|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test CB ali je + ali je -
11.8.2014 17:35:14   
Nastya33
Danes sem naredila test CB in sem kar malce zmedena nad rezultatom..ne vem točno ali naj to smatram za pozitivno ali za negativno..zato ko sem bila noseča s prvim otrokom, je bil križec očiten, drugič tudi..zdaj v tretje sem pa kar v dilemi..itak grem konec tedna na krvni test, samo da do takrat vsaj malo vem, da se ne bom brez veze mučila..prilagam slikico..upam, da jo znam..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test CB ali je + ali je -
11.8.2014 18:00:24   
Nastya33
http://album.ringaraja.net/index.php?page=album1&ID=17904

(odgovor članu Nastya33)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test CB ali je + ali je -
11.8.2014 19:54:51   
sunprincess
Jaz vidim plusek user posted image čestitke

(odgovor članu Nastya33)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test CB ali je + ali je -
11.8.2014 19:56:32   
nunalie
Čestitke, tudi jaz vidim plusek! user posted image Srečno še naprej!

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test CB ali je + ali je -
12.8.2014 8:31:12   
Polona31
Jaz tudi vidim plusek user posted image user posted image

(odgovor članu nunalie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: test CB ali je + ali je -
19.8.2014 19:43:09   
womanpolice
jst ne vem kaj tukaj ni jasnega.... Čestitke!!!

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: test CB ali je + ali je -
23.8.2014 13:11:43   
Nastya33
Naj se sedaj še javim..ja res je bil plusek..tudi na krvnem testu je pokazalo..sem v 8 t nosečnosti..bila tudi že na prvem UZ..za 1x je vse ok..user posted image user posted image

Hvala vam !! ja kr ne morem verjeti,da bomo imeli 3 user posted image sem še kar mal v šoku..

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: test CB ali je + ali je -
25.8.2014 9:33:50   
maja2014
Čestitam! user posted image

(odgovor članu Nastya33)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: test CB ali je + ali je -
15.10.2014 17:47:09   
Neza007
Cestitke user posted image Jst sem pa nova tuki gor in upam,da mi cez tri dni tud pokaze tale +. Ce bo bo ratalo v prvo. Zej nevem a je v moji domisljiji ampak prsa me ful bolijo,in tud nekam se mi zdijo vecje,pravtako partnerju :). Ker sem nestrpna sm naredila ze test,ampak ocitno mal prezgodej no al pa pac ne. Me pa mal skrbi ker nimam lih redne menstruacije ampak tam med 29-35 dni,tko da nism cist zihr da sva troflna ovulacijo,je pa res da sva bila un cas kar aktivna :). Upam da bo, sem optimisticna :)

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?