|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
1.3.2014 8:43:25   
sturla
no, pa je user posted image prišel user posted image
v ponedeljek kličem in se naročim takoj naprej. če je res, da moram čakati 3 mesece, bom moje pingvinčke ponucala v 1letu in pol (ampak itak se bo prej prijelo user posted image )

punce, držite se in stiskam pesti za vaše user posted image user posted image

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
3.3.2014 7:30:16   
rebrebu
ola punce,

mene pa zanima, vse ki ste dočakale +,ali ima katera bolečine u trebuhu????jz mam to ze 2 dni, in je en teden po +....me mal skrbi, ker nisem tega vajena....mam občutek da se bo vsak cas ulilo, ker je bolečiina isto kot pri menstri.....:(

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
3.3.2014 11:54:32   
coala
ja jaz sem jih mela prve tri mesece kr dost,zaj pa tudi še kr pogosto je kak dan ko je vse super pa pol kak dan ko ni :-) vzami buskopan pa čim več počivat.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
3.3.2014 14:05:30   
mojmisi
rebrebu ja jst sm jih tud imela

mi smo pa danes videli srčkaaaaaaaa user posted image

drugače pa drage moje a ve splloh veste, da dobimo od zavarovalnico potne stroške povrnjene?

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
3.3.2014 15:31:23   
saška84
user posted image joj, kolk mi grejo na zivce te slabe novice, jaz imam pa ocitno se ene par dni zivcne vojneuser posted image
Ne morm nehat mislit na to, pa se na dopust so me daliuser posted image

Sturla si klicala v lj kako naprej??Kaksen je postopek z zamrznjencki
Kolk pa si jih imela?

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
3.3.2014 21:40:07   
repacica
hey punce!!

se malo javljam še jaz ... sem 10 dan po transferju zamrznjenčka. bila že v oktobru, žal neuspešno, imamo pa doma že enega veselega nadobudneža iz postoška v četu 2011. Znakov nimam nobenih, razen moozolji se mi delajo kot pred m, špikanja v jajčnikih ni, prejšnjič pri zamrznjenčkih je bilo. mogoče me malo peče zgaga. no, še 2 dni pa bomo zvedli.

Mojmiši - kakšen je pogoj za povrnitev stroškov???

(odgovor članu saška84)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
3.3.2014 21:48:29   
Aleda
Ja jaz sem vedno za vsak postopek dala za potne stroške da so mi povrnili, se je nabralo za 100 eur. Sam zdaj v zadnjem postopku sem pozabila dat da bi mi sestra poštempljala, pa moram vprašat za kok nazaj povrnejo. Pri svojem osebnem ginekologu al pa osebnem zdravniku dobiš obrazec. Repacica pogoje si lahk prebereš tudi na ZZZS; povrnejo stroške le do najbližje klinike. Nam je tudi uspelo v postopku 2011, sedaj bomo kmalu praznovaliuser posted image

(odgovor članu repacica)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
3.3.2014 21:51:12   
repacica
a pri ginekologu tudi dobim?? Kolikokrat na mesec pa moraš it; da vrnejo? prejšnji mesec sem bila tri krat, v marcu pa enkrat ...

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
4.3.2014 6:54:38   
Aleda
Ja meni so rekli pri osebnem zdravniku naj vzamem pri G, ker mi je ona dala napotnico, če pa ne gre drugače ti jo pa tut osebni da. Sam za enkrat ti ne povrnejo, kar je pa več pa ja.

(odgovor članu repacica)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
4.3.2014 7:47:00   
rebrebu
moj misi super za srcka!!! mi bomo pa se čakali do 13ga....uf kje je se to...

repačica...mene je tud zgaga enkrt al pa dvakrat po et, in prej od poroda nič, tko da to je dober znak....

men pa je res reku da nej bom vesela da mam bolečine, pol se res neki dogaja:) tko da nič tabletk, bom poskusla brez,ni tkooooo hudo:) kar pa se glede stroškov tiče, nebom nič zahtavala, sem tko vesela da vsaj neki drzava naredi za nas-ti postopki so gratis, jz sem v prvem postopku mogla se zdravila iz itj dobivat in jih plačevat, čez 500e je slo sam za to...tko da so zj potni stroški najmanjša stvar ki jo bom naredla za mojga sončka:)

čimveč + zelim!!!!

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
4.3.2014 8:05:19   
Aleda
Tako ali taki si sami plačujemo zdravstvo

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
4.3.2014 8:14:09   
Anonimen
Hojla punce!

Danes teden imam prvi UZ in upam da bomo videli vsaj enega srčka. Drugače imam že od nedelje kr močne krče oz. špikanje. Ne vseskozi ampak je. user posted image Če mi je slabo mi je slabo skozi celi dan, ampak ne bruham. Da pa ne govorimo o joškah kako me bolijo user posted image Amapk, vse bomo preživeli.

Glede potnih stroškov. Meni je ta list za vpisovanje pregledov vedno dala osebna zdravnica. Potni stroški se vračajo do najbližjega centra zdravljena. Recimo, če se zdraviš v MB in ti je bližje LJ, potem ti vrnejo stroške, ki bi jih imel do LJ.
Je pa tako, za vsaki mesec si ZZZS vzame neki vstran za te stroške ki jih imajo z izračuni. Nazadnje je bilo malo manj kot 24€. To pomeni, da moraš imeti vsak mesec veš kot 24€ stroškov, da se ti splača dati tja, sicer si na nuli. Jaz osebno, moram iti tja vsaj 3 krat mesečno, da se mi splača.
Glede tega ali dati to za povračilo notri ali ne pa jaz razmišljam tako. Če odmislimo, da je 6 postopkov za 1.otroka na ZZZS, nam drugače država ne da praktično NIČ. Če je le mogoče nas udari po žepu. Zato pravim, da če daš to za potne stroške ali za Utrogestan (ki so ga včasih dajali v MB) za povrnitev ni nič takega, tisti denar pa daš lepo na stran in ga kasneje, ko je na svetu mala pikica, porabiš za njo. Ker če se želi naša država primerjat z drugimi državami, predvsem po Avstriji, potem bi se lahko primerjala na vseh področjih. Ne pa samo na tistih, kjer je koristno za politike. Žal.

