|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
16.12.2013 11:21:28   
Anonimen
hvala punci, sem ga res prehitro delala, bom ponovila čez 3-4 dni, ker datum za pričakovanje je 19. 12. in sem šla res iz firbca delati če je kaj uspelo :D 
lahko me pa daste na seznamček za 19. 12 

Anonimna user posted image

(odgovor članu tinncyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
16.12.2013 12:42:29   
Amelie*
Ko sem pri prvi user posted image delala test, sem ga vrgla v smeti. Šele po 1 uri vržem spet nekaj v smeti, pa se mi zazdi, da je črtica. Senčka črtice, bledo siva, 100% sem bila da si domišljam. Sedaj je ta senčka triletni mulček user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
16.12.2013 15:48:50   
tinncyka
Radenska_ kako je šlo danes? user posted image user posted image

(odgovor članu Amelie*)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
16.12.2013 17:42:22   
monsy
No danes je 6.dan ko zamuja moja M, nič znakov razen občasnega občutka da se bo vsak čas ulila,...kakšen krč gor pa dol...
nevem mogoče da ju3 naredim test.

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
16.12.2013 17:51:48   
Radenska_
Ojla :)

Ja šlo je okej, vse po planu, ampak sem realistka :)
30.12. bom delala test, mogoče celo 1.1, če bo zamujala. POnavadi pride na 11 ali 12 dan od O.
Na seznamčku pa ostajam zgolj navijačica :)
Hvala za vse, ki ste držale pesti :)

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
16.12.2013 17:55:31   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Ojla :)

Ja šlo je okej, vse po planu, ampak sem realistka :)
30.12. bom delala test, mogoče celo 1.1, če bo zamujala. POnavadi pride na 11 ali 12 dan od O.
Na seznamčku pa ostajam zgolj navijačica :)
Hvala za vse, ki ste držale pesti :)


Zakaj preteklik? Pesti bomo držale do novega letauser posted image user posted image Morata dobiti najlepše darilouser posted image user posted image , si ga zaslužita

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
16.12.2013 18:01:04   
tinncyka
monsy  držim pesti!! user posted image
Radenska_ super! user posted image  držim pesti za najlepše novoletno darilo user posted image user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
16.12.2013 18:06:51   
Radenska_
ups, pa res sploh nisem videla..ja držte še naprej, do 1.1. :D
Hvala punce tudi jaz za vas user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 16.12.2013 18:07:27 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
16.12.2013 18:08:34   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: monsy

No danes je 6.dan ko zamuja moja M, nič znakov razen občasnega občutka da se bo vsak čas ulila,...kakšen krč gor pa dol...
nevem mogoče da ju3 naredim test.


kaj pa če so krči širjenje maternice?
Sedaj bi pa test že moral kaj pokazati, sploh če boš delala zjutraj

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
16.12.2013 18:18:48   
tinncyka
Evo šla lulat in imela malo roza na papirju user posted image  očitno misli ta mesec še celo prej pridit ali kaj user posted image  mehh ker če bi po prejšnem mesecu gledala bi še mogla 1t čakat. Me je prejšni mesec fajn hecala ...

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
16.12.2013 19:04:07   
aspera

IZVIRNO SPOROČILO: monsy

No danes je 6.dan ko zamuja moja M, nič znakov razen občasnega občutka da se bo vsak čas ulila,...kakšen krč gor pa dol...
nevem mogoče da ju3 naredim test.


monsy, dobra si, da zdržiš user posted image . Držim pesti za user posted image . Drugače sem pa tudi jaz imela nekaj dni občutek kot da se bo vsak čas ulila, pa sem user posted image .

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
16.12.2013 21:13:51   
oreh
Monsy, res bi se prileglo, da zopet kakšna stara borka nalula in dokaže, da lahko vsaki uspe, eni prej, drugi kasneje. Joj, ti me vedno prav pomiriš s svojo potrpežlivostjouser posted image .
tudi to se lahko zgodi, da zanosiš med postopki naravno, če ne, bo pa januar res tvoj mesec!

Pa čestitke vsem nosečkam, vas je tolko, da bi že težko naštelauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
16.12.2013 22:20:38   
Dgirl
Js sm lulala. Pa ni pokazal nosečnosti user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image sicer še ni. Samo bo moglo pokazat če bi že bilauser posted image

< Sporočilo je popravil Dgirl -- 16.12.2013 22:21:49 >

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
16.12.2013 23:26:27   
tinncyka
Dgirl mogoče je do oploditve prišlo kasneje in testek še ni pokazal ... držim pesti! 
Hmm pri meni pa ne vem kaj se ta mesec dogaja ... danes sem mislila, da je konec upanja in da bo M prišla. Ampak ne vložek je ostal lepo bel, v jajćnikih me je nehalo špikati, (.)(.) imam bolj polne ampak ne boleče, MV se je nazaj dvignil, ni več tako nizko, BT je nad 37ºC ... hmmm zdaj pa sem očitno spet v boju ali kaj? Ne vem malo še bom počakala pred 24. 12 moram tak test delati, ker delam božični večer user posted image  in nočem kakšne pretežke obremenitve imeti če bi bila slučajno N.
Punce držte pesti, da si je gospa premislila in bo prišel + user posted image
Nočko

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
17.12.2013 8:54:31   
zari
tinncyka lahko pa da je bila včeraj vgnezditvenauser posted image , bi bilo čisto možno, še posebej ker nameravaš lulat za božič, po mojem bi test lahko pokazal drugo črtico že v pon. ali pa torek. Držim pestiuser posted image user posted image user posted image .

monsy upam da si danes zagledala user posted image user posted image user posted image user posted image .

Dgirl dokler je ni, je še vedno upanjeuser posted image .

