|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtec Otona Župančiča - Moste
15.9.2005 18:34:07   
XXYY
Ali mogoče katera pozna ta vrtec v Mostah v Ljubljani oz. je med Mostam in Štepanjskem naselju v Lj.? Jaz še nisem rodila (PDP imam šele 23.12.), ampak me vseeno zanima za ta vrtec, ker je blizu doma in bom morala kar takoj januarja povprašati za prostor za novembra naslednje leto, ko bomo spet začeli delati.

Prosim sporočite mi, kako je v tem vrtcu ali je vredu ali ne.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vrtec Otona Župančiča - Moste
18.9.2005 20:48:17   
XXYY
Lep pozdrav!

A nima nobena svojega malčka v tem vrtcu? Zakaj mi nobena ne odgovori?
                  

Lepo vas prosim, da mi kaj svetujete o tem vrtcu. Saj vem, da je nekje tam za računalnikom katera, ki ima svojega malčka v tem vrtcu.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vrtec Otona Župančiča - Moste
18.9.2005 21:10:07   
Anonimen
Jaz svojega Jana sicer nisem imela tam in tudi Robert ne bo tam, ko se bo rodil, sem pa doma vbližini (BTC) in lahko jutri skočim pogledat, če ti bo kaj pomagalo. Se mi pa zdi, da nima smisla, ker si ti še bližje, kajne?

PDP imava pa skoraj enak - jaz ga imam 25.12.

(odgovor članu XXYY)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vrtec Otona Župančiča - Moste
18.9.2005 21:19:16   
XXYY
Hojla.

Jaz samo sprašujem, če mogoče katera ve za ta vrtec, če je vredu tam, če so prijazne vzgojiteljice, mislim kakšne so vaše izkušnje tam, če se splača dati otroka v ta vrtec.

Ker druga varijanta je, da bi ga dala v Jarše, kjer imava oba službo. Baje je tam vredu,tako pravijo, ne vem pa zihr.

A je vam vrtec Jarše vredu?




(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vrtec Otona Župančiča - Moste
19.9.2005 0:08:51   
Misek
ovčka je napisal/a:

Hojla.

Jaz samo sprašujem, če mogoče katera ve za ta vrtec, če je vredu tam, če so prijazne vzgojiteljice, mislim kakšne so vaše izkušnje tam, če se splača dati otroka v ta vrtec.


Pozdravljena ovcka,
Mi imamo otroka v tem vrtcu, tocneje v enoti Curimuri par sto metrov od maticnega vrtca. Vloge za sprejem v vrtec, ce se prav spomnim, obravnavajo nekje aprila/maja, pa potem za september. Vrtec je dokaj zaseden, pa ce planiras otroka dati v vrtec med letom, ti svetujem, da ga cim prej prijavis. Sicer so pa zenske, ki okol tega delajo cist ok in ti vse lepo pojasnijo.
Kar se tice samega varstva je pac kot v drugih vrtcih - odvisno od vzgojiteljice in pomocnice. Mi smo nasplosno kar zadovoljni, saj je nas mali soncek zadovoljen in je kar rad v vrtcu. Ce te se kaj posebnega zanima, vprasaj.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vrtec Otona Župančiča - Moste
19.9.2005 1:16:06   
Anonimen
Za vrtec v Jaršah sem tudi jaz že spraševala na forumu, nekaj mesecev nazaj, pa, če se prav spomnim, kakšnega negativnega odgovora nisem dobila. Ko bo Robert dovolj star, bo šel namreč v vrtec v Jaršah, če bomo še živeli tukaj. Osebnih izkušenj žal še nimam.

(odgovor članu XXYY)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?