Se opravičujem, za tako dolgo nakladanje. Ampak kar dajte te stvari za potne notri in šparajte tiste dinarčke za dojenčka user posted image .

Lep dan,

A user posted image

(odgovor članu rebrebu)
  Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
4.3.2014 16:40:08   
Anonimen
ojla anonimna, držim pesti za 1. uz. Mene pa samo zanima, koliko si imela beta , če si šla dat kri in tut ostale, če mi lahko poveste koliko ste imele vrednost na krvnem testu. Predvidevam da ga mamo vse približno 15 dni po ET?

jest bom tut oveljavljala potne stroške , par evrov več se koj pozna v denarnici.


srečno vsem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
4.3.2014 17:37:03   
Anonimen
pa še nekaj me zanima , ali je buscopan po krvnem testu samo po potrebi ali je kr preventivo treba jemat? hvala

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
4.3.2014 17:57:18   
mojmisi
hey user posted image a katera mogoče ve, če se lahko potne uveljavlja za vse 3 ivjfe naenkrat ( trije v enem letu) ? A je to potrebno sproti dajat ?

< Sporočilo je popravil mojmisi -- 4.3.2014 17:58:15 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
4.3.2014 18:58:08   
Anonimen
Torej, moja beta je bila 627 13 dan po ETZ-ju.
mojmisi povrnitev za potne stroške lahko daš notri za do 3 leta nazaj. Tako da lahko tako narediš. Samo glej da boš imela na listu dovolj prostora za vpisovanje user posted image

Lep večer,

A user posted image

(odgovor članu mojmisi)
  Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
4.3.2014 19:18:56   
sturla
hej hej

saška glede postopka z zamrznjenčki sem nekaj napisala v novi temi marec/april. uf imela sem jih 11 v 7 slamicah, zadnjič so mi odmrznili 2, vstavili 1 in imam jih še 9 user posted image cela vojska.. ko bi se vsaj 1 prijel user posted image

anonimna dobra novica glede potnih stroškov user posted image jaz jih nabiram, ampak na zzzs ne uspem it

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
4.3.2014 20:05:10   
rebrebu
punce, a ve ste vse sle gledat kri? oz a so vas naročili al ste sle same prostovoljno? jz se nisem sla, me mika da bi sla, ampak mam drug teden itak uz....spika me pa nič več ne, me je pa 2 dni....

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
4.3.2014 20:27:51   
Anonimen
anonimna, super beta. A ti jemlješ buskopan, al ga boš samo če boš mela krče?
rebrebu: v lj te naročijo na krvni test , ti si pa verjetno pr Rešu če nimaš krvnega testa.
sturla: kapo dol za toliko zamrznenčkov, sploh ne vem če sm že kje prebrala, da jih je katera že imela tok.... zamrznenčki so pravi borci, že to da preživijo do zamrznitve in pol odmrznitev pomen da so dobri.

(odgovor članu rebrebu)
  Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
4.3.2014 22:03:52   
sturla
anonimna hvala user posted image res jih je veliko in močno upam, da se bo že naslednjič močno prijel user posted image ravno zaradi št.sem upala, da bo šlo mal hitreje, ker dokler jih vse porabim... lahko traja leta in leta user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
5.3.2014 7:44:25   
Anonimen
rebrebu v MB nas avtomatsko naročijo na krvni test. Kako je v LJ pa ne vem.
Drugače pa proti krčem še nič ne jemljem. Še niti niso tako hudi, da nebi mogla zdržat. Mislim da si bom šal nabavit magnezijeve tabletke ki tudi pomagajo proti krčem. Več pa se bom pogovorila v torek, ko bom imela UZ.

A user posted image

(odgovor članu sturla)
  Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
5.3.2014 11:12:32   
Anonimen
oj, a je tuki katera, ki je imela uz po pozitivnem testu v Lj. Ker sm jest dons klicala in mi je dala uro 7.30. Isto kot, če greš na uz za meritve foliklov. Pa nism še nikol vidla, da bi bla katera, ko sm jest hodila na uz-je za folikle umes na 1.uz po krvnem. Upam, da mi ni dala napačne ure, ker vem da ene ful kasnej hodjo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
5.3.2014 13:38:14   
Aleda
Jaz sem že bila tako zgodaj na uz-ju

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
5.3.2014 14:25:51   
repacica
punce, a lahko ultrogestan in estrofen vplivata na izid testa?? danes naredila cb in je pokazal +. juhuuu. Jutri pa še krvni, upam, da bo rezultat enak :)

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
5.3.2014 14:38:47   
saška84
Čestittkeeeuser posted image
To je to po mojemuser posted image to ne more vplivat na rezultat!!!Men je vceraj pokazal - pa tudi jemljem se oboje...pa ce imas jutri krvnega si ze 14 dan po trnsferju
jupi....sej jutri bo pa tudi vse ok, bos vidlauser posted image

(odgovor članu repacica)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?