|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nova fosilka
30.9.2005 16:04:07   
Neža81
Po dooooooooooolgem času se vam spet javljam... najprej z slabo novico - TUDI JAZ SEM POSTALA FOSILKA user posted image .

Res me ni bilo dolgoslišati. Naj vam povem da sem dalas v službi odpoved, ker bi drugače dobila živčni zlom zaradi šefa. On si predstavlja da sem jaz zato študirala in diplomirala, da me bo (oprostite izrazu ampak tak je pravil) vsak dan gonil v pićko materno. Pod takim stresom pa res nisem mogla vel delat. No, zdaj pa me je pod okrilje v svojo firmo vzel moj user posted image  in lepo v miru delava skupaj.

Včeraj sem bila na pregledu pr moji ginekologinji in mi je dala napotnico za pregled mene in mojga v antisterilitetni ambulanti v MB. Naročena sva komaj 19.1.2006 user posted image . Bomo videli kakšni bodo rezultati.

Lepo se mejte čez vikend in lp!

Neža
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nova fosilka
30.9.2005 16:10:40   
saša80
pozdravljena!
tudi sama obiskujem ambulanto v mariboru... boš videla kako so ljudje tam prijazni... res se ne počutim  smo številka.... skratka vsem bo enkart uspelo...

lep pozdrav saša80

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nova fosilka
30.9.2005 16:17:21   
artista7
joj..ne tako..nisi fosilka..jaz držim pesti za vaju..predvsem pa ti čestitam, ker si bila tako močna, da si dala odpoved takemu bedaku kot je tvoj šef.. pogumno naprej-- enkrat vama bo uspelo.. zagotovo!user posted image

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nova fosilka
30.9.2005 17:33:38   
Anitka
Ojla Nežika! Ja lepo, da si se spet oglasila. Mi je pa žal, da si tudi ti še pred nosečnostjo vstopila med fosilke in obenem ti izrekam tudi dobrodošlico v klubu, iz katerega upam, da boš prav kmalu odšla in to med srečke nosečke (fosečke user posted image  )
A si dobila termin pri dr. Reljiču v MB? Jaz imam namreč pri njem razgovor 12.1. in glede na to, da si tudi ti dobila četrtkov datum predvidevam, da si pri njem. Ti pa vsekakor želim, da do obiska ne bo prišlo in da boš že prej user posted image  Drugače pa naj ti povem, da imam tudi sama dobre izkušnje v MB, saj tam nisi le številka, kot je že napisala Saša.

Glede službe pa super, da si tako uredila saj ti res ni treba prenašati takih izpadov.

Lepo bodi in se kaj beremo,

Anitka

P.S. Pridi kaj pogledat v ZA NAS (forum Upajmo skupaj).

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nova fosilka
30.9.2005 18:17:33   
pika74
Neža, prav si naredla - glede službeuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Pa dobrodošla in da bi čim prej spokala dol iz tega kluba fosilk user posted image user posted image user posted image user posted image  - sej veš kaj mislmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Lp
Pika74
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nova fosilka
30.9.2005 21:40:19   
muki1
Ej, ženske, zdaj pa jaz opažam, da ste fosilke v glavnem take, ki imate v nicku poleg številko. Ker mam jaz tudi, bom zato tudi jaz? A si fosilka tudi, če že imaš enega otroka? Ker jaz ga imam, pa zdaj sem dobila nezaželjeno user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nova fosilka
30.9.2005 23:27:54   
Anonimen
jaz nimam številke, pa sem fosilka :)
ne ne, boljše. jaz sem bodoča fosečka :)

sicer pa: Neža dobrodošla v klubu in upam, da ne boš dolgo članica :) čimprej user posted image user posted image user posted image ti želim

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nova fosilka
1.10.2005 7:20:46   
biba77
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Ej, ženske, zdaj pa jaz opažam, da ste fosilke v glavnem take, ki imate v nicku poleg številko. Ker mam jaz tudi, bom zato tudi jaz? A si fosilka tudi, če že imaš enega otroka? Ker jaz ga imam, pa zdaj sem dobila nezaželjeno user posted image .


Muki1, fosilke smo tiste, ki na moremo/ne uspemo zanositi v enem letu. Ne glede na to, koliko otrok imamo...
user posted image

< Sporočilo je popravil Astra -- 1.10.2005 7:21:09 >


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nova fosilka
1.10.2005 7:33:12   
anajmad
Glej,če si premagala določene ovire,boš še sedaj vztrajala,da boš dobila enkratuser posted image .Pač z določenimi problemi,ampak boš videla,da se bo vse dobro končalo.Drži se miuser posted image .
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nova fosilka
1.10.2005 10:43:37   
Massa26
Dobrodošla Neža81 oz. hitr se spokej dol user posted image user posted image

Dobro si to naredila s šefomuser posted image .

Kako kaj user posted image ?

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?