|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev po HSG
14.10.2005 10:40:06   
Massa26
Pozdravljene!

Saj vem, da je bilo tudi to že prežvečeno, ampak vseeno mie zanima, tiste, ki ste imele HSG, ali ste tisti mesec uporabljali zaščito?

Jaz sem imela včeraj HSG in se sedaj ubadam z vprašanjem, ali user posted image ali ne. Prebrala sem, da dr. Pušenjak priporoča 1 teden abstinence, potem pa ni več ovir, dr. Reš mi je pa nekako bolj skozi vrstice dal vedeti, da vseeno, če ta mesec ne poskušava user posted image .. Kako ste ve ravnale?

Hvala punce.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev po HSG
14.10.2005 10:43:12   
Azaleja
Ja, midva sva tisti mesec po HSG-ju bila zaščitena, potem pa ne več.

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanositev po HSG
14.10.2005 10:46:57   
pika74
Midva kakšen teden po HSG nisva, pol pa sva, pa ni nč ratal user posted image .

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanositev po HSG
14.10.2005 10:56:16   
ona78




Meni je po HSG-ju (21.9.)  dr. Merlo svetoval naj kr pridno user posted image , brez nobene zaščite!
Sicer se ni prijelo, ampak bo!!!user posted image




_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev po HSG
14.10.2005 12:36:51   
lana38
Meni so HSG delali 7 dan ciklusa. Po enem tednu sva lahko normalnouser posted image . Po HSG bi naj čim več. Nevarno je, če nimaš HSG V začetku ciklusa. Potem ne smešuser posted image pred samim HSG, ker obstaja možnost zanositve. Ker pa gre pri HSG za rentgensko slikanje Maternice in jajcevodov, bi bilo to nevarno, če bi bila slučajno noseča. Po samem HSG pa je priporočljivo čim večuser posted image . Veselo na delo...user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev po HSG
14.10.2005 14:50:33   
Moncy83
Pozdravljena Massa26,

tudi jaz sem imela včeraj HSG in so naročili enotedensko abstinencouser posted image ter do menstruacije zaščitene odnose, potem pa veselo nauser posted image .

p.s.:si bila mogoče v Ljubljani?


LP

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanositev po HSG
14.10.2005 15:26:07   
Andy
Kot so že ostale povedale, sva tudi midva po HSG imela en teden abstinence, potem pa sva do konca ciklusa pazila. Na žalost pa je bilo to že pred enim letom.

Enkrat že bo!

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanositev po HSG
14.10.2005 23:00:16   
KODA
1 teden sva abstinirala,nato ne več.Zanosila pa sem 6mesecev po HSG.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Andy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanositev po HSG
15.10.2005 12:16:48   
kalaxy
Pozdravljene punce,

tudi sama sem imela HSG pri dr.Merlotu 21.9. Takoj sva hopsala in uspelo je. SPoročam vam, da sem danes po 1 letu in 8 mesecih zagledala
2 črtici. Še sama ne dojemam.

Veselo naprej.

P.S.: Ona78 oglasi se mi na privat. Če se spomneš sva bili skupaj na HSG-ju.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanositev po HSG
16.10.2005 10:59:27   
Massa26
Hvala za vse odgovore. Verjetno se bova odločila kar po trenutnem navdihu user posted image .

Sem pa zelo vesela, da je izvid dober in po eni strani začudena, kaj je potem narobe, ker sem potihem pričakovala, da bo HSG kaj slabega pokazal user posted image .

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanositev po HSG
16.10.2005 11:39:48   
Sulfinija
Meni moj zdravnik kateri mi je delal hsg ni rekel nič celo takole mi je rekel sedaj pa lepo otročka delat.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Azaleja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanositev po HSG
17.10.2005 12:19:38   
hati
No jaz sem imela HSG 19.8. in sva ''telovadla'' že kar naslednji dan. Odvisno je kako se počutiš. Odnose odsvetujejo ker je pač možno več okužb. Predvsem zaradi kakih vnetij. Sicer pa ravnaj tako kot se sama počutiš. Jaz nisem imela nič problemov, tudi bolelo me ni zelo močno no.

