|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nedrček za dojenje da ali ne
15.9.2005 11:54:50   
kimi
Še sedaj cincam za nakup nedrčka za dojenje. Saj nimam potrebe po njem le strah me je ker imam sedaj vse stare modrčke čisto oprijete in me rahlo tiščijo slišala pa sem da to lahko povzroči da mi izgine mleko tiščeči modrček namreč. Ali kaj na tem drži ali vi imate modrčke za dojenje ali ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nedrček za dojenje da ali ne
15.9.2005 12:16:03   
rikica
Jaz ne bi mogla brez njega!Je ful udoben,posebej prav pride,če sem kje drugje ne doma.Si samo spredaj odpnem in ž
e si jo priklopim.Najcenejše imajo v h&m-u koliko jaz vem.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nedrček za dojenje da ali ne
15.9.2005 12:22:30   
Spark
Jaz tudi ne bi mogla biti brez njega. Je full uredu. Pa v Milerju jih tudi imajo pa še dokaj poceni so.
A veš da je res nekaj na tem da mleko izgine če te modrc tišči. Kadar koli sem si dala gor kak moj stari lepi modrc, v času dojenja, sem imela potem težave ker sem imela premalo mleka .

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nedrček za dojenje da ali ne
15.9.2005 12:36:58   
Olivija
Meni je modrček za dojenje tudi dosti bolj udoben. Imam sicer sem in tja kakšnega navadnega, vem da jih je možno še naprej uporabljati. Samo zaradi povečanja obsega se mi zdijo tisti za dojenje dosti bolj udobni, sploh ponoči, ker jaz brez njega ne bi mogla spat, bi kr špricalo ven .

LP

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nedrček za dojenje da ali ne
15.9.2005 12:38:23   
muki1
Kupi si, kupi, je dosti bolj praktičen.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nedrček za dojenje da ali ne
15.9.2005 12:59:51   
jazz
Jaz sem jih kupila kar z Neckermana (2) in sta mi grozno prav prišla...proti koncu nosečnosti in še kakšne pet mesecev po porodu, ker sem imela samo dva, sta skor razpadla od pranja. Se pa definitivno splača, ker potem ko dojiš hitro in praktično potegneš ven in v akcijo!!!

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nedrček za dojenje da ali ne
16.9.2005 11:31:22   
Soncnica
Nujna in zelo praktična stvar   

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nedrček za dojenje da ali ne
16.9.2005 15:15:19   
Pi-kica 1
Jaz sem jih naročila pri Ottu, poceni in kvalitetni, bombažni ter zelo udobni. so praktično razpadli na meni od nenehnega pranja.

LP

Pi-kica

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nedrček za dojenje da ali ne
16.9.2005 20:03:48   
BARBARA R.
Odloči se tako, kot bo tebi bolj udobno. Ali jih pri Kelimu nisi uporabljala? Jaz sem imela štiri, pa vsi skupaj niso bili vredni enega. Dražji je bil, bolj siguno brezzvezen. Nujno ga moraš pomeriti!
Meni je bilo rečeno, da zastoj mleka povzroča kost v klasičnem nedrčku. Zato jih nedrčki za dojenje nimajo.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nedrček za dojenje da ali ne
16.9.2005 20:06:50   
*maja
Jaz ne morem brez njih so veliko bolj praktični in udobni kot navadni nedrčki .

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nedrček za dojenje da ali ne
16.9.2005 21:52:44   
Anonimen
Nujna zadeva. Brez njega še zdaj ne morem! Seveda, ker še dojim...

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Nedrček za dojenje da ali ne
16.9.2005 21:54:51   
Anonimen
jaz sem jih tudi uporabljala in ti jih priporočam, ker so res praktični.

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Nedrček za dojenje da ali ne
18.9.2005 9:12:18   
Lana_s
Zelo praktični, udobni, priporočam

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Nedrček za dojenje da ali ne
18.9.2005 9:14:33   
Marogica
Tudi jaz sem jih imela. Kot so že ostale napisale: udoben, praktićen in dovolj velik.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?