|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZANOSITEV
26.9.2005 11:37:41   
ela
Pozdravljene, sem nova na forumu.
Z možem imava spolne odnose brez zaščite že leto in pol. Žal se nama še nista pokazale dve črtici. Ta ciklus sva se fajn potrudila in konc tedna bova vidla, če nama je ratalo. Imam pa eno vprašanje. Moj mož je imel operacijo trebušnih brizgalk. Posledično so mu odstranili eno modo.
Ali je imel kdo podobne izkušnje? Ali je lahko kaj manj aktiven?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZANOSITEV
27.9.2005 13:48:24   
Skorpija
Pozdravljena Ela!

Glede na to kar si napisala imata seveda malo nižjo možnost zanositve, kot pari kjer ima partner obe modi! Mogoce ne bi bilo slabo, da gresta na spermiogram, kjer bodo pregledali seme tvojega moža in takoj ugotovili kako in kaj. Če je plavalčkov bolj malo pa vama bodo pomagali z umetno oploditvijo, kar je sigurno bolje, kot pa da sta živčna vsak mesec.

Želim vama veliko sreče in seveda dobrodošla!

S.

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu ela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZANOSITEV
28.9.2005 8:23:50   
DrejcDrejc
Ela, če po enem letu ne uspe, imaš vso pravico do raziskav - obišči tvojo G, razloži situacijo in naj vaju oba napoti na raziskave, med drugim tudi spermiogram. Z eno modo je verjetno malo manjša možnost zanositve, ampak še vedno dovoljšnja, zato je po moje problem kje drugje, niti ni nujno, da pri tvojem možeku. Le pogumno nad raziskave, pa vso srečo želim!

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zanositev
29.9.2005 8:16:43   
ela
Hvala za nasvete. Ta mesec še čakava. Obljubim pa če se ne pokažeta user posted image , da se bova oba odpravla na preiskave. Počakajva še kakšen dan pa vam sporočim če je uspelo.


(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanositev
30.9.2005 9:01:01   
ela
Žal se je danese zjutraj pokazalauser posted image . Mislim, da je pravi čas, da grem k ginekologu. Kaj naj mu povem ?

(odgovor članu ela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zanositev
30.9.2005 9:06:22   
biba77
IZVIRNO SPOROČILO: ela

Žal se je danese zjutraj pokazalauser posted image . Mislim, da je pravi čas, da grem k ginekologu. Kaj naj mu povem ?


Povej po pravici:
Da ze leto in pol poskusata zanosit in imata tezave.
Prosi, da te da na kaksne dodatne preiskave.
Moja G je bila toliko dobra (in vedno jo bom hvalila zato), da me je takoj, ko je na UZ dolocila SUM na PCO, poslala z napotnico v neplodnostno ambulanto. Nic mi ni "tezila" z BT, nespremljanimi ciklusu s Klomifenom, ipd...

user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu ela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zanositev
30.9.2005 9:22:52   
Skorpija
Ela jaz ti bom napisala kako sva se odlocila midva. moja ginekologinja mi je potem ko so mi naredili histeroskopijo odkrito povedala, da mi priporoca najprej pregled partnerja in sele potem nadaljne preglede pri meni, saj za moskega pregledi niti malo niso boleci in so tudi zeli hitro mimo. Moj dragi se je s tem popolnoma strinjak, klical osebno zdravnico in jo prosil za napotnico za spermiogram. Dobil jo je brez problema, poklical in se naročil na pregled, kamor sva seveda šla skupaj. Naročen je bil 3 tedne po tem ko je klical.

Torej jaz ti svetujem, da tvoj kar pokliče svojega zdravnika in prosi za napotnico in želim vama vso srečo!

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu ela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?