|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za nas (274.nadaljevanje)
25.9.2005 10:39:55   
Anonimen
Včeraj sem v reviji Moj malček prebrala, da začne srce otroku biti 21. oziroma 22. dan po oploditvi :) Uau, to je pa hitro :)
Včeraj sva bila v kinu. Za sprostitev sva gledala romantično komedijo (Lovci na družice) . Prav prijeten zaključek večera :)
Tete user posted image še vedno ni v naših krajih. Katera jo ima sedaj na rentanju? Danes zamuja že 19 dan. Bom mogla spet mojega user posted image poslat v lekarno, da prinese eno zalogo testovuser posted image user posted image , ker nimamo nobenega doma user posted image .
Vas lepo pozdravljam in smo na vezi user posted image

(odgovor članu ameli)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Za nas (274.nadaljevanje)
25.9.2005 10:47:20   
ronni
Upam,da se čimprej javiš-kot user posted image !!!!
Držim pesti!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Za nas (274.nadaljevanje)
25.9.2005 11:25:39   
emaa
Anitka nisem uspela pridet na aerobiko, sem naredila kosilo, pa spekla torto, se odločim it na računalnik pogledat kadaj je aerobika,pa ugotovim, da sem že pozna, grem pa jutri.
Ameli upam, da se z user posted image  čimprej spoznata.

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Za nas (274.nadaljevanje)
25.9.2005 17:35:14   
biba77
Jaz sem bila danes na podbiranju, ampak sem lepo pocasi in previdno po hribu gor in dol hodila in dragi je nosil vedro, tako, da ni blema. Sem uzivala v vremenu in druzbi. user posted image
Obcasno me spikne tam spodaj, a racunam, da je to od Dabrostona. Nekako ze komaj pricakujem IVM...user posted image
Vampirka, si ti bolje danes?
Punce, jaz samo hrano iscem...user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 79
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?