|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo septembra 2015
18.9.2015 16:54:18   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Marčevka2010 in Sofie user posted image user posted image Sofie, zate sem imela res dober občutek user posted image Glavo pokonci, bova v oktobru skupaj upali.

Janchek81, do vgnezditve je zdaj najbrž že prišlo, tako da so lahko znaki, ki jih imaš že nosečniški. No, saj boš videla, čez dober teden. Držim pesti za + user posted image


Tudi jaz sem imela ok občutke. Ampak kar je je. Zdej čakam da končno priteče M in potem v nov boj.

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: II pričakujemo septembra 2015
18.9.2015 17:25:59   
sitka mala
Pri meni tudi še nič. CB -. user posted image
Bolečine v jajčnikih, pa ne take kot pri M, ampak imam občutek, kot da me dol tišči.user posted image Joške nič občutljive. Lakote ful. Huh, ne vem...
Sem vidla, da je CB zej v DM-ju znižan, samo ga v Postojni ni bilo več, vse izropano. Sem v lekarni dala klinčevih 11 eurov??!! user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: II pričakujemo septembra 2015
18.9.2015 20:35:11   
kris26
Dober večeruser posted image
Evo sedaj tudi uradno moja user posted image je že čisto za vogalomuser posted image se že kaže. Tako, da se prestavljam v Oktober sicer ne vem ali bom samo navijačica ali se bomo kaj trudili.... user posted image

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: II pričakujemo septembra 2015
18.9.2015 21:01:13   
Beat
user posted image S E P T E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

2.9.2015
user posted image Pajama user posted image
user posted image Janchek81 user posted image

4.9.2015
user posted image dejkaauser posted image

6.9.2015
MladaMamiMojca

9.9. 2015
user posted image Beat user posted image
user posted image mava1975user posted image

10.9.2015
user posted image PupaOdAuser posted image
user posted image Anonimna user posted image user posted image

11.9.2015
sitka mala

12.9.2015
user posted image Marčevka2010user posted image

14.9.2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image

17.9.2015
user posted image kris26user posted image

25.9.2015
Janchek81

26.9.2015
Jarka

29.9.2015
Pajama

30.9.2015
Everest

x. september 2015
Anonimna user posted image

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Sofie, niinii, LadyJen, Katte, PupaOdA, telly, Ashaya, Beat, Anonimna user posted image , mava1975

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: II pričakujemo septembra 2015
18.9.2015 21:07:00   
Beat
kris26 user posted image Upam, da se boste trudili in zelo držim pesti, da uspe user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: II pričakujemo septembra 2015
18.9.2015 21:29:49   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: sitka mala

Pri meni tudi še nič. CB -. user posted image
Bolečine v jajčnikih, pa ne take kot pri M, ampak imam občutek, kot da me dol tišči.user posted image Joške nič občutljive. Lakote ful. Huh, ne vem...
Sem vidla, da je CB zej v DM-ju znižan, samo ga v Postojni ni bilo več, vse izropano. Sem v lekarni dala klinčevih 11 eurov??!! user posted image


Potem sva pa na istem. Samo da sem imela 2x čisto malo roza sluzi...zdej pa spet nič. Čakam, če bo M pritekla.

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: II pričakujemo septembra 2015
18.9.2015 22:43:35   
blackwoman
Zdravo sm nova na forumu mene pa samo zanima katera ima izkušnje z cb testom za nosečnost

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.9.2015 0:19:44   
Beat
blackwoman, jaz sem v prvi nosečnosti uporabila CB test (navadni, ne digitalni) na dan, ko bi morala dobiti M in mi je pokazal lep +

(odgovor članu blackwoman)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.9.2015 9:52:38   
blackwoman
Hvala za odgovor ampak jst sm že kupila digitalni cb pa piše da lahko tudi par dni prej narediš test sam ne vem če mi bo pokazal+

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.9.2015 10:51:06   
sitka mala
Takole, malo sem premislila, in zdaj me je postalo strah (zaradi moje preteklosti in težav z endometriozo). Noseča izgleda nisem, se je pa moglo nekaj spodaj spet zmeštrat. tako da v ponedeljek pokličem ginekologinjo, pa bomo videli, kako naprej.. Sporočim.user posted image

(odgovor članu blackwoman)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.9.2015 11:24:01   
Neli3
Janchek81 vidim, da imava midve praktično enak datum ko ne pričakujeve user posted image

Jaz še nikoli nisem imela takih prsi kot tokrat..vedno se mi povečajo pred menstruacijo ampak tako pa še nikoli. So tudi boleče in izredno napete. Pa že 3 dni me boli glava...

