|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dianatal gel
13.1.2012 8:49:22   
kimica86
Jaoooo.. Glede na to, da se tudi jaz zeloooo bojim raztrganin in šivanja, me prav mika ta gel user posted image

(odgovor članu helk)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Dianatal gel
13.1.2012 9:54:53   
lily32
Če malo prebereš vsa mnenja, boš videla, da te gel ne bo obvaroval pred raztrganjem. Vse je odvisno od tvojega telesa in od babice, ki vodi porod. Ene rodijo drobižke od 1 kg ali 2 in so šivane, druge 4 kg velikane in niso šivane.

Moja ginekologinja je rekla, da se ji zdi, da hočejo zgolj pobrat denar. Po njenem nanju je vse dovolj podmazano brez njegauser posted image


< Sporočilo je popravil lily32 -- 13.1.2012 9:56:56 >

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Dianatal gel
13.1.2012 10:01:09   
kimica86
Ahhhh, sej vem, da nič ni 100% samo jaz imam prav fobijo od igle user posted image
Že tako sem precej ozka spodaj in me malo skrbi.. Zato sem bila tudi v Postojnski porodnišnici na pogovoru za porod v vodi, ker dol vse omehča in je 80% manj raztrganin, vendar sedaj imajo ene probleme v njihovi občini z vodo in porod v vodi ni mogoč user posted image user posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Dianatal gel
13.1.2012 10:09:27   
lily32
Ja, sem slišala za težave z vodo in verjamem, da ti je težko v zadnjem trenutku spreminjat porodni načrt, če si se psihično pripavila na porod v vodi.user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Dianatal gel
13.1.2012 10:16:00   
kimica86
Res je user posted image user posted image Že 3 mesece sem pripravljena na tašen porod, imam tudi porodni načrt sestavljen- pdp imam pa čez 1 teden.. Upam, da jim bo uspelo to porihtat do takrat!!! Če ne pa prinesem bazenček in vodo s seboj.. Jojj, jojj prav sem žalostna user posted image user posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Dianatal gel
13.1.2012 10:39:41   
lily32
user posted image Držim pesti, da se bodo uredile stvari glede vode. Čeprav je dobro, da se psihično pripraviš tudi na kakšno drugo možnost. Kot si sama rekla, nič ni 100% in ne veš, kako bo porod pri tebi potekal. Mogoče te bodo morali tudi kaj piknit ...

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Dianatal gel
20.3.2012 12:51:15   
majcika09

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Jaoooo.. Glede na to, da se tudi jaz zeloooo bojim raztrganin in šivanja, me prav mika ta gel user posted image



kot sem napisala, ni rečeno da ti bo sploh pomagal...

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Dianatal gel
16.7.2012 1:42:23   
zalie
jaz poznam eno in ji je pomagal, vendar jo je žez kakšen teden pol tako bolelo, je rekla da se premaknit ni moggla. (pač od poroda) ker pri porodu ti lajšajo bolečine, pol sejih pa vseeno ne rešiš :S

(odgovor članu majcika09)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Dianatal gel
9.8.2012 15:44:29   
amii
Še moja izkušnja z gelom:
Meni je bil predrag in sem se zanašala na epiduralno. Pa se je porod zakompliciral in ker je grozil vakum, so od nekod vzeli ta gel, ker niso več vedeli kako bi spravili otroka ven. Kmalu za tem je s pomočjo babičarja, ki se je že kakšno uro pred tem "metal po meni", le uspelo in se je otrok rodil brez vakuuma. Zdaj, ali je gel pomagal pri tem ali ne, ne morem biti pametna, ampak če ga je babičar v sili uporabil in glede na to da imajo oni največ izkušenj, bi rekla da je nekaj na njem.
Ker me v začetku drugega leta čaka drug porod (user posted image ) in ker me ga je zeeeelo strah, imam v planu epiduralno + gel (in akupunkturo), pa naj stane koliko hoče. Ko si enkrat v porodni in ko se začnejo popadki, ti je vseeno kolko, kak,.... samo da gre tekoče in da je vse ok.

_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu zalie)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Dianatal gel
19.9.2012 11:22:44   
visokapetka
Jaz sem imela pri porodu EA in gel, sem šla na ziher. Sam porod je potekal tako hitro, da so mi dali EA v zadnjem momentu. Gel sem naročila v porosnišnici (rodila sem v KR), ker je bilo tako tudi ceneje in lahko bi si tudi premislila. Tudi za gel zaradi hitrega poroda ni bilo časa in so mi dali samo 3. dozo (prvi dve zamudili, ker so mislili, da bo šlo vse počasneje). Šivana nisem bila. Ne verjamem, da je bilo to zaradi gela, ker so me namazali, čez 5 min sem pa rodila.
Vseeno pa mislim, da bi babca lahko gel izpustila, če so že zamudili prvi dve fazi in bi tako prišparala 100 eur. Tako mi je pa ostali dve dozi zapakirala za domov :-) Če bi ga s seboj prinesla, ok, sem ga itak že kupila, ampak če bi ga enostavno lahko pustili zaprtega...
Kakorkoli, marca imam rok in se verjetno ne bom odločila za gel.

