|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo novembra 2015
24.11.2015 12:49:12   
Anonimen
Dons sm delala test, pa je bil čist bel. Če je še ne bom, ga bom v četrtek ponovila. Če še vedno ne bo nič pokazal, bom pa lahko samo čakala kdaj se bo ulila.
Očitno so samo živci, ker moj gre.

Anonimna user posted image

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: II pričakujemo novembra 2015
24.11.2015 13:10:13   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Dons sm delala test, pa je bil čist bel. Če je še ne bom, ga bom v četrtek ponovila. Če še vedno ne bo nič pokazal, bom pa lahko samo čakala kdaj se bo ulila.
Očitno so samo živci, ker moj gre.

Anonimna user posted image


Pa ti že zamuja?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: II pričakujemo novembra 2015
24.11.2015 13:49:32   
woma

IZVIRNO SPOROČILO: zoja16

Drage punce, jaz sem vas spremljala cel november - upala z vsemi in bila vsakič žalostna, ko ni ratalo. in tudi zdaj držim pesti za Anonimno in claud :)
sama si pa nisem upala pisati, ker me je bilo preveč strah, da se mi želje, ko bi jih izgovorila, ne bi uresničile ...
No, danes sem dobila poitiven test :) juhuhu!
Bi pa samo še povedala en podatek, če kateri prav pride: za zanositev je treba imeti tipi topi ščitnico. to pomeni tsh okoli 1. so naredili eno študijo pri ženskah, ki so imele kao normalni tsh in niso mogle zanositi in so jim dali testno zdravila za hipotirozo. uspešnost je bila 70-odstotna! in tudi pri sebi sem opazila, da s tsh vrednostjo okoli 2 sploh nisem imela ovulacij, s tsh-jem okoli 1 pa sem zelo izrazito začutila ovulacijo in tudi brez težav zanosila. tako da če ta podatek še komu prav pride ... ;)


Čestitke...komaj si se nam predstavila, pa si že ušla ;).
Zdravo nosečnost ti želim.

(odgovor članu zoja16)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 6:32:46   
Anonimen
Janchek81 Moja user posted image naj bi prišla 21.11. Ker mam dolge cikle je možno, da mi bo jutri pokazalo plus. Sem šla gledat na koledar kako je bilo v prejšnji nosečnosti in mi je pokazalo plus komaj 6 dni po izostanku. user posted image Hormon mi vedno počasi narašča in ko pridelam plus, moram takoj do G po dabroston, da ne pride do SS. Mi je G razložil, da če ga ne jem, lahko pride do SS, čeprav plod sploh ni odmrl, ampak samo zaradi prenizkega hormona.

Anonimna user posted image

(odgovor članu woma)
  Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 7:52:44   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Janchek81 Moja user posted image naj bi prišla 21.11. Ker mam dolge cikle je možno, da mi bo jutri pokazalo plus. Sem šla gledat na koledar kako je bilo v prejšnji nosečnosti in mi je pokazalo plus komaj 6 dni po izostanku. user posted image Hormon mi vedno počasi narašča in ko pridelam plus, moram takoj do G po dabroston, da ne pride do SS. Mi je G razložil, da če ga ne jem, lahko pride do SS, čeprav plod sploh ni odmrl, ampak samo zaradi prenizkega hormona.

Anonimna user posted image


Dej dej dej, skrajni čas, da narediš testek no ..
Jaz sem šla pa gledat in sem imela v prejšnji nosečnosti ZM 14.4. in 14.5. sem naredila test ( k sm slikala ) in je pokazal že user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 8:40:58   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Janchek81 Moja user posted image naj bi prišla 21.11. Ker mam dolge cikle je možno, da mi bo jutri pokazalo plus. Sem šla gledat na koledar kako je bilo v prejšnji nosečnosti in mi je pokazalo plus komaj 6 dni po izostanku. user posted image Hormon mi vedno počasi narašča in ko pridelam plus, moram takoj do G po dabroston, da ne pride do SS. Mi je G razložil, da če ga ne jem, lahko pride do SS, čeprav plod sploh ni odmrl, ampak samo zaradi prenizkega hormona.

