|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo julija
27.8.2020 8:25:07   
JackieO
Iskreno upam da je! Sem zdej se js ratala neucakana in komaj cakam 1.9. 😁


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: || pricakujemo julija
27.8.2020 10:29:11   
Ana993
Jackie,zal mi je za ravno ne spodbudne novice. ne obupat. poskušat dalje,enkrat bo sigurno :) Mi smo s tabo :)

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: || pricakujemo julija
27.8.2020 13:15:48   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Iskreno upam da je! Sem zdej se js ratala neucakana in komaj cakam 1.9. 😁





Evo sem ze narocila teste, tiste najbolj obcutljive. Bom sigurno ze katerega prej naredila, se pred izostankom😂 jooooj ta neucakanost. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: || pricakujemo julija
27.8.2020 14:09:34   
JackieO
Joj zenske in ta firbec, vem kako je. 😁 V mislih sem s tabo. 😉

Js pa nimam najbolj vzpodbudnih novic. Izvidi so prisli in so zelo, zelo slabi. Sem govorila z mojim G in ce bodo ob kontroli cez 8 tednov izvidi podobni, je edina smiselna napotitev na umetno oploditev. Ocitno nama po taki poti ne bo ratalo. 😞 Upanje seveda ostaja in poskusanje, vendar je moznosti bolj malo. Mi je kar slabo, ko se spomnem koliko casa bo se vse trajalo. 😞 Seveda pa drzim pesti za vse vas, da vam cimcimprej rata! 🐞🐞🐞

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: || pricakujemo julija
27.8.2020 21:14:24   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Joj zenske in ta firbec, vem kako je. 😁 V mislih sem s tabo. 😉

Js pa nimam najbolj vzpodbudnih novic. Izvidi so prisli in so zelo, zelo slabi. Sem govorila z mojim G in ce bodo ob kontroli cez 8 tednov izvidi podobni, je edina smiselna napotitev na umetno oploditev. Ocitno nama po taki poti ne bo ratalo. 😞 Upanje seveda ostaja in poskusanje, vendar je moznosti bolj malo. Mi je kar slabo, ko se spomnem koliko casa bo se vse trajalo. 😞 Seveda pa drzim pesti za vse vas, da vam cimcimprej rata! 🐞🐞🐞



Hvala☺️🤗... Saj ne vem kaj ti naj recem, ker vem da vama je ze tako dosti hudo... Zdaj pa spet 2 meseca cakat... Ampak je vsaj G takoj rekel za umetno...res mi je hudo zate. Imej v mislih da se bo enkrat tudi vama nasmehnila sreca, tako ali drugace. Nic manj ne bo tvoj in ljubljen ter želen ta vajin otrocek, tudi ce bo potrebno it na umetno oploditev. ❤️

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: || pricakujemo julija
27.8.2020 23:36:03   
JackieO
Hvala za vzpodbudne besede ❤ Upam da vsaj pri meni ne bo kaksnih dodatnih tezav. Uspelo pa bo, tako ali drugace, v to sem itak prepricana💪 Bom pa zdaj odstevala z vami in se kmalu z vami veselila ➕➕➕😊


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: || pricakujemo julija
28.8.2020 7:07:41   
beba92
Punce  a je O mimo ko zacne bolet v sp delu trebuha? Mene kar fejst boli kot nekaksni krci, niti nevem a ao jajcniki?... Boli ko hodim, ko pocivam pa ne ...🙄🙄 kaj bi lahko bilo? Da ni kaksno vnetje??


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: || pricakujemo julija
28.8.2020 8:24:19   
Coka
beba92, ko sem jaz zanosila, me je kar precej špikalo v spodnjem delu trebuha in v jajčnikih. Spomnim se, da sva se peljala v avtu in sem naenkrat čutila tak pritisk, da sem mislila, da mi bo vse skupaj ven padlo. To se je mogoče ponovilo še enkrat (en drug dan), potem ponehalo in ponovno sem ta pritisk čutila preden bi morala dobiti M (ampak takrat je bil občutek bolj "običajen", takšen kot je pač pred M).

Jaz bi rekla, da je taka bolečina sredi cikla znak ovulacije, logično bi bilo sicer, da se pojavi tik pred O, a možno je, da boli tudi po njej. user posted image

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: || pricakujemo julija
28.8.2020 8:35:18   
beba92
Boli tudi ko si pritisnem na sp del .. Je pa danes 22. Dan, M imam na pribl. 34 dni


(odgovor članu Coka)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: || pricakujemo julija
28.8.2020 9:29:25   
Coka
Lahko, da je ovulacija, lahko, da je že bila in se kaj dogaja.
Seveda je možno tudi vnetje. Jaz sem v tistem mesecu fasala glivice, ki nimam pojma od kod so se vzele, niti nisem nagnjena k njim. Ampak ok., če bi ti imela glivice bi imela druge znake. Želim povedat, da se po mojem mnenju v prmeru zanositve lahko dogaja marsikaj, kar na začetku ne jemljemo kot "znak zanositve".
V glavnem lahko je tudi vnetje, ja.... počakaj še par dni in boš videla kako in kaj. Če ne bo boljše, čim prej na pregled. Držim pesti, da so to samo znaki zanositve. user posted image