Joj kako bo še dolg tale teden... :) user posted image

Lep vikend vsem! :)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.9.2015 11:32:56   
Beat
sitka mala user posted image upam, da bo vse vredu.

Jarka in Janchek81, za vaju pa držim pesti user posted image

(odgovor članu Neli3)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.9.2015 13:01:10   
Neli3
Beat hvala user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.9.2015 13:27:03   
Sofie

Mogoče katera ve....se je v Adria labu potrebno kaj naročit ali v ponedeljek samo pridem in mi vzamejo kri?

Moje M namreč še kar ni in bi rada preverila pri čem sem. BC mini je pokazal tokrat rahlo črtico. Ampak testom ni glih za verjeti.

(odgovor članu Neli3)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.9.2015 16:14:06   
tajazan
Ni potrebe...prides,vzames stevilko in cakas...😉naj bo pozitiven

_____________________________

Zivjo punce...ker imam prvic tak problem se obracam na vas...sem 17.dan ciklusa in imam za tri dni rjav izcedek...sicer viden samo ko se obrisem...spremljajo me tudi bolecine v sp.delu trebuha danes pa se slabost...ima katera izkusnje kaj bi lahko bilo?

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: II pričakujemo septembra 2015
19.9.2015 23:10:07   
lizika86
Zdravo punce!

Po kar dolgem času se zopet selim med vas. M ne pričakujem nekje 25. 9. Bo to najin prvi poizkus za drugega otročka.

Drugače je za mano tudi pestra pot in ne vem, kaj pričakovati. Prvič sem imela SS v 8. tednu, drugič SS v 12. tednu. Nato imela operacijo male pregrade, pila krvomočnico, plahtico, jemala Dabroston in v tretje srečno donosila svojega sinka. Zdaj pa grem v nove boje brez vseh stvari, zato me malo skrbi, da se mi prejšnje zgodbe ne ponovijo. Je pa zdaj veliko lažje, ko že imamo enega otročka.

O sem imela predvidoma nekje 11.9. Od včeraj me špika po jajčnikih, začele so me boleti prsi (kar me že dooolgo niso, tudi pred M ne, razen ko sem bila noseča), imam povečan beli tok...skratka, ne vem, al je psiha (čeprav zdaj nisem tako na trnih), al je že možno, da so znaki? Drugače pa mi2 že prej nisva imela težav z zanositvijo, ponavadi nekje v 3 krogih, težave so bile kasneje user posted image

user posted image vsem nosečkam! Stiskam pesti tudi za ostale. S testom pa upam, da zdržim čim dlje in me ne premami prej user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.9.2015 15:00:52   
blackwoman
Pozdravljene punce imam en problem in sicer zadnji dan M sem imela 25.8 in 11.9 sem imela ovulacijo zdaj enkrat bi morala dobiti M (upam da je nebo) in se par dni prej naredila test z clearblue ki mi je pokazal - ali je možno da sem prehitro naredila test in delala sem ga čez dan me pa spremlja napihnjenost in glavoboli hvala za odg

(odgovor članu lizika86)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.9.2015 16:32:18   
sitka mala
Živjo punce!!
Pri meni še vedno nič. Špikanje spodaj v maternici, pa nič drugega. Jutri grem še po en test, če bo negativen, pokličem ginekologinjo. Tole čakanje me ubija.user posted image

(odgovor članu blackwoman)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.9.2015 16:48:27   
lizika86
Blackwoman, pomoje si prehitro delala test. Ker jaz sem tudi imela 25. 8. ZM in ovulacijo okrog 11. 9. Tko da če po ovulaciji prišteješ 14 dni, naj bi naslednja M prišla spet okrog 25. 9. Ne verjamem, da bi ti test že kaj zaznal, mogoče le kak dan prej, ne pa skor cel teden. Zdaj (če se je), se je komaj dobro ugnezdilo in se bo začel šele sproščat hormon. Mene tudi špika še naprej, prsi rahlo bolijo, bomo vidli, se pustim presenetit :)

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.9.2015 20:16:40   
Pajama
Ojla punce. Opravičujem se, ker ne komentiram pogosto, a na mojem telefonu je to skoraj nemogoče. Z vsako črko mi tipkovnico "ven meče"???

