|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DOBRO JUTRO
6.10.2005 8:02:56   
hati
Pridete na user posted image user posted image . No jaz sem si privoščila čajček, ker mi pač kava ne paše. V tem deževnem jutru mi je še posebej prijal in me ogrel. Počutim se nekam sumljivo čudno.

Rdečka je že na pohodu in jutri se bo vlila. Mater je vedno tako precizno točna. Sem si obljubila, da ta mesec nič sekirancije in priznam, da mi je do danes šlo kar v redu. Danes me pa že stiska v želodcu, ker vem da bo prišla. Ampak najraje bi v prazno upala, da je ne bo. Ufff, še dobro da bo enkrat boljše.

In ve...kako ste kaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DOBRO JUTRO
6.10.2005 8:24:16   
klavdijak1
Dobro jutro
Men se še mal user posted image , sam se kavica že kuha pol bo pa bolš!
Hati čudno se počutis, kava ti ne paše mogoče pa M ne bo.
Men je bil prvi znak nosečnosti še pred izostankom M da mi kava ni več dišala!
Mene čaka še dolgih 19 dni do konca ciklusa tko da jest čakam O ta mesec sem nabavla teste mogoče pa rata user posted image .
 

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DOBRO JUTRO
6.10.2005 8:33:17   
simi73
Jutro...
Jst sem že veselo na delu, pa me neka gužva lovi in bom danes bolj kratka. Hati tud men zadnje čase user posted image nč kaj ne paše, pa sem drugač kofetar. Mogoče nama pa je res kaj ta mesec ratalo. Čeprav tud jst ne verjamem prevečuser posted image .
Kakšno mate kaj vreme? Upam, da vsaj deževalo ne bo več, ker mi tale dež že pošteno najeda počutjeuser posted image .
Vsem želim lep dan in se kasneje kaj tipkamo..

lp

_____________________________

Življenje ti včasih podari čudežen trenutek. Uživaj v njem!

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DOBRO JUTRO
6.10.2005 8:40:23   
emaa
Jutro, se mal oglasim pred sestankom. Kako ste, jaz še kar, se pripravljam na jutrišnje srečanje, sestavine za torto so nabavljene, popoldne jo pa še spečem.

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DOBRO JUTRO
6.10.2005 8:49:28   
Udb
Dan bejbike!
Je tudi zame kaj kave? ;) Se že tako dolgo nisem pri vas oglasila, da me je kar sram!! user posted image
Kako ste kaj? Zakaj je tako turobno vreme??? Sploh ne vem kaj naj počnem! Nobene volje! user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DOBRO JUTRO
6.10.2005 9:51:30   
cmokec
Jutro. user posted image

Jaz pa kavice nebi. Mogoče čaj, je ga je še kaj.

A katera ve, kako je z Astro? Aneda, da je ...  user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DOBRO JUTRO
6.10.2005 9:54:09   
TANTRA
Ej Udb,
po dolgem času si spet tukaj....Ker sem precej manjkala na rr po ss te sprašujem kaj tisto pod tvojim napisom pomeni? Ali nosiš dvojčke in si v 38 tednu? Če sem pa mim usekala pa oprosti...Ti pa kar verjamem, da se tko počutiš v tem vremenu.... Tudi jaz bi bila kar dooma...

Drugače pa imam že od nedelje napihnjen trebuh (vidno) in me skozi malo boli v predelu maternice.... Možno je da je Klomifen naredil svoje, toda dokler ne bo drugih znakov ne morem vedeti...Edino čakanje, čakanje....
do naslednje sobote.....Še dolgo... Samo me je tudi prejšnji ciklus tako bolelo in je kar prišla ta frdama user posted image ....
Drugače pa vsem skupaj pošiljam veliko dobre volje in držim pesti za čimveč user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DOBRO JUTRO
6.10.2005 9:57:23   
TANTRA
Ja, sej res, kaj je z Astro? Je ali ni?

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: DOBRO JUTRO
6.10.2005 10:20:10   
Udb
Tantra, ne bo dvojčkov - ampak samo Marcel (Urška sem pa jaz)  in sem noseča 38t in 5d. ŠE 9 dni do roka!!!!!!

Upam da je s tabo vse OK! Drži se!! Čakanje je najtežje! Ampak mine!

Kaj pa je z Astro?? A je nosečka??????????????????

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DOBRO JUTRO
6.10.2005 10:28:53   
TANTRA
Oj, Udb, se mi je zdelo da imaš samo enega iz preteklih mesecev, samo sem pa bila malo zmedena .....Joj, še 9 dniii pa boš mamica....Si že kaj nestrpna...Mogoče bo pa prej????
No, jaz tudi upam, da bo kaj iz tega Klomifena... Mi jih je napela ginekologinja, da gremo v akcijo z vso silo.... Leta priganjajo....Bomo morali počakati....
Ja, le kaj je z Astro?????

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: DOBRO JUTRO
6.10.2005 10:35:44   
simi73
Ej babuške, Astra mi je pisala na privat pod nickom biba77, tko da jst mislim, da je....fosečkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil simi73 -- 6.10.2005 10:37:32 >


_____________________________

Življenje ti včasih podari čudežen trenutek. Uživaj v njem!

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: DOBRO JUTRO
6.10.2005 10:38:06   
simi73
Pa Udb, a te kaj že matra, ko maš še sam par dni do PDP?user posted image

_____________________________

Življenje ti včasih podari čudežen trenutek. Uživaj v njem!

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: DOBRO JUTRO
6.10.2005 11:52:34   
TANTRA
Joj, kje je astra no sedaj biba 77? Daj se no oglasi s poročilom da ti čestitamo!


(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: DOBRO JUTRO
6.10.2005 11:57:07   
baguSka
oooo kaj jst to berm???user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?