|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slabost
6.10.2005 9:09:51   
Linda25
Pozdravljene punce,

Po dolgi odsotnosti s foruma se zopet pojavljam.

Naj vam opišem, kaj se mi je včeraj zgodilo. Po malici v službi sem jedla neke piškote, no vsi smo jih jedli. Ampak čez pol ure mi je bilo takooo slabo, da sem se morala olajšati. Čez pol ure zopet. Odločila sem se, da grem domov, saj sem pomislila na virozo. Pridem domov, si skuham metin časj, malo švedske grenčice v časju, malo limonade in bobi palčke. Čez 2 uri mi je bilo bolje. Temperature nisem imela, nič drugega kot slabost. Torej viroza ni, ker če ne bi imela še npr. drisko, zastrupitev tudi ne, ker bi imela povišano temperaturo.

V službi me hecajo, da sem noseča. Kaj vi menite, se je kateri še podobno zgodilo?
Prejšnji mesec se mi je še ciklus zelo skrajšal. Dobila sem M 25. dan. Dobial sem jo 22. septembra.
Vnaprej hvala za vsa vaša mnenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slabost
6.10.2005 9:48:26   
TANTRA
Živjo,
no, glede na to, da si imela zadnjo menstruacijo še za menoj in si imela ovulacijo med 30 in 5.10. zaradi skrajšanega ciklusa je morda včerajšnja slabost lahko edino zaradi vgnezditve, saj se je nosečniški hormon šele začel proizvajati in počasi narašča.
Jaz sem se na dan vgnezditve (6 dan) počutila tako slabo in od tistega dne dalje skoraj vsak dan. Slabo zaradi vonjav pa mi je bilo šele tik pred menstrucijo -25 dan. Opazila pa sem tudi da se mi je izmenjavalo obdobje lakote po sladkem do tega da mi hrana ni dišala.
Svetujem ti, da se malo opazuješ in če se ti bodo simptomi nadaljevali potem je čisto možno da si user posted image . Itak do naslednjega tedna ne moreš nič vedeti.
Po drugi strani pa je lahko bil le en trenutek slabega počutja. Boš videla!

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slabost
6.10.2005 9:58:32   
Linda25
Hvala, Tantra,

upam, da je šlo za vgnezditev. Najprej sem seveda pomislila na zastrupitev in virozo.

Res pa je, da je lahko trenutek slabosti. Včeraj sem v 2 urah bruhala 3 - krat. Vse mi je smrdelo.

Bomo videli. Tebi je bilo tudi slabo ob vgnezditvi?

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slabost
6.10.2005 10:01:19   
TANTRA
No, moja vgnezditev je bila pa taka, da sem bila cel dan čisto fuč. Namreč ko sva se z mojim zjutraj user posted image  od slabosti nisem mogla niti vstati in v glavi se mi je ful vrtelo, tako da sem potem eno uro ležala. Cel dan sem bila čisto fuč, nisem pa bruhala le rahlo omotična sem bila... No, seveda sem pomislila na virozo, saj se je od takrat dalje moja vrtoglavica stopnjevala in tudi vsak dan bolj slabo....

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slabost
6.10.2005 10:49:13   
A_A
Po moje gre za neko vrsto viroze, ker tu pri nas v službi je kar nekaj sodelavev na bolniški zaradi bruhanja in driske (brez povišane temperature).

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slabost
6.10.2005 10:49:31   
simi73
Linda jst izkušenj s slabostjo v nosečnosti še nimam, ti pa moram povedat, da je tud men že par dni občasno slabo, sam nikol tako, da bi mogla jelene klicatuser posted image . Ne vem, mogoče sva pa res končno obe user posted image .

_____________________________

Življenje ti včasih podari čudežen trenutek. Uživaj v njem!

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slabost
6.10.2005 11:42:29   
Linda25
Hvala punce,

ja vem, da neka viroza kroži, tudi sama sem nanjo pomislila, pa čudno mi je, da nisem imela driske.

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slabost
6.10.2005 11:51:12   
TANTRA
Ali te kaj boli v trebuhu? Mene že nekaj dni in imam napet trebuh....

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slabost
6.10.2005 12:02:12   
Linda25
Tantra,

ne trenutno nimam napetega, se pa izredno slabo počutim.


(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Slabost
6.10.2005 12:51:36   
TANTRA
Ja, potem pa je mogoče kaj konkretnega v tvojem trebuščku....Oh, tudi jaz si želim, da bi bila....pa nimam kaj kot čakat in čakat ......

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Slabost
7.10.2005 19:36:08   
lenika
Meni je bilo ob vgnezditvi dva dneva slabo in bila sem omotična, nato se je začelo špikanje v spodnjem delu trebuha. Možu sem povedala, da takšnih občutkov še nisem imela in da sem gotovo noseča. Čez 14 dni sem naredila test in zagledala user posted image .

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?