|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Clear Blue digital !!!
19.6.2014 10:04:17   
Anonimen
user posted image



Kam nekatere mečemo denar, za kozlat resuser posted image To je samo v vednost, kaj se nahaja v clear blue digitalcuuser posted image
Test je bil negativen, not pa pozitivni črtici 2 dni pred menstruacijo!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Clear Blue digital !!!
19.6.2014 22:02:16   
Magg
Kaj hočeš povedat, da si noseča al da nisi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Clear Blue digital !!!
22.6.2014 22:36:55   
Anonimen
Ja user posted image

(odgovor članu Magg)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Clear Blue digital !!!
23.6.2014 14:03:29   
Anonimen
Super, čestitke user posted image .... a ne razumem dobro... CB digital je bil negativen, kateri test ti je potem pokazal nosečnost?
Meni se že meša od teh testov....kolikokrat so bili že pozitivni, potem pa pride ta user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Clear Blue digital !!!
23.6.2014 19:22:16   
Anonimen
Ta na slikici je CB digital zlomlen, sem pokukala notr in je pozitiven bil, zuni na okencu pa mi je pokazal negativno. Pozitiven test mi je pa pokazal navaden BC, sem pa mal brala, da je za zgodno nosečnost najbolje delat BC user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Clear Blue digital !!!
23.6.2014 22:07:54   
Anonimen
CB ti ni narobe pokazal. Tri črtice so vedno, tudi če je test negativen. Je pa manj občutljiv kot BC, zato ni še nič zaznal.
Čestitke!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?