Radenska itak da še vedno držimo pestiuser posted image .

Za vse ki še testkate pošiljam koš user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
17.12.2013 11:29:04   
tinncyka
ojla!
jaz sem se odločila, da bom test (če je ne bo) delala 38. - 39. dan tam nekje 23. 12 user posted image  sem si kupla danes test in ga dala v varstvo kolegici user posted image  ga 100% ne bo uporabila, ker je sama user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil tinncyka -- 17.12.2013 11:42:42 >

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
17.12.2013 11:29:40   
tinncyka
monsy - si lulala na testek? 

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
17.12.2013 11:32:28   
tinncyka
user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image   user posted image   user posted image user posted image                                         

user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image       user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image                        
                                                                                                                                                  
     user posted image      ali user posted image       PRIČAKUJEMO  

6.12 
user posted image    Auser posted image    user posted image         

10. 12   
monsy   
user posted image    Lalola user posted image      

12. 12   
user posted image    zari user posted image      

13. 12   
user posted image    sitka malauser posted image      
NajaaM   

15. 12   
user posted image   Markeruser posted image      
user posted image   MaryKateuser posted image      
00PoLoNa00   

16. 12   
Dgirl   

17. 12   
user posted image  mamica8 user posted image    

18. 12    
Amelie*  

 19. 12
 Anonimnauser posted image

22. 12  
 lila2808   

23. 12   
 Endri
tinncyka   

24. 12   
 mlada_mamika     

29. 12   
*masaja*   

31. 12   
 Sisley    

x. 12  
 lila25  
user posted image    asperauser posted image      

user posted image     lolipop2011user posted image      
user posted image    Auser posted image    user posted image      
user posted image   plusekiuser posted image    

SKUPAJ NAS JE :  24     
  NOSEČK9  user posted image      
    
   user posted image      user posted image      NAVIJAČICE user posted image       user posted image            
  mamica deklicam, Katte user posted image    ,  zari, witch, Penny, mala jagodka   
Žabinčica, LittleSun,*viva*; Radenska_


< Sporočilo je popravil tinncyka -- 17.12.2013 11:41:34 >

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
17.12.2013 11:36:02   
tinncyka



IZVIRNO SPOROČILO: zari

tinncyka lahko pa da je bila včeraj vgnezditvenauser posted image , bi bilo čisto možno, še posebej ker nameravaš lulat za božič, po mojem bi test lahko pokazal drugo črtico že v pon. ali pa torek. Držim pestiuser posted image user posted image user posted image .


hvala zari! hm si mi dala misliti user posted image  mogoče pa res, sem pol brskala po forumih in vidla, da je možno to ... bomo vidli user posted image  sem si datum rajši prestavila kot pa da bom cela živčna in bom gledla po zadnji M ne pa po prejšnih user posted image
 

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
17.12.2013 12:09:05   
snika
Po 7 dneh rjavega izcedka je tudi meni pritekla nadležna user posted image ...user posted image

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
17.12.2013 12:12:20   
Amelie*
No jst pa nisem mogla zdržat in sem danes delala testek user posted image prvič v upanju na 2. nosečnost user posted image
hja črtica je bila ena taka namišljena, pod določenim kotom in svetlobo user posted image user posted image user posted image naj bi pa uradno user posted image bila šele jutri, tako da če je par dni ne bo, bom delala še en testek user posted image tole ni blo nč od nč, samo še bolj me je razdražilo.

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
17.12.2013 13:03:14   
Dgirl

IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

Dgirl mogoče je do oploditve prišlo kasneje in testek še ni pokazal ... držim pesti! 
Hmm pri meni pa ne vem kaj se ta mesec dogaja ... danes sem mislila, da je konec upanja in da bo M prišla. Ampak ne vložek je ostal lepo bel, v jajćnikih me je nehalo špikati, (.)(.) imam bolj polne ampak ne boleče, MV se je nazaj dvignil, ni več tako nizko, BT je nad 37ºC ... hmmm zdaj pa sem očitno spet v boju ali kaj? Ne vem malo še bom počakala pred 24. 12 moram tak test delati, ker delam božični večer user posted image  in nočem kakšne pretežke obremenitve imeti če bi bila slučajno N.
Punce držte pesti, da si je gospa premislila in bo prišel + user posted image
Nočko



Tinncyka mogoče mal butasto vprašanje, kaj pomeni MV?

Mene bolj razočara negativn test kot pa prihod user posted image . Tko da od zdaj naprej delam test šele po 5 dnevni zamudi.
Dons zjutraj sem kar se enx isti test sprobala. Pa mi je tut pod določenim kotom pokazal medlo črtico. Ampak so mogu res dobr napet oci.
Ponoven test bom delala v četrtek. Prej ne. Ker me živcira vse skupi.

Snikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
17.12.2013 13:23:52   
monsy

IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

monsy - si lulala na testek? 




Ja sem ja in je en velik -. Danes je 7 dni odkar zamuja user posted image ,..kaj takega še nikoli. Pa naj že pride da bo mir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
17.12.2013 13:30:53   
mamica deklicam
MV pomeni maternični vrat. Baje si ga meriš (tipaš). Ko se spusti proti nožnici in ga zatipaš, bo prišla M.

Naj me prosim popravi tista, ki točno ve, kaj meriš in kako. Jaz vem samo približno. je bilo ene dva meseca nazaj na taki temi omenjeno, kot smo sedajuser posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
17.12.2013 20:24:03   
Amelie*
ah ja... mislim, da ne bo nič... se že en mini izcedek kaže... user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
So prihodnost »tamagoči« oziroma virtualni...
Bi lahko bila prihodnost starševstva v virtualnih, t.i. »tamagoči« otrocih, ki bi obstajali samo v metaverzumu? Kako odp...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?