|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ovulacija..miljontič:)
11.10.2005 11:18:12   
sonček76
Zdravo punce!!
...ne bit jezne ker načenjam spet to temo,ampak moram vprašat...user posted image
Zadnjo user posted image  sem imela 28.9. (user posted image imam na 28-30 dni) to se pravi,da je bil včeraj 13 dan ciklusa, ker O nimam vsak mesec me zanima ali je možno da je bila včeraj O? Čudno mi je bilo to ker me je kake 6 ur full šravfalo in špikalo tam spodaj, sem kar težko sedela..potem pa  nič več!
A je možno,da je to bil tisti čas ko jajčece potuje po jajcevodih, ampak ponavadi traja 24 ur, kajne?user posted image Sicer sva z dragim zvečeruser posted image ,ampak a blo že prepozno?

Hvala za odgovore in srečno vsemuser posted image user posted image ,pa čimprejuser posted image user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ovulacija..miljontič:)
11.10.2005 11:50:14   
VITA74
Sonček76 jaz imam pa cikel malo po domače od 26 - 31 dni, potem pa štej še moraš user posted image  ampak jaz mojo O čutim, tako kot opisuješ ti...špikanje in napihnjenost..... ampak kot so mi enkrat naj bi bilo špikanje takrat ko jajčece dozori in začne potovati po jajcevodu user posted image   sicer ne vem zakaj ne zanosim če naj bi vedela kdaj je o user posted image

Jaz držim pesti pesti zate in za vse nas in za naše user posted image  ali user posted image

(odgovor članu sonček76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ovulacija..miljontič:)
11.10.2005 12:24:55   
tinkamiška
Tudi jaz sem vedno čutila svoje O, tako, kot jih opisujeta vidve. Tudi potem, ko sem hodila na UZ, ker so mi povedali kadj naj bi se O zgodila, sem jo čutila. Midva sva[sm=sloncek.gif" border=0>nekje od 12 dne naprej, vsake dva dni. Je pa blo včasih kr malo težko, sploh, če nisva bila razpoložena, pa je potem uvod trajal malo dlje[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif]

Ni pa nujno, da je bilo pri vaju prepozno, nikoli se neve...Upam, da sta bila uspešna

LP,
Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ovulacija..miljontič:)
11.10.2005 12:31:11   
A_A
narobe si razlagaš O:
O ni dogodek, pač pa dogajanje

zato je priporočeno, da user posted image  na vsake 2-3 dni pred, med in po O, še boljše pa je če čez cel ciklus user posted image  (če me razumeš)

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ovulacija..miljontič:)
11.10.2005 15:20:52   
Jančika_
Pušenjak pravi ravno obratno: ovulacija je dogodek, ne dogajanje.

http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=70466&t=70466

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ovulacija..miljontič:)
12.10.2005 6:55:32   
A_A
hm,...

tisto drugo pa gotovo drži, kajne? user posted image

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ovulacija..miljontič:)
12.10.2005 12:46:08   
Jančika_
Brez dvomauser posted image . Če bi vprašala mojega moža, bi rekel - večkrat na danuser posted image .

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ovulacija..miljontič:)
12.10.2005 15:53:20   
A_A
da midve nisve slučajno z istim poročene ?!??

user posted image  

hi, hi, hi

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?