|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smučarija
11.10.2005 20:54:41   
mikecpikec
Februarja ali marca se bomo še z eno družino (in verjetno dvema "samskima" paroma) odpravili na smučarijo. Ker bo naš dojenček star takrat dobrih 8 mesecev, drug dojenček pa skoraj leto dni, si ne bomo privoščili ravno 10-urne vožnje. Pa me zanima, kateri kraj v Italiji ali Avstriji nam predlagate.

Pogoji so pa naslednji: apartma na smučišču, dovolj snega (Koroška torej verjetno odpade), cca 3 – max 4 ure vožnje, družinsko smučišče, ki pa naj bi zadostilo potrebam tudi bolj izbirčnih smučarjev (eden od atijev je glede tega kar zahteven user posted image ), ne previsoke cene.

Kakšno področje a la Sella Ronde bi bilo idealno, vendar je do tja (vsaj za nas) predaleč.

A smo preveč zahtevni?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smučarija
11.10.2005 21:19:44   
viv_
Verjetn najboljša varianta kakšen Kronplatz (do tja je cca. 4 ure). Mi smo bili tam vedno zelo zadovoljni, sploh s progami.

(odgovor članu mikecpikec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smučarija
11.10.2005 23:16:47   
sašaš
Oj!

Ma jaz sem bla vsepovsod in čedalje bolj ugotavljam, da mi je BKK zakon - Italije pa pač ne maram.



_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu mikecpikec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Smučarija
12.10.2005 1:04:39   
kofetek2010
se pridružujem sašaš, BKK je zakon, tako po smučiščih, kot tud po ostali ponudbi (terme), lahko poiščeš preko kakšne naše agencije ali pobrskaš po intrenetu in direkt kontaktiraš koga, ki oddaja sobe user posted image  
Hotel Die Post http://www.diepost.com/ je zakon user posted image   ima tud lasten bazen, igralnico za otroke, varstvo, smučarsko šolo,... mi smo pred 2 letoma tam silvestrovali, sin je imel svojo zabavo z ostalimi otroci v igralnici, tako da mu ni bil problem vzdržat celo noč user posted image  
smučišča so tud takšna (jih je zelo veliko), da vsak lahko najde progo zase user posted image

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Smučarija
13.10.2005 20:02:34   
Mojca20
Mi smo pa do sedaj vedno hodili v Italijo in Avstrijo, sedaj ko imamo pa 1-letnika smo si pa zaželeli Slovenije, ker ni predaleč.. tko da smo rezervirali na Rogli, ampak čist na smučišču, da se bova z možem menjala pri ta malemu. Upam da bo OK, čeprav ne vem kakšna so na Rogli smučišča?! Fajn je da bomo šli lahko po smučanju še mal ritke pogret v bazen Zreče user posted image

(odgovor članu mikecpikec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Smučarija
19.10.2005 11:53:02   
k1
smučišča na rogli so super!!!! mi imamo blizu, zato se kar vsak dan sproti lahko gor peljemo.

zanima me, kako uskladite smučarijo z malčki? to mislim za smučarijo za teden dni??? midva jo bova verjetno za tisti dan, ko bova šla smučat, pustila pri babici, za smučarske počitnice pa se še ne bi odločila.

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Smučarija
19.10.2005 14:23:39   
Mojca20
Mi smo se odločili, da se bova z možem menjala pri ta malemu, enkrat bo smučal s ta velikim on, enkrat jaz, tisti ki bo s ta malim pa bo kuhal, delal sneženega moža, sankal......  Ravno zato smo tudi izbrali apartma čisto na smučišču! Jaz  mislim da se bo obneslo! Popoldan bomo pa itak šli skupaj na sprehod, kopanje.... itd... 

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?