Anonimna user posted image


si tudi pri prvi nosečnosti jemala dabroston? kako vpliva nate? jaz sem prenehala z jemanjem, ker sem katastrofalna in ker je mož reku, da ne smem več, ker mu je blo muka gledat, ko sem bla cela potlačena... pol sm se pa z osebno menila in je rekla, da naj bom pazljiva pri teh tabletih, ker lahko vodijo v depresijo... verjetno sem jaz malo še gensko bolj nagnjena k temu, ker imam v kartoteki tudi že dosti posledic stresa...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 8:57:52   
zoja16
Hvala za vse prijazne besede! :)
držim pesti naprej še za vse ostale :) kako vam kaže?

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 9:46:53   
Beat
Takole, moje M je prišla, tako da se selim v december user posted image

(odgovor članu zoja16)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 9:48:18   
Beat
user posted image N O V E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

6.11.2015
user posted image mojamiškauser posted image

7.11.2015
user posted image sitka malauser posted image

13.11.2015
user posted image upkauser posted image

18.11.2015
user posted image Katrissuser posted image
user posted image womauser posted image
user posted image Anonimna user posted image user posted image

21.11.2015
Anonimna user posted image
user posted image lizzuser posted image

22.11.2015
user posted image Ashayauser posted image

24.11.2015
user posted image Janchek81user posted image
user posted image važinuser posted image

25.11.2015
user posted image Beatuser posted image
vekybel

30.11.2015
claud

x.11.2015
user posted image madjancauser posted image


user posted image NAVIJAČICE user posted image
Beat, Katte, Marčevka2010, Sofie, Katriss, Amour, madjanca

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 10:23:49   
claud
user posted image user posted image user posted image
A zdej pa samevam.....še 5 dniuser posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 10:27:33   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: claud

user posted image user posted image user posted image
A zdej pa samevam.....še 5 dniuser posted image


Sj nisi sama ... čakamo še na foxy_cat pa Anonimna user posted image
Ste pa sam še tri k lahko popravite oz. polepšate seznamček ... ta mesec je res OBUP!

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 10:31:29   
foxy_cat
O lej lej nekje se govori o meni user posted image user posted image ah..mene kot kaže lahko že skoraj črtate. Razen če se plunk user posted image še ne šteje "v odpis"user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 10:33:09   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

O lej lej nekje se govori o meni user posted image user posted image ah..mene kot kaže lahko že skoraj črtate. Razen če se plunk user posted image še ne šteje "v odpis"user posted image


OK, iskreno, jaz ko dobim plunk user posted image se že brišem user posted image čeprou, še vedno pa upam,d a je ta plunk neki druzga, dokler se ne ulije in obupam user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 10:38:34   
zoja16
claud, anonimna - ne samevata! :) zadnji teden novembra bo mogoče najsrečnejši ... ;)
beat, držim pesti, da gre samo za plunk, ki ne pomeni nič slabega user posted image

če to ni v nasprotju s kakšnimi pravili, me lahko napišete na seznam, da bo malo bolj spodbuden :)

< Sporočilo je popravil zoja16 -- 25.11.2015 10:39:36 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 10:38:44   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

O lej lej nekje se govori o meni user posted image user posted image ah..mene kot kaže lahko že skoraj črtate. Razen če se plunk user posted image še ne šteje "v odpis"user posted image


OK, iskreno, jaz ko dobim plunk user posted image se že brišem user posted image čeprou, še vedno pa upam,d a je ta plunk neki druzga, dokler se ne ulije in obupam user posted image

No no pospravimo ta pesimizem..user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 10:41:57   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: zoja16

claud, anonimna - ne samevata! :) zadnji teden novembra bo mogoče najsrečnejši ... ;)
beat, držim pesti, da gre samo za plunk, ki ne pomeni nič slabega user posted image

če to ni v nasprotju s kakšnimi pravili, me lahko napišete na seznam, da bo malo bolj spodbuden :)


Napisane smo tiste, ki smo pač sodelovale ... tko, da v prejšnjem mesecu te ni ...

