|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   inseminacija
15.9.2005 11:59:08   
gojska
dober dan,
zanima me če vas je veliko oz. veste za primere ko jim je uspelo z iseminacijo. Ali je bilo narejenih več poskusov ali je ratalo v prvem.
čao
Neposredna povezava do sporočila: 1
   inseminacija
15.9.2005 12:16:00   
MAKI
To so pa vprašanja za vedeževalce.Poglej,niti dva organizma si nista enaka,zato vsak reagira in deluje na svoj način,lahko da je eni ratalo v prve,drugi pa v desete,pa ima druga boljše obete in diagnoto.Naša telesa so večna uganka.Moraš pa verjet da ti bo uspelo,ker enkrat bo,kdaj pa.....Držim pesti!

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   inseminacija
15.9.2005 12:55:35   
gojska
sej maš prav

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   inseminacija
15.9.2005 13:06:31   
MAKI
Jaz trenutno čakam rezultate svojega prvega icsija,pa sem se isto spraševala kot ti,ampak verjemi,da hitro vse obvladaš.Ti postopki izgledajo šala mala,ampak je vse ovisno od nas,telesa in psihe.sej bo,kdaj pa imaš,a si pri dr. rešu

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   inseminacija
15.9.2005 13:19:03   
gojska
JA- sem glih prebrala tvojo odisejado.
A to soboto boš nardila test????
Če ta inseminacija ni uspela potem sem v maju 06 na vrsti za IVF. ( Razen seveda če bova uspela zbrati denar )
Jaz delam test 29. 9. Kje je še to. Bom probala čim bolj odmislit. Ne vem če lahko vozim kolo ta čas, kaj praviš.
Danes me je dvakrat fino prerukalo ko sem se peljala v službo, tako da sem pomislila, da mogoče to ni dobro
g

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   inseminacija
15.9.2005 14:24:34   
MAKI
Joj ne bi ti ravno priporočala kolesa,je pa tko če se prime se prime nimaš kaj.Probaj živet karseda normalno,ampak ne se naprezat,raztezat,poganjat,stopnice pa to... Sej bo.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   inseminacija
15.9.2005 14:46:18   
gojska
čim bolj normalno
ta je dobra. a se ti držiš svojega nasveta? Jest če bom ukinla kolo in telovadbo splon ne bom živela tako kot normalno živim.
Bo že kako, bo pač širša rit.
Vse bi nardila da bi se hotlo prijet že enkrat- a veš.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   inseminacija
15.9.2005 14:49:17   
ameli
Jaz sem bila 2 × na IUI pa ni uspelo!

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   inseminacija
15.9.2005 15:53:56   
MAKI
Jaz te čist zastopim in vem kako se počutiš,verjami mi,no tko ti bom rekla,da ne boš cinična:Delaj vse tisto za ker ti na koncu ne bo žal, da si naredila.Jaz se odpovem najmanjšemu naporu,ne grem na trim,na jogo, po stopnicah...vse kar mi poveča srčni utrip ne počnem,ampak to sem jaz,ti boš pa že vedela kaj je zate napor.Enkrat se bo prijelo in najverjetneje takrat,ko boš to sprejela kot del tebe in živela čisto normalno življenje,brez obremenitev.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   inseminacija
15.9.2005 16:30:41   
gojska
Pa sem menda res cinična.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   inseminacija
15.9.2005 18:49:56   
MAKI
Nisem mislila nič slabega,saj se bo zgodilo,kot se je vsem,ki niso bile že prestare.Živi pa življenje in bo zagotovo uspelo.Od ležanja in počivanja tut ni nič,sem probala.Drž se pa poročaj!

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   inseminacija
15.9.2005 21:02:18   
biba77
Jaz sem bila 1x na IUI in je bil neuspesen, zdaj sem pa v 2. postopku.

Poznam pa eno dekle, ki je zdaj v 6. IUI postopku, 4x ji je uspelo, vendar se nikoli ni obdrzalo dalje kot 11 tednov... In, ker je IUI pri njej uspesen, je sploh ne dajo naprej na IVF...

Je ze res: zanositev je kot "Clovek ne jezi se"...

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   inseminacija
20.9.2005 18:35:31   
Sulfinija
Ojla!!!!!

No jaz sem imela dva IUI neuspešna čista nula,pro tretjem sem pa imela v krvi hormon 16 vendar žal ga je bilo premalo.29.07.sem bila ponovno na razgovoru pri svoji zdrvanici in mi je še predlaga dve IUI in me takoj dala na čakalno liszto za IVF,če torej ta dva meseca ne bo uspeha začnem novembra z pripravami za IVF.
Sedaj je za mano četrti IUI in imam 30.09.datum da lahko delam test za nosečnost.
Drži mi pesti,kakor bom jaz zate.

LP Mojca

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: inseminacija
29.9.2005 9:07:41   
Niovi
Pred dobrim tednom sem bila na inseminaciji. Dobila sem Promotrium tbl. Od takrat imam občutek, kot da bom vsak čas dobila M. Boli me v križu in nekako pekoč občutek je, spredaj imam pa tudi občutek, da je vse napihnjeno, test lahko delam, čez 1 teden. Je imela katera že podobne izkušnje?
Lp.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: inseminacija
29.9.2005 10:27:55   
biba77
IZVIRNO SPOROČILO: Niovi

Pred dobrim tednom sem bila na inseminaciji. Dobila sem Promotrium tbl. Od takrat imam občutek, kot da bom vsak čas dobila M. Boli me v križu in nekako pekoč občutek je, spredaj imam pa tudi občutek, da je vse napihnjeno, test lahko delam, čez 1 teden. Je imela katera že podobne izkušnje?
Lp.


Ja, cisto isto je kot pri tebi... user posted image , le, da jaz jemljem Dabroston. In imam obcasno povecan apetit (no niti ne povecan, ampak si pac zazelim tocno neke hrane) in hodim na WC in zejna sem (mislim, da je od tod WC user posted image ).

No, pekoc obcutek pa ni od Dabrostona, to zdaj ze vem...

Bomo videli, kako bo...


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Niovi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: inseminacija
29.9.2005 14:33:54   
Sulfinija
ojla!!!!!!

Tudi jaz imam vedno tak trebuh od tablet pač in moram povedati da so za mano štiri neuspešne IUI in za petega se niti ne veselim,da bom mogla iti.
No moram seveda počakati da se mi vlije moja rdečka in pol pokličem za prvi UZ prd zadnjo IUI?

Obema vama pa želim veliko sreče.

Mojcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: inseminacija
29.9.2005 20:14:24   
Niovi
Astra in Mojca, držim pesti, da se čimprej prelevimo v user posted image . Že kar nekaj časa vas spremljam občasno, sama pa nisem sodelovala, ker se na nek način nočem obremenjevat vsak mesec z user posted image . Po pravilih foruma sem pa že ultra stara fosilka. Če se user posted image  ni pofočkal ta mesec pri meni, imam že datum za naslednji mesec za laparo in histeroskopijo.
Lp

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: inseminacija
29.9.2005 20:41:01   
biba77
Eh, jaz pa si vseeno mislim, da smo user posted image user posted image user posted image . Dokler ni user posted image M, tako dolgo je upanje!
user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Niovi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: inseminacija
9.10.2005 14:25:13   
biba77
Punce, res je, da inseminacije v marsikateri drzavi ne delajo (vec), vendar vam povem, da cisto zastonj tudi ni.
Nama je uspelo v drugem IUI postopku.
Ne obupajte!!!user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?