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: || pricakujemo julija
28.8.2020 9:44:05   
beba92
Upam na najboljse 😁😁 hvala za info, zdaj pa spet mucno cakanje 😐😐😐


(odgovor članu Coka)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: || pricakujemo julija
28.8.2020 19:32:01   
Foxy_foxy
Tud js grem spet v naslednji krog 🤞


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: || pricakujemo julija
28.8.2020 20:40:31   
Anonimen
Hello! Nova tukaj! Se 8dni do M. Pa zacnimo odstevat 💪


(odgovor članu Foxy_foxy)
  Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: || pricakujemo julija
28.8.2020 21:01:29   
Anonimna294
Anonimna dobrodosla, zelim ti da cimprej zagledas➕. Foxy tudi ti kar pozitivno v nov krog.....no jaz sem vceraj narocila teste, sem jih danes ze dobila. Jutri zjutraj mislim da ze ne bom mogla vec zdrzat in jih mirno gledat😂. Do M pa bo od jutri naprej se 3 dni.😀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: || pricakujemo julija
28.8.2020 21:16:38   
Anonimen
Sori, nisem brala vsega nazaj. Kaksne teste imas?


(odgovor članu Anonimna294)
  Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: || pricakujemo julija
28.8.2020 21:44:52   
Anonimna294
Nosecniske😀 ker je itak pretezko cakat, da dejansko M zamuja 🙄 no vsaj meni 😄


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: || pricakujemo julija
29.8.2020 7:56:10   
Foxy_foxy
Mene je M prehitela za 4 dni, tko da ta mesec sm prisparala na testih 😁 mi je pa v prvi nosecnosti tri dni prej pokazalo ze mocni crtici. Stiskam pesti zate, mocnoooo!!!!!! 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: || pricakujemo julija
29.8.2020 8:41:57   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Foxy_foxy
Mene je M prehitela za 4 dni, tko da ta mesec sm prisparala na testih 😁 mi je pa v prvi nosecnosti tri dni prej pokazalo ze mocni crtici. Stiskam pesti zate, mocnoooo!!!!!! 





No sem itak naredila test, pa je negativno. Zdej pa cakat naprej. Upanje se ostaja😀 hvalaa🤗

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: || pricakujemo julija
29.8.2020 8:57:37   
beba92
Res mocno upam da bo september bolj pozitiven, pa da nas ze koncno preseneci kaksna srecka 😁 



(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: || pricakujemo julija
29.8.2020 9:40:07   
Anonimen

O ja poznam to. Jst zacnem v ponedeljek, prisla naj bi pa petega 🙈
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Iskreno upam da je! Sem zdej se js ratala neucakana in komaj cakam 1.9. 😁





Evo sem ze narocila teste, tiste najbolj obcutljive. Bom sigurno ze katerega prej naredila, se pred izostankom😂 jooooj ta neucakanost. 



(odgovor članu Anonimna294)
  Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: || pricakujemo julija
29.8.2020 10:26:08   
Ana993
Evo punce,kupila clearblue digitalne za ovulacijo in je danes že smajli pokazal,tako da bomo danes migali haha :) potem pa spet čakati.

Upam,da rata kateri čimprejuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: || pricakujemo julija
29.8.2020 10:30:01   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Ana993
Evo punce,kupila clearblue digitalne za ovulacijo in je danes že smajli pokazal,tako da bomo danes migali haha :) potem pa spet čakati.

Upam,da rata kateri čimprejuser posted image


Ooo super, veselo na delo. So kar fajn digitalni ane? Nisi nic v dilemi ali je ali ni😀

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: || pricakujemo julija
30.8.2020 10:48:36   
Ana993
Ja,super so. Hvala da ste predlagale digitalne,je ful lažje... :)

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: || pricakujemo julija
30.8.2020 11:41:32   
beba92
Punce koliko dni se vas loci do (ne) pricakovane M?

Mene se pribl. 10-14 dni odvisno a bo dolg cikel al ne .😊😊 

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: || pricakujemo julija
30.8.2020 12:47:28   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: beba92
Punce koliko dni se vas loci do (ne) pricakovane M?

Mene se pribl. 10-14 dni odvisno a bo dolg cikel al ne .😊😊 


Jaz bi jo mogla dobit v torek. Danes sem test spet naredila, ma ne morem si pomagat, naslednjic jih ne kupim vec takole prej. Je blo negativno, no zdajle me pa tud ze nekaj zvija tako kot ponavadi pred M, tako da pomoje bo kar prisla.... 🙄😔

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?