|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj svinjina, med, jajčka...?
25.9.2005 14:17:52   
Tejči
Ojla,

mene pa zanima, če lahko moji piški, ki bo kmalu stara 1 let že ponudim svinjino, jajčko, med, pašteto in ostala prepovedana živila?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj svinjina, med, jajčka...?
25.9.2005 14:20:55   
ZARA
Svinjina po 8 al 9 mesecu
Jajce po 12 mesecu
Medu ji še nisem dala (pravijo, da čim kasneje)
Pašteto po 12 al 13  mesecu ( ne vem točno )
Katera pa so  še prepovedana živila ?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj svinjina, med, jajčka...?
25.9.2005 14:24:43   
Tejči
Kaj pa vem, sem mislila, če še kaj drugega, kar se trenutno nisem spomnilauser posted image  

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj svinjina, med, jajčka...?
25.9.2005 14:40:34   
ZARA
Mogoče hrenovke user posted image ?? To pa po 11 mesecu.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj svinjina, med, jajčka...?
25.9.2005 22:41:36   
andrejaz
Jaz sem mu že ponudila svinjino, jajčka in pašteto. Medu pa še ne, pa tudi ne arašidov.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj svinjina, med, jajčka...?
26.9.2005 9:41:28   
Ajsha
Vse našteto čim kasneje. Jajce po prvem letu, svinjino - če že vztrajaš pri tem, da jo otrok mora jesti - tudi po prvem letu, med po 3. letu, paštete in hrenovke - nikoli :)

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj svinjina, med, jajčka...?
3.10.2005 14:05:45   
corfu
Kako ene komplicirate...mojga bi lahko že pobralo.
Kaj imate vse predpise in tabele preštudirane? Sicer pa vsak kakor ve, da je najboljše.

(odgovor članu Ajsha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj svinjina, med, jajčka...?
3.10.2005 14:26:19   
Ajsha
corfu, to, kar ti imenuješ predpisi, so urejene zbirke podatkov z izkušnjami preteklosti - okej, da ne bom komplicirala. Ker se je recimo že kdaj zgodilo, da je kakšen dojenček dobil hudo alregijo ali pa kakšno bolezen, so zato, da tega ne bi dobil še kakšen drug, zapisali to v knjige. Jaz se sicer res s tem ukvarjam profesionalno, ampak mislim, da ni nič narobe, če se držimo nasvetov pediatrov ali pa katerih drugih zdravnikov ali raziskovalcev. Sama vem, da nisem najpametnejša na svetu in rade volje prisluhnem tistim, ki vedo več in imajo več izkušenj. In ti ljudje pravijo tako, kot sem jaz zapisala. Seveda pa vsak dela po svoje, zaradi mene zmelji svinjino v mleko, če misliš, da je tako prav. Jaz sem samo odgovorila na vprašanje, kdaj bi naj se določena živila vneslo na jedilnik otročičkov.  Bedne so mi pa izjave v stilu "saj smo mi tudi tako delali pa smo živi gor zrasli", kot jih izjavljajo naš babice in prababice. Ja, precej je živih, ampak jih je tudi precej umrlo, včasih so temu rekli iz neznanega vzroka, sedaj pa vzroke poznajo in se jih da preprečiti.

Lep pozdrav!!

_____________________________

Love is in the air...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj svinjina, med, jajčka...?
3.10.2005 15:00:22   
eva1
Nam so pa v zd. domu rekli, da rumenjak po 7 mesecu, zaradi železa, ker naj bi bilo zelo veliko otrok slabokrvnih, beljak oz. celo jajčko pa po 1 letu...tako da user posted image

(odgovor članu Ajsha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj svinjina, med, jajčka...?
3.10.2005 20:22:34   
corfu
Ajsha, moj post ni bil mišljen nič slabega, saj pravim vsak po svoje dela in ve kaj je za njegovega otroka najboljše.  Ne in ne bom mlela svinine v mleko, full dobra forauser posted image  Menim pa da leta nazaj otroci niso umira zaradi svinine, jajc...user posted image

(odgovor članu Ajsha)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj svinjina, med, jajčka...?
10.10.2005 12:31:41   
Seven*
Se povsem strinjam z Ajsho.

(odgovor članu Ajsha)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj svinjina, med, jajčka...?
13.10.2005 12:50:39   
Bejba
Mi smo počasi začeli vse jesti malo pred odhodom v vrtec - cca 11 mesecev, ker tam otrokom podturijo dobesedno vse in zato sem raje doma poskusila, če je vse ok. Pediatrinja nama pa je tudi rekla, da takrat lahko že praktično vse je, če seveda ne opazimo kakšne alergije.

LP; Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj svinjina, med, jajčka...?
17.10.2005 9:27:22   
BARBARA R.
Če me spomin ne vara lahko jajce že mnogo prej. Samo, da ni samo jajce, pač pa palačnike in kaj podobnega user posted image .
Medu in paštet, tudi jaz še ne dajem. Svinjine se pa tudi sama bolj kot ne izogibam.
 
    user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?