|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost po porodu
11.11.2013 13:09:51   
mišeki
prosim za mnenja, ali je možno? Letos avgusta sem rodila, 25.9 sem imela poporodni pregled, 2 dni kasneje sva imela z partnerjemuser posted image pri katerem sem jaz mnenja da je bil malce nepazljiv(je pa bila zaščita, kondom), no skratka 9.10 sem potem dobila user posted image , ki je bila dolga skratka je bila M in ne kakšna krajša krvavitev, ker je trajala 7 dni. sedaj bi pa morala dobiti (25dni jo imam)user posted image , vednar je ni, jajčniki me ves čas špikajo, podobno kot pred M, in pa podobno kot je takrat ko si noseč
Je možno da je bila M prisotna, kljub oploditvi in da je bila močna in dolga?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnost po porodu
11.11.2013 14:34:18   
ursonok
Možno je vse, odgovor glede nosečnosti ti bo dal pa nosečniški test in ne forum.

(odgovor članu mišeki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnost po porodu
12.11.2013 14:07:53   
ronja
Če dojiš, je bolj možno, da se cikel še ni unesel. Redkokatera ima takoj čisto normalno m. na 28 dni. Če ne dojiš, pa je verjetno bolj možno, da sta res kaj naštimala. V vsakem primeru veliko sreče, naj se ti izteče tako kot si želiš.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mišeki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
12.11.2013 16:34:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečnost po porodu
14.11.2013 18:41:34   
mišeki
naredila test, ki je pokazal da nisem niseča. user posted image še vedno ni, sem klicala G in mi je rekla da je možno da se v času dojenja (je polno dojen) dogaja da user posted image ni redna. Ni mi pa jasno zakaj mi načase pritisk tako pade in se mi vrtiuser posted image
aja delala sem clearblue test za katerega mislim da je dokaj zanesljiv

< Sporočilo je popravil mišeki -- 14.11.2013 18:42:24 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečnost po porodu
15.11.2013 9:44:51   
tashq
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
poznam mamico, ki imam 10,5m razlike med punckama user posted image

enako, samo da sta punčka in fantek.user posted image

< Sporočilo je popravil tashq -- 15.11.2013 9:45:13 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečnost po porodu
15.11.2013 9:47:12   
tashq

IZVIRNO SPOROČILO: mišeki

naredila test, ki je pokazal da nisem niseča. user posted image še vedno ni, sem klicala G in mi je rekla da je možno da se v času dojenja (je polno dojen) dogaja da user posted image ni redna. Ni mi pa jasno zakaj mi načase pritisk tako pade in se mi vrtiuser posted image
aja delala sem clearblue test za katerega mislim da je dokaj zanesljiv

G ima prav:M verjetno še ni redna. probleme s pritiskom imaš pa lahko zaradi tisoč in ene stvari, ne zaradi N. če se ti bo omotičnost pojavljala, pokliči svojega zdravnika.

(odgovor članu mišeki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?