|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krvavitev med ovulacijo?!?!?!
4.6.2014 8:31:09   
Anonimen
Živjo,

sem ena izmed bork, ki se že dlje časa bori za user posted image , a nekako še ni uspelo.

Naj povem, da sem imela ta cikel zelo zelo šibko M, a sem kljub temu 3.dan pričela s Femaro. Prvič v življenju sem včeraj zagledala pozitiven ovulacijski test in seveda sva z možem to zvečer izkoristila. Potem pa šok, po SO zagledam kri, in to ne malo, kot nekakšen roza izcedek, ki lahko nakazuje O, ampak res tisto kri, kot pri M (sveža, svetlo rdeča). Ponoči sicer nisem imela vložka, a na hlačkah je bil zjutraj velik krvav flek, tuki na papirju je konkretna kri. Tako sem se veselila da sem končno prišla do O, ki je nisem imela že več kot eno leto, sedaj pa tako razočaranje. user posted image

Sicer imam danes popoldne G, ker naj bi imela kontrolo rasti foliklov, danes je namreč 14.dan cikla, a se bojim slabih novic. user posted image Res sem bila prepričana, da sem imela O, čutila sem špikanje v jajčnikih in O testi so bili pozitivni.

Verjetno gre za veliko hormonsko ravnovesje, zato se sprašujem, kaj sedaj lahko pričakujem, ker na netu ne najdem nikakršnih odgovorov.

Vsaka informacija je dobrodošla, hvala,

lp A
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krvavitev med ovulacijo?!?!?!
4.6.2014 10:17:20   
jabuk
Imela si ovulacijsko krvavitev-baje če imaš manj estrogenov. Zdravi se z jemanjem estrogenov. Ne vem pa kako, če sploh to vpliva na (neplodnost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krvavitev med ovulacijo?!?!?!
4.6.2014 10:21:23   
jabuk
Imela si ovulacijsko krvavitev-baje če imaš manj estrogenov. Zdravi se z jemanjem estrogenov. Ne vem pa kako, če sploh to vpliva na (neplodnost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krvavitev med ovulacijo?!?!?!
4.6.2014 10:37:40   
jabuk
Nekje sem brala, kako lahko vemo, da imamo ovulacijo:

Kateri so tisti znaki, ki jih lahko opazimo?
  • Bolečina ob ovulaciji, ki jo običajno čutimo na levi ali desni strani
  • Ovulacijska krvavitev
  • Sluz materničnega vratu

Sklepam, da s tem ni nič narobe.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krvavitev med ovulacijo?!?!?!
4.6.2014 22:33:11   
Anonimen
Če že zdaj delaš tako paniko, kaj šele bo, ko boš noseča? Ko te bo špikalo, bolelo, ko bo prvi uz še daleč?
Zadihaj, punca in se sprosti!
Vse je točno tako, kot ti je usojeno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krvavitev med ovulacijo?!?!?!
5.6.2014 11:11:09   
MauMow
Anonimna tudi sama imam vsak drugi ali tretji mesec, malo izcedka, tao na papirju, roza barve, v času ko je O. Tako da vem da gre za O krvavitev. Ni problema če je test pokazal + potem je morala biti O.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?