(odgovor članu zoja16)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 10:42:19   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

O lej lej nekje se govori o meni user posted image user posted image ah..mene kot kaže lahko že skoraj črtate. Razen če se plunk user posted image še ne šteje "v odpis"user posted image


OK, iskreno, jaz ko dobim plunk user posted image se že brišem user posted image čeprou, še vedno pa upam,d a je ta plunk neki druzga, dokler se ne ulije in obupam user posted image

No no pospravimo ta pesimizem..user posted image


Sory, ni pesimizem ampak pri mojih primerih realizem user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 10:52:55   
zoja16
saj pravijo, da je razlika med pseimistom in optimistom ta, da optimist nima vseh podatkov user posted image hihi
jaz sem kar rada optimist! user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 10:53:57   
zoja16

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: zoja16

claud, anonimna - ne samevata! :) zadnji teden novembra bo mogoče najsrečnejši ... ;)
beat, držim pesti, da gre samo za plunk, ki ne pomeni nič slabega user posted image

če to ni v nasprotju s kakšnimi pravili, me lahko napišete na seznam, da bo malo bolj spodbuden :)


Napisane smo tiste, ki smo pač sodelovale ... tko, da v prejšnjem mesecu te ni ...

potem se pa je moja priložnost izmuznila ... naslednji mesec ne morem sodelovati user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 10:56:08   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: zoja16


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: zoja16

claud, anonimna - ne samevata! :) zadnji teden novembra bo mogoče najsrečnejši ... ;)
beat, držim pesti, da gre samo za plunk, ki ne pomeni nič slabega user posted image

če to ni v nasprotju s kakšnimi pravili, me lahko napišete na seznam, da bo malo bolj spodbuden :)


Napisane smo tiste, ki smo pač sodelovale ... tko, da v prejšnjem mesecu te ni ...

potem se pa je moja priložnost izmuznila ... naslednji mesec ne morem sodelovati user posted image


Ne, brez zamere ... ampak ubistvu, če te damo na seznam nismo s tem nič pridobile - ok, samo plusek na seznamu članice, ki prej ni sodelovala ... a me razumeš ...
Itak si pa dobrodošla, to je 1x1 in super, da si dočakala plusek .. niti nism zasledila kok časa sta se trudila za plusek? Pa pomoje si ti še kr rosno mlada, kajne? user posted image

(odgovor članu zoja16)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 11:05:52   
zoja16
hja, dokler ni bila ščitnica uštimana, je bil ves trud zaman. po tem, ko sem si uredila ščitnico (majčkeno povečala dozo), pa 1 mesec nisva poskušala, pa sem zelozelo intenzivno čutila ovulacijo, sluz ipd., tako da sva potem naslednji mesec poskušala in je uspelo v prvo. sva pa imela spolne odnose med ciklon tako kot običajno, le v "plodnem oknu" /fertility window pa vsak dan. sva bila čist zmatrana po tem user posted image
rosno mlada pa glih nisva ... partner gre proti 40, jaz pa počaaasi korakam proti 30. sva pa mlada po duši user posted image

< Sporočilo je popravil zoja16 -- 25.11.2015 11:07:15 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 11:15:28   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: zoja16

hja, dokler ni bila ščitnica uštimana, je bil ves trud zaman. po tem, ko sem si uredila ščitnico (majčkeno povečala dozo), pa 1 mesec nisva poskušala, pa sem zelozelo intenzivno čutila ovulacijo, sluz ipd., tako da sva potem naslednji mesec poskušala in je uspelo v prvo. sva pa imela spolne odnose med ciklon tako kot običajno, le v "plodnem oknu" /fertility window pa vsak dan. sva bila čist zmatrana po tem user posted image
rosno mlada pa glih nisva ... partner gre proti 40, jaz pa počaaasi korakam proti 30. sva pa mlada po duši user posted image


