|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenček ščiplje
1.10.2013 12:17:14   
barbisonrisa
Ojla,
eno kratko vprašanje.. A tudi vaši dojenčki ogromno ščipljejo? Najina bo stara 5 mesecev in je čisto "nora ščipalka" user posted image
najraje se mi zakadi v obraz in vrat, prav ji pridejo pa tudi joške in roke, hehe, skratka, vse kar je na dosegu.
Nohtke ji zelo pogosto strižem, pa kaj dosti ne pomaga. Včasih zraven naredi tak fris, kot da bi ne vem kakšno jezo ali
agresijo sproščala. Vaše izkušnje? Hvala, lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenček ščiplje
1.10.2013 13:01:05   
constanca


A ni to ta pincetin grif al kako ze recejo.Se mi zdi, da navadno zacnejo to delat okol 9 meseca. Je pac vasa punca malo hitra.



(odgovor članu barbisonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenček ščiplje
1.10.2013 13:03:23   
astrid1
Naša ščiplje od 8. meseca dalje, pa grize tudi. Najbolj pomaga, če ji rečem odločno NE in jo posadim na tla. Potem pa se počasi priplazi do mene in me prime za stopalo. Se hoče nazaj priljubiti, miška mala!user posted image

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenček ščiplje
1.10.2013 16:15:25   
barbisonrisa
Ok, pol normalna faza v razvoju dojenčka...Huh, samo, če je to običajno malo kasneje, bomo pa dolgo tole morali prenašat user posted image
No, upam, da jo čimprej mine.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenček ščiplje
1.10.2013 18:09:56   
katniss
Tudi nas sciplje. Se posebej, ko se doji rad z roko 'raziskuje' in sciplje moj vrat, roko, dojko ipd. Star je pa 6,5 meseca user posted image .
Mu samo nezno roko primem in recem: Ne, to mamo boli.
Cez cas bo ze razumeluser posted image

(odgovor članu barbisonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenček ščiplje
1.10.2013 20:07:07   
jaz_sem_jaz
Moja zdaj grize, obdobje ščipanja je že za nami(stara je skor 8 mesecev).:)

(odgovor članu barbisonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenček ščiplje
2.10.2013 12:27:43   
Mamaja
Naša 6-mesečnica tudi ščipa. Najraje uščipne v lica, svojega očka pa v oko. In takrat narediva tako, kot katniss : rečeva: "ne, mamo/tato to boli" in umakneva rokico
Ni kaj, morajo razvit pincetni prijem...

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenček ščiplje
6.10.2013 13:52:12   
sannndra
Naša tudi ščipa, še pri 2h letih. Da o grizenju ne govorim, samo to bolj nagaja:) Ne skrbi, bo minilo..

_____________________________

BLOG

(odgovor članu Mamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?