|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IGRAČA
18.9.2005 20:33:17   
cenki
Z možem sva opazila, da se najin princ (14 mes.)ne zaigra več z igračami.Bili smo veliko zunaj, v pesku in sedaj se v hiši sploh ne zna več igrati. Nameravava mu kupiti novo igračo. Katero priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   IGRAČA
18.9.2005 20:47:02   
tesa
Moj bo tudi star 14 mesecev in poznam to, da je vse drugo bolj zanimivo od igrač
Pri nas je ta nartabulš mobitel, računalniška tipkovnica
in glasbeni stolp
Ja tehnične zadeve mu že zdaj najbolj ležijo.:Kot ateku
Drugače pa so zanimive vse igrače ki kaj ropotajo in se nekaj dogaja. Uživa ko vozimo avto na dalinca,Rad razmetava kocne(ne sestavlja), obožuje vožnjo z poganjalcem...
Skratka naj se čimbolj ropota, sveti, vozi okrog.....

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   IGRAČA
18.9.2005 22:09:30   
Anonimen
Odprt predal s pokrovkami, kuhalnicami, cedili ...

(odgovor članu cenki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   IGRAČA
18.9.2005 22:14:13   
jagoda
Adam bo star 14 mesecev in daleč najbolj palijo knjigice. Kaže na živali, predmete... Zamoti se tudi pol ure. Pol pa žoge. Se pa tudi popolnoma strinjam s teso. Mora ropotat, se premikat, pa lučke so tud zakon. Aja, fajn je tale čudežni pisker (lonec) od Fisher pricea. Adam je pogruntal kako vstaviti krog in pisker mu reče:odlično, pol pa on začne sam sebi ploskat. Smešno za umret... Aja, pa za vlakcem od Fisher pricea je tud začel hodit, čeprav ne bi mogla reči, da ga zanima dlje od 10 minut. Je pa zečel tud kocke zlagat , tak da bo zgleda treba kaj zanimivega v tej smeri nabavit. Če najdete kaj res zanimivega, pa javite!!!!

Sem se spomnla še na Puja, ki hodi, tega je dobil za rojstni dan in je tud fajn.

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   IGRAČA
19.9.2005 6:15:57   
CUKRČEK
Pri nas je najbolj zanimivo to, da gre v kuhinjo, odpre predale in poišče najbolj "fensi" kuhavnico. Ko ta ne pali več, gre med lonce in v omaro, kjer so spravljene rezerve hrane.
V dnevni je najbolje ugasovat televizijo, tiskalnik tudi zelo lešpo škrta, ko ga prižiga in ugaša. NA stolpu pa najbolj pali dajanje na glas, prižiganje CD-ja in podobne zadeve.
Od igrač pa ima najraje lonček presenečenja in eno žogo od tomyja, ki tudi poje.....u glavnem igrača mora oddajat zvoke.

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   IGRAČA
19.9.2005 8:34:46   
viv_
Pri nas so najbolj zanimive Lego Kocke, pa tisti boben, v katerega moraš metat kocke raznih oblik in barv...

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   IGRAČA
19.9.2005 9:34:21   
Pupica
Pri nas, pa knjigice. Take in drugačne, če jih vse pogleda, je tud quelle katalog, pa neckermannov katalog v redu(no sam za mamico ne, k je potlej vse strgano).Sicer pa se zamoti z vsemi ostalimi igračami. Vendar vsakič drugo, tako da ni enega recepta. Ni pa še nikoli šarila po kuhinji. Ko je začela hodit, je prišla v kuhinjo in sem ji samo dobrohotno rekla, pazi da sine boš prstke priščipnila. Takoj ko sliši pazi, se obrne in gre. Jo ni bilo več v kuhinji pri predalih.
LP

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   IGRAČA
19.9.2005 20:04:40   
mirka
Anine najljubše igrače so plastenke vseh sort in velikosti. Prenaša jih po stanovanju , pretaka tekočino v njih in je z njimi sposobna se igrati tudi po celo uro.

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   IGRAČA
19.9.2005 20:06:52   
KIRA
čist vsakodnevne reči, ki jih uporabljata vidva, pa niso "nevarne". moja ima rada mobitel, pa pikeca (TV komando - seveda je dol zalepljena, da baterije ne more ven dobit), pol knjigice, pladnje, tipkovnico za računalnik....
LP

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   IGRAČA
19.9.2005 20:40:41   
india
Karkoli je zanimivo nam, je njemu...uživa z lonci, pa kuhalnico, pa kadar lahko odnese kaj iz kopalnice, metla je taboljše prevozno sredstvo, tipkovnic ain upravljalec pa razni cd ji pa slpoh.

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   IGRAČA
19.9.2005 20:42:27   
Anonimen
Velike duplo kocke pri nas že nekaj časa prevladujejo v priljubljenosti. In pa vse vrste prevozna sredstva Prav tako občuduje knjigice in pa rad z voščenkami in barvicami "riše" po velikem kosu papirja...in po tleh seveda.
Sedaj moramo preizkusiti prstne barve, ki smo jih dobili za darilo   

(odgovor članu cenki)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IGRAČA
25.9.2005 9:18:20   
Anonimen
Sestavljanje kock, metanje kock v škatlo, knjige, poganjalček, baloni, žoge tipkovnica...tobogan, peskovnik, hoja po stopnicah gor in dol...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IGRAČA
25.9.2005 9:41:31   
Sibil_
Kaj vi čisto resno dovolite otrokom da se igrajo z mobiteli, pa stolpi, pa televizijo prižigajo in izklapljajo?user posted image
NO, jaz malemu tega ne pustim, iz preprostega razloga da ne bi pokvaril.
A kdo ve kjke bi se dobil kak ponaredek mobitela al kaj tazga?Pa takšen da malo zvoni pa se sveti?
No, drugače pa so pri nas tudi kake plastenke, pa kake kocke, pa lonček presenečenja, pa žoga, pa ključi seveda.
Do loncev še ni prišel-verjetno me to še čaka...user posted image
LP,
Sibil

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IGRAČA
25.9.2005 11:40:27   
Anonimen
Televizijo ugašati in prižigati in mobitel..najboljša stvar za mojgauser posted image user posted image user posted image
Ne more mimo tega.

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IGRAČA
25.9.2005 11:45:59   
BARBARA R.
Kaj pa petje in ples ob glasbi?
 
  user posted image

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IGRAČA
25.9.2005 21:20:48   
frutka_
user posted image Najbolj se zamoti ob zlaganju in prelaganju kartic v moji denarnici,

user posted image ko odpira predale v kuhinji in zlaga ven lonce pa "kuha" po njih,

user posted image zelo rad posluša CD Murenčke,

user posted image z žličko meša po kozarcu, ki je napolnjen z vodo,

user posted image "vozi" muco, ki jo ima na palčki in jo potiska pred seboj

user posted image da se skriva, pobegne, igra s peskom, vodo,

user posted image opazuje bagre, traktorje,


LP


(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IGRAČA
29.9.2005 20:06:34   
Annny
Naša skoraj 1-letnica ima najraje knjigice, majhne avtomobilčke in dojenčka- igračo. Pa seveda razni piskri in kuhle so vedno aktualniuser posted image

(odgovor članu cenki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IGRAČA
29.9.2005 21:11:14   
india
Sibil, ponaredke mobitelov imaš v skoraj vseh trgovinah z igračami, mi smo enega lušnega kupili v BC in celo sveti, ko zvoni, pa zvoni v treh melodijah.


(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?