No, super da si uštimala ščitniški hormon ...
Pri nama je v marcu tud v prvo ratalo, samo se ni izšlo dobr user posted image Zdej pa ... bomo vidl kako bo .. greva v četrti ali clo v peti krog ... upajmo na najboljše user posted image

(odgovor članu zoja16)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 11:19:09   
Sandyy
Zivjo punce. Tudi jaz sem ze dobilla user posted image zdaj upam da bo decembra user posted image .
Drzim pa pesti za vas. Tale mesec nisem pisala nic samo spremljala vas pogovor.
Sem pa pred parimi dnevi sla k vdezevalki. Rekla mi je da naj decembra ne racunam na nosecnost. Ampak januar da je pravi cas za to. Zdaj na december nisem niti navdusena dobila sem obcutek da nebo zato cakam 2016.
Bom videla ce vdezevalka res ma prov.
Ampak upam da boste ve mele to sreco decembra :) user posted image
Danes cutim spikanje po jajcnikah tko da verjetno imam ovulacijo saj je prisota tudi sluz tak da cakam da moz pride z dela pa greva v akcijo :) hehe :) srecno vsem!

(odgovor članu zoja16)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 11:22:25   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Zivjo punce. Tudi jaz sem ze dobilla user posted image zdaj upam da bo decembra user posted image .
Drzim pa pesti za vas. Tale mesec nisem pisala nic samo spremljala vas pogovor.
Sem pa pred parimi dnevi sla k vdezevalki. Rekla mi je da naj decembra ne racunam na nosecnost. Ampak januar da je pravi cas za to. Zdaj na december nisem niti navdusena dobila sem obcutek da nebo zato cakam 2016.
Bom videla ce vdezevalka res ma prov.
Ampak upam da boste ve mele to sreco decembra :) user posted image
Danes cutim spikanje po jajcnikah tko da verjetno imam ovulacijo saj je prisota tudi sluz tak da cakam da moz pride z dela pa greva v akcijo :) hehe :) srecno vsem!


Huh .. vedeževalke ... me prav zanima, če je zadela za januar user posted image
No, mi smo mele pa ravno prej pogovor ... in zgleda, da so moji meseci marec, april ... lahko,d a tudi samo takrat ovuliram ( lahko je šlo prej samo za prazne ovulacije ) .... prvič in drugič sem zanosila aprila ... tretjič pa marca .... tko, da sem si rekla, da dam zdj mjožgane na off glede te nosečnosti pa da vidmo kam bomo prišli ...
Hotla sm tud kupt CB ovulacijske teste, pa jih ni nikjer za dobit .... CB O test vsaj pokaže smajlija in veš kdaj je točno O, te k jh mam doma pa izrišejo uno drugo črtico k niti ne vem kdaj je najbolj močna user posted image potem si pa zastavljam miljon vprašanj ... user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.11.2015 11:30:23   
Sandyy
Jaz sem se pa kar sprostila. Ne uporabljam O testov. Tut nikoli nisem. Imam reden cikel na 28 dni. Zmeraj je tocna sploh zadnje case. Ovulacijo pa cutim zacela se je vceraj zvecer. Tocno 13. Dan cikla.
Pa si probala prvo spoznati svoje telo brez O testov. Lahko pa si meris vrocino vsako jutro preden se ustanes. Tako bos tocno vedela kdaj imas O.

Uceraj sem hotela v akcijo z mozem ker se je zacela O ampak ker je lih u petek bil na terapiji in dobil zdravilo remicade ni upal . Zdravilo full upliva ma njega in njegovo spolnost. Te dneve sploh nemoreva iti v odnose. Bomo pa probali danes.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?