|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prehrana 4-mesečnikov
15.10.2005 13:14:42   
mama76
Pozdravljene, doma imamo 4 mesece staro deklico na sistemackem pregledu so nam svetovali naj ji začnem dodajti gosto hrano in sicer sadne kašice in to samo jabolko in korenček, ko pa sem šla v trgovino  sem slučajno pogledala na sadne kašice ( frutek ) tam gori piše, da se jabolko in korenček začneta dodajat v starosti 6 mesecev, kaj dajete vi vašim otročkom in zanima me, kdar ji lahko dam še kakšno kuhano zelenjavo, ker se bojim, da se bo preveč navadila na sladko in potem ne bo hotla jest zelenjave, kakšne so vaše izkušnje, prosim pomoč! 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prehrana 4-mesečnikov
15.10.2005 13:25:18   
Anonimen
No moj Nik je star malo več kot 4 mesece in sva že poskusila..jabolko, banano, korenček,slivo, danes tudi breskvo.To vse je za to starost, sicer pa tudi hipp ima kašico mlade zelenjave če bi rada to uvajala.Če želiš ti pošljem na mail otroško paparico-javi mi te!user posted image

(odgovor članu mama76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prehrana 4-mesečnikov
15.10.2005 14:07:19   
tinatona
Haj!

Jaz sem mojemu pri štirih mesecih dala že riževe kosmiče (tudi une od bebi z banano in slivami); jabolko, bučke, cvetačo, korenje (pa ga je zaprlo).

LP Tina

p.s.:Nina-nana sem ti poslala na privat Enaslov, pa bi te prosila če lahko tudi meni pošlješ paparico. HVALA!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prehrana 4-mesečnikov
15.10.2005 14:53:44   
BibaJ
K vsemu prej naštetemu dodajam še brokoli. Naš je bil navdušen tudi nad melono. Danes je pa prvič jedel krompir in špinačo. Star pa je 5 mesecev in 1 teden.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prehrana 4-mesečnikov
15.10.2005 21:34:00   
M i s h k a
Tudi mi imamo 4-mesečnico. Začeli smo že s kašicami; jabolko, korenček-ga ne mara user posted image , banana-jo zapre, borovnice-obožuje, kupljena kašica jabolko -višnja - ima zelooo rada...dalje pa še nismo prišli. Malo pazim na to, da kupljeni sokovi in kašice nimajo glutena in dodanega sladkorja. Sicer pa: tudi mleka, razen materino, imajo dodan sladkor user posted image .  Do zelenjave še nismo prišli, priporočajo pa: grah user posted image , cvetačo, neslano koruzo...
Lepo jejte in predvsem uživajte v tem kaj jeste.
user posted image

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prehrana 4-mesečnikov
16.10.2005 8:09:54   
lucky 111
Mi smo začeli z uvajanjem goste hrane pri 4 mesecih. Počasi, po žličkah in nekaj dni eni in isti okusi: korenček, jabolko, brokoli, cvetačo, banano...
Mislim da so Hipp kašice korenček-jabolko že od 4 meseca naprej.

lp

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?