(odgovor članu amii)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Dianatal gel
6.10.2012 13:41:50   
ninika123
Prodam popolnoma nerabljen (original embalaža) porodni gel Dianatal, cena 60 eur. Izdelek je klinicno preizkusen in kupljen v lekarni. lp

(odgovor članu visokapetka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Dianatal gel
6.11.2012 10:46:25   
Tangerina

IZVIRNO SPOROČILO: ninika123

Prodam popolnoma nerabljen (original embalaža) porodni gel Dianatal, cena 60 eur. Izdelek je klinicno preizkusen in kupljen v lekarni. lp

ninika123, Poslala sem ti ZS :)

(odgovor članu ninika123)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Dianatal gel
20.11.2012 8:38:08   
MARJETICA9
Prodam popolnoma nerabljen (orginalno pakiran) Dianatal gel. Kupljen v lekarni.
Cena 60 evrov.

LP

(odgovor članu Tangerina)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Dianatal gel
30.1.2013 14:04:57   
tanika*
Pozdravljene!

Prodaja še katera ta gel? Če ja, mi lahko pišete na ZS, bi ga kupila.


(odgovor članu MARJETICA9)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Dianatal gel
31.1.2013 20:23:53   
aquamarin
Prodam hermetično zaprt dianatal gel za lajšanje poroda. Rok uporabe 8/2015.

(odgovor članu tanika*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Dianatal gel
1.2.2013 11:19:08   
tanika*
^^
Zdravo,

Sem napisala na e-mail glede gela.

(odgovor članu aquamarin)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Dianatal gel
17.2.2013 22:38:40   
SaraZ13
Živijo.
A še katera prodaja Dianatal?
Jaz ga bom verjetno potrebovala enkrat v naslednjih dneh.
Javite...
Pozdravček.

(odgovor članu tanika*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Dianatal gel
4.3.2013 20:54:59   
Simex
Živjo!

Zanima me, če morda še katera proda Dianatal (nekje okrog 60 evrov)?

Hvala in lp, Simona

(odgovor članu SaraZ13)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Dianatal gel
23.8.2013 0:35:33   
petraaaa
tudi js bi odkupila dianatal, če je kateri še ostal.
javiteuser posted image

(odgovor članu Simex)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Dianatal gel
29.10.2013 15:35:17   
xxx1
meni sta ostala 2 paketa Dianatal gela:
http://www.bolha.com/lepota-in-zdravje/zdravje/medicinski-pripomocki/ostali-pripomocki/dianatal-gel-1290048071.html?aclct=1383056784

(odgovor članu petraaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Dianatal gel
11.7.2014 14:03:39   
kanej
Živjo,

je mogoče katera pred kratkim kupovala Dianatal gel? Zanima me kje ste ga kupile, saj ga v Lekarni Ljubljana ni več moč dobiti.

hvala za odgovor, lp

(odgovor članu xxx1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Dianatal gel
11.7.2014 14:07:08   
Marčevka2010
Dobi se ga kar v porodnišnicah. Vsaj za Postojnsko sem ziher, ker ga imajo v ceniku.

(odgovor članu kanej)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Dianatal gel
11.7.2014 14:10:08   
kanej
Hvala. Mogoče ve katera kako je v Ljubljanski porodnišnici? Na njihovi spletni strani ni za dobit čisto nobene info.

Lp

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Dianatal gel
11.7.2014 14:14:07   
tashq
IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Dobi se ga kar v porodnišnicah. Vsaj za Postojnsko sem ziher, ker ga imajo v ceniku.

tudi na spletni strani kranjske je,pa se ga ne da dobiti.preverjeno januarja:)
mislim,da se ga ne da nikjer v slo dobiti,razen če je še kak na bolhi neuporabljen z nepretečenim rokom uporabe ali pa iz tujine.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Dianatal gel
11.7.2014 15:29:18   
kanej
Ja se ravno čudim, ker sem v par lekarn kar mail poslala kako so z dobavo in mi kot po tekočem traku odgovarjajo, da ga ni za dobit. Nekje na forumu sem vidla, da je en gospod objavil enkrat številko kje se da dobit več info o gelu. Moram poiskat in bom kar poklicala.

Lp

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?