2005 7:50:01   
Maxica
Kupim, če mi je kaj res všeč ali pa za kakšno posebno priložnost (za 1.rojstni dan sem mu v Italiji v Benettonu kupila eno res luškano srajčko in kavbojke). Drugače pa čeveljčke vedno kupujem preko superge.si, predvsem ne morem mimo nike copatk.
Cunjice pa kupujem predvsem v H&M ali pa v Baby Centru. Mu pa moji prijatelji ali sorodniki tu pa tam kupijo kakšno majčko od Osh Kosh ali pa trenirkico od Champion ipd. Meni je bolj pomembno, da je cunjica kvalitetna, pa lepa tudi, ne glede na znamko.
So pa zadnjič v Gorici (italijanski) v Benettonu imeli pravo razprodajo (-50%) vseh mogočih cunjic, tako za malčke kot za odrasle.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   A svojim otrokom kdaj kupite...
17.9.2005 19:34:49   
dory
ja ce mi je vsec mu kupim tud firme...zakaj pa ne..komu bom pa dala ce ne svojmu soncku...

za ta zleht babe tle gor pa...moj mali ma vecino firm...so what

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   A svojim otrokom kdaj kupite...
18.9.2005 13:48:56   
frutka_
Kaj je to asuperge.si?! Lahko gor kupuješ teniske ali kako?! Kaj pa če ni v redu ali pa št. ne štima, lahko vrneš?!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   A svojim otrokom kdaj kupite...
18.9.2005 13:58:51   
HuAnita
Mi smo vse firme dobili - od S.Oliver jopic, do Benetton majic...
Sama ne dam veliko an firme, oziroma bom rekla tako, ponavadi kupim, kar mi je všeč, pa če je to Benetton ali pa CottonMaster s Kitajske. (Raje in večkrat pa ceneje )

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   A svojim otrokom kdaj kupite...
18.9.2005 14:01:23   
Anonimen
Ja, frutka lahko vrneš, brez problema. Ti vrnejo denar. Pejt na najdi.si, pa vtipkaj superge.si, pa se ti odpre vse mogoče.

Dolga pot, samo ne znam krajše

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   A svojim otrokom kdaj kupite...
18.9.2005 14:06:41   
frutka_
Okej thenks albina grem čekirat!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   A svojim otrokom kdaj kupite...
18.9.2005 19:07:12   
ZARA
Raje ne, frutka ... ker boš takoj kaj naročila ... (mal te bo zaneslo )

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   A svojim otrokom kdaj kupite...
18.9.2005 19:11:18   
dory
jst velik kupujem preko superge.si...pa je blo zmer ok...ce pa ze kej ni blo,vrnes in zamenjas

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 74
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?