|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče jesti sadja
20.10.2005 21:45:26   
elizabeta p
Na pomoč. Star je 2,5 let. Še ene pol leta nazaj je jedel vse sadje. Potem je pa počasi kar odklanjal. Zdaj je kakšen dober teden jedel le banane, sedaj pa še to ne več. Ali ima kdo kakšen nasvet, kakšno finto? Zmiksanih stvari noče jesti. Sploh ne vem več kaj naj naredim, bojim pa se da ne dobi dosti vitaminov. Včeraj sem mu tudi en multivitaminski sirup. Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče jesti sadja
20.10.2005 22:31:55   
piščanc
kaj naj ti svetujem, pride pa mine?? vsaj pri nas. trenutno je sadje IN.

Najboljše variante za sadje so tanko narezana jabolka, jagode, granatno jabolko, manjši grozdi - zmiksanega itak nič.

če začne cmihat si pomagamo s Pikovitom.



_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noče jesti sadja
20.10.2005 22:36:39   
cmokec
Stisni sveži sok iz sadja. Pomaranče se že dobijo.

Drugače pri je pri nas zaleglo, da sem dala krožnik s sadjem na mizo, potem sem ji pa naročila, da ne sme vzeti. In takrat je jedla sadje samo zato, da mi je nagajala. Sedaj ne nasede več, me je pogruntala. Mi odgovori, da obljubi, da ne bo vzela in ji tega niti ne omenim, da me nebi resno začela jemat.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče jesti sadja
20.10.2005 22:45:34   
elizabeta p
Piščanc, jaz sem včeraj tud Pikovit kupila, dons sem mu dala 1 žličko. Upam, da bo v redu.
Ja, cmokec, mogoče bom poskusila še tvojo foro. Bi znalo delovat, ker ima zdaj glih obdobje trme.
Hvala obema.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noče jesti sadja
1.11.2005 13:11:57   
KODA
Pri nas je bilo obdobje,ko sta pojedla vse sadje,ki sta ga videla.Potem pa je prišlo obdobje,ko ga tudi pogledat nista hotela.Zdaj pri 5 in 3 letih je stanje podobno.Enkrat ja ,enkrat ne.Jih čisto nič ne silim,ker se bojim,da se jim lahko sadje zameri.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?