|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TOČKE PO NOVEM ???
28.9.2005 15:15:47   
ronja5
Zanimajo me vaša mnenja. Jaz imam že vsega poln kufer! Sploh ne vem več kaj in kako naj sinu svetujem. user posted image  
Vsekakor so vsi ponoreli z gimnazijami in tudi sama sem se doslej nagibala v to smer, zdaj pa enostavno ne vem več kaj naj.

LP,

                         

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z enim krilom-poletimo lahko samo objeti.
(Oprah)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TOČKE PO NOVEM ???
28.9.2005 18:48:21   
india
Ronja, povej kaj te muči? To ocenjevanje z 1 do 10, ali kaj? Meni se to tudi ne zdi ravno diht!user posted image

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TOČKE PO NOVEM ???
28.9.2005 20:34:28   
ronja5
Na ocene od 1 do 10 smo se že navadili. Čeprav je tudi meni čist mimo. Moti me ta novi sistem nabiranja točk.Upoštevajo se vsi predmeti, tudi likovna, glasba,telovadba,... pa samo  deveti razred se upošteva.  Naš Nino je pri LV totalno out, pa še učiteljica je baje ful zahtevna user posted image  Pol majo pa še dodatne točke za dosežke na tekmovanjih ( zlata+5 točk, srebrna +3), pa nekatere srednje šole imajo neke svoje zahteve oz.  točke ki štejejo, ... da dol padeš.
Sva bila lani na informativnem za III. gim. in nam je predavateljica točno povedala koliko točk je bilo prejšnje leto potrebnih pri njih, letos pa so vse obrnili na glavo. user posted image  Največja fora pa je, da se bo ta sistem najverjetneje obdržal samo dve leti user posted image

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TOČKE PO NOVEM ???
28.9.2005 21:18:02   
india
Ojej, ja vidiš, tega res nisem poznala. Pa kaj so zmešani ali kaj? Jaz se grem ravno jutri bost z učiteljico od telovadbe,ker ni ravno....Anja ima težave s pljuči,ona jo pa tako žene, da bo nekega dne padla skupaj.
ja zakaj pa samo dve leti? Kaj so spet zajčki ali kaj? Mislim, ta naš sistem ni diht! 

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TOČKE PO NOVEM ???
29.9.2005 8:29:30   
ronja5
Pojma nimam zakaj samo dve leti, eh saj veš vsak minister hoče nekaj novega. Zajčki pa so naši otroci že ves čas, pa še bodo kot kaže.
Mi je tamala zadnjič povedala, da so morale petošolke pospravljat klopi po roditeljskem pri telovadbi, taveliki fantje pa so igrali košarko user posted image  Ko so dekleta učiteljico na to opozorila  jim je rekla da če lahko nosijo medicinke, da pol lahko tud klopi, HALOOOO!!?? Pa ima naša tud težave s hrbtenico, sošolka pa je bila operirana zaradi pruha, pa ni nič pomagao. Kje so tisti časi, ko smo z veseljem hodili k telovadbi, likovni in glasbi... Odkar  se ti predmeti številčno ocenjujejo, bi pa vsi morali biti pravi umetniki user posted image

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TOČKE PO NOVEM ???
28.10.2005 16:42:03   
ronja5
Nič novega, samo nekaj preverjam, ker mi ni delalo.

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TOČKE PO NOVEM ???
28.10.2005 16:43:57   
ronja5
še vedno...

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z enim krilom-poletimo lahko samo objeti.
(Oprah)

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TOČKE PO NOVEM ???
28.10.2005 16:48:42   
ronja5
še vedno...




še kr

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z enim krilom-poletimo lahko samo objeti.
(Oprah)

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: TOČKE PO NOVEM ???
14.12.2005 9:01:34   
drus013
halo! lepo misel maš spodaj napisano

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TOČKE PO NOVEM ???
14.12.2005 9:21:35   
drus013
proba

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: TOČKE PO NOVEM ???
14.12.2005 9:51:33   
ronja5
OJ!
Sem ti napisala zasebno sporočilo, poglej zgoraj levo.

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z enim krilom-poletimo lahko samo objeti.
(Oprah)

(odgovor članu drus013)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?