|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M!!!!!!!
17.9.2005 15:13:42   
nusa
Pozdravljene drage moje!!

No končno sem se dokopala do računalnika, !!!!!

Da vam povem, danes je 28 dan zadnje M , in je še vedno nisem dobila! Tudi nobenih znakov nimam,....tako da!!!?

Samo me pa nekaj zelo muči......Sem neumna in sem probala test in to kar dva, mislim kaj je z mano,...sam denar stran mečem !!! In te dva testa CB in Baby check sta mi oba dva pokazala negativno! , Kaj mislite, ali sem prezgodaj probala, al me pa še čaka da dobim to hudičevo MMMMM ??

Please help me!!!Please, please

In dečve kako ste ve kaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   M!!!!!!!
17.9.2005 15:40:06   
nanica
Tudi jaz jo (ne)čakam, danes je že 40. dan. In tudi nobenih posebnih znakov nimam. Sem že vrgla $ stran in bom še malo počakala.
Kdo ve, kaj bo?

nanica

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   M!!!!!!!
17.9.2005 16:06:05   
Anonimen
Jaz sem poskusila 28. dan in je bil zelo močno pozitiven. Ampak, to ni pravilo, dokler ni M, je še vedno upanje.

(odgovor članu nusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   M!!!!!!!
17.9.2005 16:27:24   
lenika
Jaz sem probala na 29. dan ine je bil močno pozitiven. Ampak možnost je, da imaš še premalo nosečniškega hormona. Možno je, da si imela ovulacijo nekoliko zapoznelo.
Predlagam ti, da čez nekaj dni ponoviš test.

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   M!!!!!!!
19.9.2005 9:10:44   
nusa
Jutro punce!!!


NO moje M še ni! Sam me nekaj prsi bolijo, pa bradavičke me tko na nek čuden način špikajo al kaj,.....kaj jest vem! No zdele zadnje tri dni se mi pa tudi vrti, recimo v petek pri kosilu se mi je tako zavrtelo, da sem mislila da me bo kar pobralo,...No, pa še učer zvečer, sem dobila tako kislo v ustah, pa tolk mi je slabo ratalo za znoret, kaj mislite punce!!!

Danes je 30 dan prvi dan zadnje M !!!!! Ali naj grem kupiti test al naj še počakam

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   M!!!!!!!
19.9.2005 9:24:22   
CatJa
Ja, pojdi ga kupit. Pa mogoče še počakaj s testom do jutri zjutraj. Držimo pesti, mogoče pa le bo

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   M!!!!!!!
19.9.2005 9:29:22   
Klarissa
Pojdi ga kupit!
Upam, da bo

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   M!!!!!!!
19.9.2005 9:29:44   
JASNA D
Ma reskiraj še za en test - tistega ta poceni in takoj poročaj! Jaz sem vam "fauš"!!!!! Jaz bi tudi!!!!

Držim pesti, da si zanosila.

Jasna

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   M!!!!!!!
19.9.2005 15:06:13   
nusa
Ojla drage moje!

Veste sem kupila še en test in sicer Jes or No pa sem ga probala in mi je pokazalo negativno , in zdej sem pa ful žalostna! M pa še vedno ni, tako da! 30 dan zadnje M je in še vedno je ni,....

Daj povejte mi kdaj naj spet probam test če M ne bo? Please, please, please!!!!

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   M!!!!!!!
19.9.2005 15:14:50   
Klarissa
oh pupa, ne
čez par dni ponovi test, če M še ne bo. al pa ponavljaj tedensko!

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   M!!!!!!!
19.9.2005 15:17:56   
MarijaPo
Nusa, ne se sekirat, ti kar mirno dogajaj okrog, pa bo se najbolje za morebitno majhno pikico.

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   M!!!!!!!
19.9.2005 15:29:50   
nusa
Hvala za lepe želje, sam sem tolk živčna, da sploh nevem kaj naj..... Samo premišljujem kdaj bo prišla ta M!!!!

Glede testov sem se pa tako odločila, če do konca tedna M ne bo ( joj, joj, držte pesti da je ne bo ), bom v petek ali v soboto naredila test! Če pa bo prišla bova pa z mojmu spet veselo delala!

Veste punce, moj predragi ful misli da sem zdej zares zanosila,.... Tolk mi bo hudo če bo prišla M in mu povedala da ta mesec ne bo nič!!!!! On ful misli da sem noseča, ker mi je slabo, pa vrti se mi,......Hm,hm,....kako naj ga pripravim da nebo preveč razočaran???

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?