|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Italija-Kam hodite kupovat oblačila
5.2.2014 11:27:04   
mirchyka
Pozdravljeni,

Zanima me, kam hodite kupovat oblačila (odrasli, otroci) v bližnjo Italijo? Preko Škofij bi šli. Mogoče lahko kaj priporočate kam zaiti v kateri kraj, kateri center, skladišče?? Lepo prosim, pa lep dan vsem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Italija-Kam hodite kupovat oblačila
5.2.2014 11:30:36   
saruška
Najbližje je center Montedoro. Je par zanimivih trgovin (H&M, Decathlon...), če se pa kaj spoznaš na Trst, se splača zapeljat do Torri d'Europa, tam je pa tega ogromno.

(odgovor članu mirchyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Italija-Kam hodite kupovat oblačila
5.2.2014 11:47:34   
mirchyka
Sploh nimamo pojma nič o trstu, zato, bi nam prav prišli kakšni direktni naslovi (imeli bomo garmina). kaj pa ta Mirela, ti je kaj znana mogoče? Hvala lepa že vnaprejuser posted image

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Italija-Kam hodite kupovat oblačila
5.2.2014 11:55:53   
saruška
No če imate GPS pol sploh ni panike, ker to spet ni glih v centru Trsta in boste z lahkoto našli user posted image (govorim za Torri d''Europa), Montedoro je pa 500 m čez mejo (to ni variante da zgrešiš). Poglej pa na net za točen naslov, ker nimam pojma...
Mirela je tudi ok, tam so malo bolj poceni in malo manj kvalitetne zadeve, je pa vedno full gužva...



< Sporočilo je popravil saruška -- 5.2.2014 11:56:28 >

(odgovor članu mirchyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Italija-Kam hodite kupovat oblačila
5.2.2014 17:49:03   
Stanislava_
Če greš čez Škofije, je skoraj takoj za mejo manjše nakupovalno središče (mislim, da greš v prvem krožišču desno), Benetton trgovina in outlet, odrasli in otroci, Bata in ena večja trgovina s tekstilom - včasih so imeli MaxMaro outlet in še veliko drugega, npr nosljive hlače iz 100% volne ali podobne kombinacije, npr 96% volna, 4% elasten (sem šla pogledat etiketo user posted image ) , kar je v kakšnih ala Zara in H&M že nomogoče kupit, ter nogavice MaxMara (mi še zdaj držijo user posted image ) za en mali denar.

V Tori d'Europa držijo dobre čevlje Nero Gardini, cenovni razred cca 100€ za ženske čevlje - ampak isto držijo. Drugih presežkov (tisto, kar ne najdem  v Slo), se iz Torija ne spomnim (mogoče so, nisem 100%).

Meni je sicer najljubši Trst, center, z dobro kavo user posted image , dobro trgovino z usnjenimi torbicami, tam sta tudi dve veleblagovnici Upim in Coin. In nekaj trgovin s čevlji made in Italy.

(odgovor članu mirchyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Italija-Kam hodite kupovat oblačila
5.2.2014 18:27:53   
RIJA*
jaz sicer hodim bolj v nemško govoreče boute user posted image user posted image

sem bila pa v Palmanovi....

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Italija-Kam hodite kupovat oblačila
5.2.2014 20:08:37   
saruška
Aja, še eno varianto sem se spomnila... Samo ne greš čez Škofije, pač pa mimo Nove Gorice... Je ene pol urce vožnje, blizu Ikee, Villesse outlet village, tam dobiš kvalitetne cunje dobrih znamk malo bolj ugodno, če dobro trofiš se kar splača! Je pa tam okrog zdej en čisto na novo odprt center (mislim, da se je odprl decembra) kamor so zdej vsi navalili... Počekiraj malo na netu, v tem novem še nisem bila.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Italija-Kam hodite kupovat oblačila
6.2.2014 9:05:47   
mirchyka
OOoO, koliko informacij :) hvala vam, zlate ste. Nekako smo se za prvič odločili, da skočimo v Trst. Zanima me, ali je v mogoče parkirati? Ali je to vse bolj natlačeno, da ne veš kje bi pustil "garco"? Ali imajo kaka urejena parkirišča in ali so draga za plačat? Npr. tam okrog te Mirelle?? Mogoče katera kaj ve??

Hvala vam..lpuser posted image

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Italija-Kam hodite kupovat oblačila
6.2.2014 9:09:44   
skuštrana
Villese, zraven ikee je en bolj nov trgovski center, imajo vse in svasta, ce gres tja si vzemi cel dan....

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mirchyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Italija-Kam hodite kupovat oblačila
6.2.2014 17:53:17   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mirchyka

Zanima me, ali je v mogoče parkirati? Ali je to vse bolj natlačeno, da ne veš kje bi pustil "garco"?


V Toriju je parkirna hiša, v centru mesta je parking ob morju, plačljiv, in ob sobotah je prostor.

(odgovor članu mirchyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Italija-Kam hodite kupovat oblačila
7.2.2014 9:46:26   
mirchyka
Kaj pa pri tej "slavni Mirelli"?? Je kje blizu za pustiti avto ali kako?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Italija-Kam hodite kupovat oblačila
7.2.2014 10:42:19   
end1
Ob železniški postaji je parkirna hiša. Mirella je ob glavni ulici, ki vodi do morja na desni strani, je star skladiščni objekt.

V Mirelli sem bila trikrat: prvič, zadnjič in nikoli več user posted image .

(odgovor članu mirchyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Italija-Kam hodite kupovat oblačila
7.2.2014 13:51:10   
dota

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Villese, zraven ikee je en bolj nov trgovski center, imajo vse in svasta, ce gres tja si vzemi cel dan....



Ma tist je čist brezvezno. Razen enepar štacun nimajo nič takega kar se ne bi našlo v LJ ali KP. Imajo HM, OVS.... ampak to se dobi tudi tuki. Cevno niso pa niti najmanj bolj ugodni kakor v Sloveniji.
Igrače so recimo dražje, OVS so cene popolnoma iste. Morda je malo več izbire kakor v OVSjih po LJ. HM ima izbiro ''kr neki''. Intersport je totalno brezvezen v primerjavi s slovenskimi, Štacune z otroškim cotovjem so približno na nivoju slovenskih, le cene so morda višje. Kakih autletov pa nisem vidla.

Autlet viliđ pri palmanovi je pa tudi zgodba zase. Kar sem jaz dol hodila cene sploh niso bile kaj bistveno nižje, niti v času razprodaj, kakor so bile po razprodajah pri nas. Govorim tudi o znamkah. Edina konkurenčna prednost je bila, da so bile znamke na kupu.

Je pa fajn izlet. In se z veseljem večkrat odpravim.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Italija-Kam hodite kupovat oblačila
7.2.2014 16:11:23   
eban.si

Obiščite slovensko spletno trgovino www.eban.si , kjer najdete lepe in poceni stvari user posted image
www.eban.si lepe majčke, poceni majčke!
Všečkajte tudi FB stran in spremljajte novosti:
https://www.facebook.com/pages/EbanSI/184119815124272

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?