|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim, razsvetlite me...
9.10.2005 8:37:52   
Marogica
Sem se znašla pred problemom. Naš 9,5 mesećnik je jedel mlečne obroke (zjutraj in zvečer) na stekleničko, ostale pa na žličko. Sedaj pa že drugi dan "štrajka", kar pomeni, da ko me vidi s stekleničko, se me razveseli, vendar potem noče jest. Sem mu dala najprej čaj, ker sem mislila, da je žejen in je lepo po steklenički pil, ko pa se m vmse zamenjala sekleničko s kašico, se stran obrača. To sem nekajkrat naredila, pa nič.
Potem sem mu menjala hrano-namesto grisolina sem mu dala čokolino, pa se tudi nič ni spremenilo.
Ko več nisem vedela kaj storiti, sem mu dala v krožnik, pa je obrok pojedel. SEdaj pa ne vem, kaj mi hoče s tem signalizirat?
-da ne mara grisolina
-da želi jest samo še na žličko
-ali je povezano z zobki(ki jih še nima, so pa tik pred zdajci')
-ali kaj drugega?
Hvala za razsvetlitev in odgovore

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim, razsvetlite me...
9.10.2005 8:50:19   
jazz
Pri nas je ravno obratno...zvečer noče žličke,če pa je flaška pa poje! Poskusi mu dati kar po žlički,po moje mu bolj odgovarja.

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim, razsvetlite me...
9.10.2005 8:53:00   
ZARA
Mogoče se je prenajedel grisolina?? Ma kaj se sekiraš, mu pa po žlici dajaj, če mu paše...men sploh nikol ni hotla iz flaše pit teh linotov...
Lahko pa tud da ga boli dlesen in ne more vlečt...ugibam...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim, razsvetlite me...
9.10.2005 8:55:37   
Marogica
Zara, imaš prav mogoče se je preobjedel, čeprav mu vedno menjavam (griso-, čoko-, kekso-, rižolino).
Ja kakšne mlečne obroke pa ti daješ? kaj priporočaš?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim, razsvetlite me...
9.10.2005 9:02:36   
ZARA
Jst ji skoz menjavam, ampak zadnje čase noče ničesar več od tega...rižolina in čokolina ne mara, ostalo pa bolj tako-tako...

Jst ji zjutraj in zvečer še vedo dajem flašo + zajtrk oziroma večerjo..
Pol pa mal kombiniram z jogurti, pa zelo ima rada mleko in polento...
Tko da, marogica...razen tega mleka v flaši ne dobi nevem kakšnih hudih mlečnih obrokov, prisilit je pa itak ne morem v nič...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim, razsvetlite me...
9.10.2005 9:22:30   
Marogica
Ja, ja, res je, vendar je moj star komaj 9.5 mesecev, pa res ne vem. kaj bi še prišlo v poštev. Nimam izkušenj, ker ta veliki bi "goltal" čokolino, polente pa -kljub mojim letomuser posted image user posted image -ne znam skuhat.
Vseeno hvala za odgovore

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim, razsvetlite me...
9.10.2005 9:27:42   
Anonimen
Polento skuhaš v razmerju 1 : 4 za vodo. Zavreš vodo, streseš notri polento, lahko v vodo že prej dodaš košček masla ali margarine, počakaš kakšni dve minutki, mešaš,  in to je to. Bolj enostavno ne more biti.
Tudi jaz pa mojemu nisem nikoli po steklenici dajala mlečnih kašic. Vedno samo prilagojeno mleko, do dlje klot do enega leta. Nato pa kakav.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim, razsvetlite me...
9.10.2005 9:49:59   
baklica
Naš tud nikoli ni dobival kašice po dudi (menda je očak tega čuda pojedel, naš pa ni hotel pa smo odnehali). Sicer pa še zdaj v postlo dobiva mleko pa je star skoraj dve leti. Samo ga pa trenutno zelo malo popije. Mogoče deci, malokrat kaj več. Očitno mu ne paše.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim, razsvetlite me...
9.10.2005 10:02:38   
Anonimen
Po moje mu flaša več ne paše. Pa zakaj v končni fazi bi moral po flaši piti oz. jesti. Očitno mu bolj odgovarja žlica.  Polento pa jaz skuham kar na mleku oz. dam vode samo toliko, da pokrije dno, potem pa nalijem mleko, zavre, streseš not polento, dve minuti in to je to. Aja, pa še malo masla prej not, da je bolj hranljivo, pa malo soli. Zraven mu daš lahko pa jogurt. naš jo je z  jogurtom.

(odgovor članu baklica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim, razsvetlite me...
9.10.2005 14:08:49   
Marogica
Al bina, dobro vprašanje, zakaj mora piti po flaški? Zaradi mamine navade in lenobe. Pri ta večjem tega nisem nikoli delala. Sedaj pa priznam, mea culpa.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim, razsvetlite me...
9.10.2005 22:06:40   
urška
kaj pa mlečni riž ali pa pšenični zdrob za večerjo?
hvala bogu, če noče flaše....

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prosim, razsvetlite me...
9.10.2005 22:23:13   
Marogica
Hvala punce za odgovore in recepte. Mislim, da je bil prava ugotovitev, da noče jesti več na stekleničko, pa tudi grisolino mu ni ravno dišal. Sem mu primešala čokolino in ga nahranila z žličko, pa je vse pojedel.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?