Uf, pa tako dobro je kazalo, zdaj pa je bolj kot ne vse rdeče user posted image Vsem rdečkam pošiljam en veeeelik user posted image

Sofie Madonca punca pa ti si noseča!!!! - ja čestitaaaaam!!!! Zagotovo je to - to!!!!Sporoči, kaj bo krvni test pokazal, ampak glede na vse teorije o tvoji pozni O in rahli črtici mislim, da je čas za slavje. user posted image
blackwoman definitivno prehitro. Malo potrpežljivosti, ker boš drugače bankrotirala na testerjih.
lizika86 dobrodošla.
tajazan zakaj narediš v komentarju črto? Jaz sem nekajkrat preskočila, ker sem mislila, da gre za prednastavljeno spročilo, verz, podpis, pesem ... Skratka, ne vem kaj bi to lahko bilo.
sitka mala, jarka in vse ki še čakate na plusek: držim pestke ...

Uf, a sem kaj izpustila??? Če sem - globoko opravičilo.

(odgovor članu lizika86)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.9.2015 21:39:14   
Sofie

Hojla.

Na testu sta bili danes spet dve črtici a imam spet rjave izcedke. Tako da mislim da spet ne bo nič. Jutri grem preventivno na krvi test, ampak pomoje ne bo nič. Sklepam da sta bila testa lažno pozitivna in da M sovpada s časom od SS. Vsaj nekje sem brala da je normalno da če si bil 6 tednov noseč, da naj bi potem nekje v 6 tednih spet M dobil. Razen če gre spet za SSuser posted image

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.9.2015 21:52:33   
Everest
Kateri test pa si naredila Sofie? Baby check mini je meni vedno kazal dve črtici, zato ga več ne uporabljam. First sign in Clear Blue pa sta mi pokazala, le ko sem bila noseča. Probaj še kakega drugega....držim pesti :)

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: II pričakujemo septembra 2015
20.9.2015 21:59:46   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Everest

Kateri test pa si naredila Sofie? Baby check mini je meni vedno kazal dve črtici, zato ga več ne uporabljam. First sign in Clear Blue pa sta mi pokazala, le ko sem bila noseča. Probaj še kakega drugega....držim pesti :)


BC mini sem delala. Meni po nekje 5 dnevih zamujanja BC mini ni pokazal nič, sedaj ko mi M zamuja 12 dni je bil 2x pozitiven. Sej zato sumim, da mogoče pač ni zanesljiv. Bom šla jutri na krvnega, da se 100% prepričam. Itak krvni stane nekako toliko kot CB.

(odgovor članu Everest)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: II pričakujemo septembra 2015
21.9.2015 7:48:57   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Jarka

Janchek81 vidim, da imava midve praktično enak datum ko ne pričakujeve user posted image

Jaz še nikoli nisem imela takih prsi kot tokrat..vedno se mi povečajo pred menstruacijo ampak tako pa še nikoli. So tudi boleče in izredno napete. Pa že 3 dni me boli glava...

Joj kako bo še dolg tale teden... :) user posted image

Lep vikend vsem! :)


Ja, sam pri meni bo v petek 25.9 ubistvu šele 28. dan, tako, da do nedelje oz. ponedeljka bom počakala, če je ne bo in nardila test ...
SEm pa zadnje dni ful utrujena, tud mene je včerj nekej hotla glava bolet, ampak sklepam, ker je tak čuden vreme, da je to to ... prsi me malo bolijo ampak isto kot pred user posted image
Počakajmo in bomo več vedli konec tedna, če nas že prej kej ne preseneti user posted image

(odgovor članu Neli3)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: II pričakujemo septembra 2015
21.9.2015 7:50:30   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Everest

Kateri test pa si naredila Sofie? Baby check mini je meni vedno kazal dve črtici, zato ga več ne uporabljam. First sign in Clear Blue pa sta mi pokazala, le ko sem bila noseča. Probaj še kakega drugega....držim pesti :)


Men je tud baby check mini prejšnji mesec pokazal dve črtici, siocer drugo zlo slabo pa sem jo pol čez en čas dobila ... user posted image Tko, da tega test več NE delam ..
Itak jih imam doma 10 iz plodnost.si user posted image Upam,d a bom rabila samo enega in da bo to to ... optimizem na višku user posted image user posted image

(odgovor članu Everest)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?