|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porod v ljubljanski porodnišnici
27.9.2005 11:22:58   
alekseja
user posted image drage ringarajevke, ker se mi kmalu pribljižuje datum, ko mi bodo sprožili porod v lj porodnišnici, me zanima če ima katera podobne izkušnje s tem in kako je tam (sem namreč pred 4 leti rodila v mariboru). Kako je tam z sanitarnimi stvarmi in kaj priporočate, da prinesem sama. Hvala vam za pomoč.
Alekseja

_____________________________

Alekseja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porod v ljubljanski porodnišnici
27.9.2005 11:31:35   
muki1
Malo prebrskaj, včeraj je ravno bil en post porod v Lj porodnišnici.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu alekseja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: porod v ljubljanski porodnišnici
28.9.2005 20:14:31   
Anonimen
Nujno vzami vložke Vir 80, ker tisti njihovi so zelo zelo slabi.

(odgovor članu alekseja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: porod v ljubljanski porodnišnici
29.9.2005 14:53:09   
Anonimen
Vložki so res slabi, ampak, jih itak tolk rabiš, in tako pogosto menjuješ, da je brez veze komplicirat.
Sicer pa tiste hlačke, tako šparajo z njimi da je joj. Sploh če se greš večkrat na dan tuširat, in zdravit šivanje, jih več potrebuješ. Mogoče jih kupi, če jih dobiš tiste za enkratno uporabo.
Svoje copate nesi s sabo. Jaz sem pozabila, in sem potem z mokrimi hodila okol.Kašno brisačko je tud fino imet s sabo.
Drugače pa kar fino in vztrajno prosi za nove halje, brisače, sp. hlačke....
lp
Tash

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: porod v ljubljanski porodnišnici
29.9.2005 15:20:00   
Grascakinja
Pred 3 meseci niso nič šparali ne s haljami ne hlačkami ne ničemer, vsaj pri meni ne. Pa nasploh, jaz imam z ljubljansko porodnišnico zelooo pozitivno izkušnjo. Naslednjič bom tudi tam rodila.
Vložki so res malo bolj tako tako, pa si morda vzemi vir80 ali pa še bolje, vatirance, ki jih dobiš v Tosami. Tisti so najboljši. Pa hiter in lahek porod!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?