|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Temenca
14.11.2013 17:13:53   
malabubica1985
mamice, kdaj so vaši malčki dobili temenca?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Temenca
14.11.2013 20:28:51   
leilla
naši dve sta jih dobili približno pri 2 mesecih in jih imata še danes pri 8 mesecih. se jih ne rešimo pa da ne vem kaj delamo...
se jih rešimo (mislimo, da se jih), pa si en dan ne operemo glave, zdrgnemo, namažemo ...če tega ni, so naslednji dan nazaj...
kakšen recept kako se jih rešit?

(odgovor članu malabubica1985)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Temenca
14.11.2013 22:28:10   
drejcisu
Naša Hana jih je dubla nekje okrog 1 meseca....fino sem jo pred kopanjem po glavici namazala z baby oljem in pustila kakih 10 min in potem dobro zdrgnila med kopanjem in sčesala z glavnikom in so ji po parih mesecih zginle...in zdj že pridno laski rastejo :-)

(odgovor članu leilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Temenca
16.11.2013 11:43:37   
malabubica1985
prva jih je dobila, sam se že pozabila kdaj pribljižno, ker je blo jih zelo zelo malo, pa tud laske je imela slabe in redke dolgo dolgo...Zdaj druga pupa je bla dva meseca stara pa jih nima še popolnoma nič, ma pa tud ful gosto in veliko čupo user posted image , pa sem pomislila če jih morda zato ne dobi user posted image  Upam sicer da jih ne bo al pa samo malo če že :) sem pa slišala da da najbolj pomaga to baby olje  kakih 20 min prej ko se gre tuškat pa se jih da pol full lepo odstranit. Pri prvi smo jih mi tud na ta način odstranjevali..

(odgovor članu drejcisu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Temenca
16.11.2013 14:15:45   
sannndra
Naša mala jih je dobila pri prib. 2h mesecih, zelo trdovratna, prav skorjico je imela na glavi. Las na tem mestu skoraj sploh ni imela. Sem probala z oljem, pa je bilo le še slabše. Zdravnica nam je priporočila vlažilno kremo z 10% olivnega olja- dobili namešano v lekarni na recept. To kremico sem ji namazala malo bolj na debelo, pustila kakšno urico in nežno izčesala z glavničkom med tem ko je spala. To je nam najbolj pomagalo. Temenca so se pa pojavljala do prib. prvega leta in potem še mogoče 2x v drugem letu. Zdaj pa jih nima več.

_____________________________

BLOG

(odgovor članu malabubica1985)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Temenca
23.11.2013 23:04:04   
Costella80
naša je zdaj stara 2 meseca in 7 dni pa jih ima zelo malo na eni točki na glavici in po obrveh. Jaz to rešujem tako da jo večkrat na dan namažem z ekstra deviškim oljčnim oljem in zelo pomaga, zdaj ji skoraj ni več.

(odgovor članu sannndra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Temenca
23.11.2013 23:28:45   
Neli81
Oba moja otroka sta imela čisto malo temenc. Pri prvi sem namazala z baby oljem, pustila nekaj casa, fino razčesala in oprala. Zdej pri drugmu sem pa kr mustelin šampon kupila in mu s tistim umivala laske. Noben jih več ni dobil.

(odgovor članu Costella80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Temenca
25.12.2013 22:36:51   
mamz
Šampon od Mustele je zakon. user posted image

(odgovor članu Neli81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Temenca
25.12.2013 22:45:35   
leilla
nam Mustelin šampon ni pomagal. nam je pediatrinja napisala "mešanco" iz lekarne, katera je končno pomagala. se še pojavijo tu in tam, ampak ne več v tako močni obliki kot prej

(odgovor članu mamz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Temenca
26.12.2013 12:13:35   
Anonimen
Pri nas sta jih oba dobila okoli 2. al 3. meseca ... pomagalo ni nobeno olje in glavnički pa mešanice iz lekarne ... nič ... pol sem pa najprej kupila samo mustelin šampon oz. peno proti temencam, tut nič boljše, potem sem pa po nasvetu lekarnarja probala še mustelino kremo proti temencam v kombinaciji z mustelinim šamponom proti temenca, pa smo se jih v 14 dneh rešili za vedno ... edino glavo sem jima preventivno prala potem 1x na teden s to mustelino peno proti temencam dokler je nismo porabili. Tako da zame je mustela top.

< Sporočilo je popravil Otika -- 26.12.2013 12:17:32 >

(odgovor članu leilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Temenca
26.12.2013 16:36:42   
leilla
Otika to kremo si kupila v lekarni? Pri nas je nimajo

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Temenca
26.12.2013 18:46:52   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: leilla

Otika to kremo si kupila v lekarni? Pri nas je nimajo

lp

Ja v lekarni v tubi. Mustelo imajo pa sedaj tudi v Müllerju, tako da poglej tudi tam.

(odgovor članu leilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Temenca
29.12.2013 20:41:37   
nananaja
Pri nas je tamala imela kot dojencek, pa se je bilo potrebno kar potrudit za dol spravit, vem, da sem se s tem ukvarjala, ko sva bili pet dni na kisiku zarad bronhiolitisa na infekcijski.

sicer sta jih pa imeli potem se kasneje, ko je starejsa imela ze vec kot stiri leta. smo tud probale mustela peno, pa ni pomagalla. je pa iz malo daljsih las tezko to spravit, ker se hitro kar sopki las odstranijo, ce si prevec agresiven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?