|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bundice za doma
7.10.2005 14:50:56   
Anonimen
Upam, da boste zastopile moje vprašanje. user posted image
Kje naj kupim kakšno poceni bundo in kombinezon, ki ju bo mali nosil doma...okrog hiše, po vrtu, na domačem hribu s sankami, v varstvu na vasi..skratka...ko se ne bo pazil za vsako figo, da se ne umaže. Se mi zdi škoda dajat ne vem kolk denarja za 2 fini bundi in kombinezona. En boljši komplet bom seveda kupila...ampak tkole za doma...pa ne bom dajala ne vem kolk denarja. Kakšne ideje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bundice za doma
7.10.2005 15:18:33   
soncece24
Poglej med oglase na RR in kupi rabljeno. po mojem je to boljše kot pa če kupiš en poceni drek, ki bo premočil in bo user posted image pol skozi bolan

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bundice za doma
7.10.2005 18:52:24   
Pupica
Se strinjam, poglej če je kje na oglasih ali pa sama daj oglas.
Že za 2 je tako takouser posted image Tia ima hmmm ene 4 prehodne jaknjice, pa se mi je že zgodilo, da je uspela 3 na isti dan politi, poflekati in posvinjati. No pa sej če je flek še gre, če je pa polita...no z mokro pa res ne more iti venuser posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bundice za doma
7.10.2005 22:50:47   
Andra
Jaz sem zadnjič v Toysu dobila ful luštno bundo za 8 eurov.
Meni se zdi to ful poceni.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bundice za doma
8.10.2005 13:04:25   
KODA
Poglej v kakšni trgovini ki ima košare s manj vrednim blagom.Jaz sem že dostikrat kaj našla tam,dobre kvalitete samo kakšna majčkena napaka je kje,ki pa tudi ni nujno,da se vidi.V Blagomix-u na Vrhniki,vem da to imajo.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bundice za doma
8.10.2005 19:38:07   
polona2
KIK, poglej bundice na njihovi spletni strani, lp!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?