|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zame petega IUI ne bo!!!!!!
4.10.2005 7:08:51   
Sulfinija
Pozdravljene punce!

No da vam javim moje stanje.Včeraj sem klicala v mariborsko ambulanto,da bi se naročila za peti IUI postopek preden grem na priprave za IVF.
In glej ga zlomka sestra mi reče pa vi ste imeli IUI.In pol sma komaj prišle na čisto besedo ker po novem IUI postopek delajo vsak drugi mesec.In pol sem izkoristila in jo vprašala kako je z pošto mojo za IVF in je rekla tkole,da jo bom vkratkem dobila in bi bilo za naju boljše da bi kar takoj šla na IVF postopek in ker sem IUZI imela in ni bilo pač uspeha,...In pol mi je še sestra rekla da po njenem več petega postopka sploh ne bom imela ker se nama bodo pšrej začele priprave za IVF.
In jaz sem sedaj zelo vesela,kajti komja čakam da bom dobila možnost in grela svoji user posted image  v svojem trebuhu.
Upam in tudi ve nama stiskajtre pesti,da bi tale najin prvi IVF postopek bil uspešen in da bom čez dobrih devet mesecev postala najsrečnejša mamica na tem svetu.

Vsem in vsaki posebej še enkrat hvala za vse lepe besede,ki nama jih kdaj poveste.
Vsem,ki te v postopkih,ali boiste v kratkem tko kot midva pa vam držim ogromno velike pesti.

LP Mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zame petega IUI ne bo!!!!!!
4.10.2005 7:14:14   
Anonimen
Mojca, jaz držim pesti zelo močno, čeprav se spoznam kot pes na boben na IUI, IUV .....Karkoli že je to, naj bo uspešno!

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zame petega IUI ne bo!!!!!!
4.10.2005 7:15:19   
muki1
Go girl user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zame petega IUI ne bo!!!!!!
4.10.2005 7:40:27   
paris
Tudi jaz ne vem točno za kaj se gre pri vsej stvari- pa saj ni važno, glavno, da si ti vesela!Drži se!user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zame petega IUI ne bo!!!!!!
4.10.2005 9:14:34   
tinkamiška
Mojca, jst še naprej močno stiskam pesti, pa naj zdej takoj ratauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zame petega IUI ne bo!!!!!!
4.10.2005 9:16:16   
TANTRA
Mojca tudi jaz ti želim, da bo takoj uspelo in boš kmalu srečna user posted image  z user posted image  ali user posted image user posted image  ali user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zame petega IUI ne bo!!!!!!
5.10.2005 6:55:42   
girly
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mojca! jst upam, da se sestra ne moti in bosta šla kar na IVF! bom držala pesti!pa da se bo prijelo že pri prvem postopku in boš čez 9 mesecev mamica  user posted image  al pa celo user posted image  user posted image

lep dan

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zame petega IUI ne bo!!!!!!
5.10.2005 7:00:21   
CIPRESA
Mojca tudi jaz držim pesti da čimprej začutiš user posted image v trebuščku in čez 9 mesecev zališiš njegov jok.
Verjamem da ti bo uspelo!!!!!!!!!!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zame petega IUI ne bo!!!!!!
5.10.2005 16:56:30   
ronni
To je pa super!!! Tako nas bo kar nekaj,ki se bomo trudile in držale pesti,da bo IVF uspel!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Kar v prvo-zakaj pa ne??? Da popravimo statistiko!!!

user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zame petega IUI ne bo!!!!!!
5.10.2005 17:34:02   
Azaleja
Mojca, jaz ti še vedno držim velike user posted image user posted image user posted image  in ti želim vso srečo, da čimprej postaneš vesela user posted image !!!!!


Lp, Azaleja

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zame petega IUI ne bo!!!!!!
5.10.2005 19:02:53   
Suana
mojca naj ti prvi postopek ivf prinese user posted image !!!!držim pesti in vedi ,da mislim nate!!user posted image user posted image user posted image
lp suzana

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zame petega IUI ne bo!!!!!!
5.10.2005 19:48:47   
anajmad
Superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .No,končno se nekaj premika.Držim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?