Upam, da vama čimprej uspe user posted image  user posted image . Srečno!

pozdravček

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zanositev po HSG
17.10.2005 14:53:35   
Anonimen
Jaz sem s svojim dragim telovadila točno 2 dni po HSG-ju. Ker so ravno takrat bili pri nas Chippendallsi in sem mu rekla, da me naj "vzame v red" , da me ne bo tam odganjalo od hormonov.

Pa veste kaj??

Ravno takrat sem zanosila!!! Jupi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Punca, kar dajta si duška!!!user posted image user posted image

Midva sva že imela datum za IUV, ker so rekli da sva oba tam spodaj bolj švoh.

Pa so se motili...  PDP = 16.11. - še malo pa bo privekaluser posted image

(odgovor članu Massa26)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zanositev po HSG
19.10.2005 21:10:51   
Nataša R.
Jaz sem HSG imela februarja in naslednji mesec nama je uspelo. To je bilo dve leti nazaj. Po HSG en teden nisva smela nič . Potem pa je bila pot odprta. 

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zanositev po HSG
19.10.2005 23:46:34   
KODA
En teden sva abstinirala,nato ne več.Zanosila sem 6mesecev po HSG.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Nataša R.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zanositev po HSG
22.10.2005 16:12:41   
stuhica
Ojla!
No evo mene po dolgem času sem se spet oglasila in spomnla na ringarajo pa na vse tiste ki vas pestijo tezavice tako kot so mene in me še vedno!
Tkole da ti odgovorim meni je dr. po HSG priporočil eno mesečni počitek potem pa veselo na delo! Mogoče je vseeno dobro da počakaš potem pa če so ti rekli da so jajcevodi prehodni, bejba sprosti se in ne obremenjuj se preveč boš vidla da vama bo kr hitr ratal! Pa veliko sreče!
stuhica

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zanositev po HSG
23.10.2005 11:24:46   
Anonimen
Midva sva dva dni po Hsg ju user posted image in je ratalo. Noben G mi ni rekel, da naj ne.

(odgovor članu Massa26)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zanositev po HSG
24.10.2005 6:48:33   
danaja1
Drage moje!

Jaz sem imela pred 10 dnevi HSG in so mi v Kranju in sicer dr. Lavrič prepovedali 6 tednov spolne odnose sploh pa da ne smem zanosit. Jajčnike imam prehodne, ni mi pa jasno da so mi tako rekli. 6 teden imam pa pri svojem dr. zopet pregled.
Kaj mislite o tem???
CMOK vsemmmmmmmmmmmmmm

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zanositev po HSG
24.10.2005 6:54:58   
fritzi
Kaj pa sploh je HSG?user posted image

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zanositev po HSG
24.10.2005 7:08:34   
Massa26
Danaja1, to je pa čudno. Meni je G, ki mi je naredil HSG sicer rekel, da naj grem čez 6 tednov na kontrolo k svojemu G, ne pa, da do takrat ne bi smela niti user posted image  niti zanosit. Prvič slišim za tak primer user posted image . A prav tako izrecno ti je rekel user posted image ?

Fritzi, HSG je histerosalpingografija, je pa to poseg, s katerim ti preverijo prehodnost jajcevodov s tem, da ti v maternico in jajcevode vbrizgajo en tak kontrast in potem se na rentgenu vidi, če se je pravilno razlil oz. če so kakšne ovire.

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zanositev po HSG
10.1.2006 19:20:02   
Anonimen
Če so pri HSG-ju- rengentskem slikanju vidne kakšne ovire oz,da jajcevodi niso prehodni to takoj rešijo ali je potrebna naslednja preiskava laparoskopija?

(odgovor članu Massa26)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zanositev po HSG
11.1.2006 7:23:04   
Massa26
Hojla,

s HSGjem se v bistvu ne popravlja nič, razen če gre za take čisto ˝rahle˝ zarastline, da jih že sam tisti kontrast, ki ti ga vbrizgajo, odpravi. Verjetno pa sledi laparoskopija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zanositev po HSG
11.1.2006 8:20:10   
naja78
takoje,če po hsg.ju ne rata,nevem odvisno od tega kdaj ti prekipi,da greš spet do G,in te da na laparo in histero.
torej.......sexat po tj preiskavi,kokr le lohk.malo je že več upanja,sicer pa ne bom pisala Mssa26 je povedala vse.

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?