|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čokoladna krema
24.10.2005 12:58:32   
vesna fž
ja zanima me kako se naredi čokoladna krema?Pa da je taka bolj mehka al kok naj to rečem,da se ne strdi tako kot pudin naprimer.

Hvala lp vesna


_____________________________


<
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čokoladna krema
24.10.2005 13:01:23   
pika74
Joooj si mi dala lušte user posted image . Jst bi zdele tud ful neki čokoladnega. Doma mam eno 80% Lindt čokolado, sam bom še do večera v LJ user posted image . Si morm hitr en kakav narest, da se potešim user posted image .

Za recepte pa nimam pojma - upam, da se bo javla kšna fajn kuharca.

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čokoladna krema
24.10.2005 13:10:06   
Anonimen
 Za kaj pa rabiš čokoladne kremo?

Jaz imam najraje mouse kremo.

(odgovor članu vesna fž)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čokoladna krema
24.10.2005 13:11:04   
Anonimen
Jaz jo naredim tako: v posodo zlijem sladko smetano, malo sladkam, dodam nadrobljeno šokolado( najboljša se mi zdi Milka) in mešam na štedilniku, da se čokolada stopi. Potem dam to čez noč v hladilnik, naslednji dan stepem.

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čokoladna krema
24.10.2005 13:16:43   
vesna fž
rada bi naredila pecivo ČRNI GOZDIČEK ali bolj znana sladica pri štormanu črni baron.Je pa nareta tako: temni bisvit,čokoladna krema z višnjami in spet biskvit pol pa premazan z smetano-njami nam vsem ful dober in bi rada poskusla sam spečt.
Zdej biskvit pomoje ni panike za naredit vrjetno pač recept za temni biskvit bolj me zanima krema.
Na kulinariki sem vidla recept za kremo sam je napisan da se potev da v skodelice in se bojim da pride pretrda tako ,kot recimo puding,Bit pa more kompaktna ampak še vseeno mehkauser posted image upam ,da vete kaj mislim ker kompliciram 100 na urouser posted image .
No če bo katera vedla mi naj napiše




_____________________________


<
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čokoladna krema
24.10.2005 13:18:41   
vesna fž
to bi pa mogoče lahko bilo-sam obstaja kok hitrejša varjanta al mora bit čez noč v hladilniku?

_____________________________


<
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čokoladna krema
24.10.2005 13:25:47   
Anonimen
V Sparu kupiš mouse kremo. Tam je kot pudingi.
Prah zmešaš s smetano in mlekom - traja - 5 minut in uživaš.

Lahko jo uporabiš tudi za torte. Glej pod RECEPTE: Torta Prestige ala Urška.

(odgovor članu vesna fž)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čokoladna krema
24.10.2005 13:29:16   
vesna fž
super to bom pa poskusla pa bomo videli
hvala pa sporočim jutri kako bo ratalo-bom zvečer pekla ko  otročka zaspita


_____________________________


<
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čokoladna krema
24.10.2005 14:04:23   
BARBARA R.
Jaz pa najprej sladko smetano stepem, stopim čokolado, jo mešam da se ohladi in ne naredi mrena, ter počasi vmešam v stepeno smetano. Vendar POČASI, da se ne sesiri.
 
     user posted image

(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čokoladna krema
24.10.2005 22:19:02   
andrejaz
Moja čokoladna krema:

V posodi na štedilniku stopiš 10-15 dag jedilne čokolade v 1 sladki smetani (250ml). Malo ohladiš in nato daš to mešanico za cca 2 uri v zmrzovalno omaro. Nato pa zmiksaš.


_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čokoladna krema
24.10.2005 22:46:50   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

Jaz jo naredim tako: v posodo zlijem sladko smetano, malo sladkam, dodam nadrobljeno šokolado( najboljša se mi zdi Milka) in mešam na štedilniku, da se čokolada stopi. Potem dam to čez noč v hladilnik, naslednji dan stepem.


Ja, tale je res super. Sama je še nisem delala (bom ta vikend), jo je pa prijateljica za RD mojega otroka in je bila za vse prste obliznit, še tiste na nogi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čokoladna krema
25.10.2005 13:12:51   
Anonimen
A si že spekla? kako je bilo?

(odgovor članu vesna fž)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čokoladna krema
5.11.2005 18:46:41   
Nasy
kupiš galeta kremo, potem, ko je končana in strjena, pa še malo stepene smetane umešaš. Najbolj enostavno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...
Dobre prehranjevalne navade je treba privz...
Prehrana otrok bi morala biti, v primerjavi s prehrano odraslih, energijsko bolj bogata, saj otroci še rastejo in se raz...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?