|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   evo, že drugič
24.10.2005 20:11:35   
lucika
takole, zdaj je uradno. šlo je za zgodnji splav. čiščenje na srečo ni potrebno, pa tudi boljša je ta varianta kot izvenmaternična nosečnost. po vikendu ugibanj in živciranj, so mi danes tudi zdravniško potrdili.

po enem letu sem prejsnji in ta mesec koncno zagledala crtice. zal je ostalo samo pri tem.

sedaj si moram nujno najdit nekaj za preusmeritev misli. pa vedno znova odpiram rr. to moram pogruntat, kako naj neham, ker si ne delam nic dobrega...

potrpljenje rabim.....veliko potrpljenja.

saj ne vem tocno kaj sem, razocarana, zalostna, jezna, navelicana, brezupna, ne vem, občutki so cudni; sploh jih ne znam definirati. vem le, da bi najraje sla nekam pod palmo; da ne bi rabla mislit na nic; ne na dojencke, ne na to kaj se mi dogaja, ne na sluzbo, ne na stanovanje, ne na placo, ne na... na nic. to bi bilo najlepse.

da vas neham matrat.... danes ni moj dan:(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: evo, že drugič
24.10.2005 20:13:54   
Jančika_
Lucika, zelo zelo mi je žal. Vem, da ni besed, s katerimi bi te lahko potolažila. Meni je pomagalo, da sem tule malo pojamrala, brala spodbudne besede in zraven jokala. Jok je včasih resnično očiščujoč. Drži se.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: evo, že drugič
24.10.2005 20:31:45   
muki1
Oh, lucika, grozno, res mi je žal, da morajo ene punce toliko potrpet, preden pridejo do svojega otročička.
Veš, tepalme niso tako slaba ideja. Morda rabiš res malo odklopa, saj ne vem, če si ravno palme lahko privoščiš, ker večina od nas si jih ne nmore, ampak mogoče bi si vzela par dni dopusta in se odklopila od vsega skupaj. Lahko obiščeš kakšno prijateljico, ki ne živi blizu tebe, ga malo požurata, ali pa z dragim oditita nekam v toplice, kamorkoli vstran. Meni ponavadi odklop vedno pomaga da pridem ,,k sebi,, ko sem na psu.
Držim pesti zate in tvojega partnerja, da bi čim prej ljubkovala svojega otroka. user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: evo, že drugič
24.10.2005 20:34:55   
Joe
Zakaj bereš moj odgovor in ne npr. loviš jesenskih listov v toplem vremenu?

Saj bo; kot veš.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: evo, že drugič
24.10.2005 20:48:13   
CIPRESA
Ja lucika zelo mi je žal ko tole berem veš že sprehod pod navadnimi smerekami in pogled na prebarvano pokrajino bo pomagal da najdeš moč in začneš znova..vem da ti bo uspelo in boš kmalu zopet user posted image

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: evo, že drugič
25.10.2005 10:10:36   
Reja
user posted image  Jok na ramenih ljubljene osebe res pomaga. V prihodnje ti želim veliko več sreče - zdaj pa res ven na sonce, dokler še sije in greje, tudi to ljudi spravlja v boljšo voljo.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: evo, že drugič
25.10.2005 14:13:54   
ElaM
Lucika, drži se.
Izjoči svojo bolečino, vpij, daj si duška. to pomaga.
In ne pozabi, za dežjem vedno pride sonce.

_____________________________

:)

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: evo, že drugič
25.10.2005 14:50:20   
NRMM
Lucika žal je tudi meni, kar se ti zgodilo, ampak glavo pokonc, vem, da je hudo, ampak nekak se probaj z nečim zamotit, kajti čimprej boš preusmerila misli, lažje ti bo. Govorim z izkušnjami, lani decembra se mi zgodilo po 12 tednih in videnem bitju srčka podobno user posted image , po 3 mesecih po čiščenju nama ratalo iz prve user posted image tako, da sem sedaj že v pričakovanju user posted image  in še 8 tednov, če bo tako šlo naprej pride našo user posted image .

Drži se, če potrebno zjoči, tudi pomaga, samo v sebi ne drži, ker bo še slabše! DRŽIM PESTI.



_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: evo, že drugič
31.10.2005 9:28:54   
mihi78
pozdravljena!
če "evo, že drugič" pomeni 2 ss potem lahko jaz napišem "evo, že tretjič". tretji ss se mi je zgodil junija. tudi jaz bi včasih najraje pobegnila, da bi malo pozabila ampak ne gre, tudi če bi šla na konec sveta user posted image moja želja po user posted image je prevelika. saj ni nič slabega v tem, da kar naprej odpiraš RR saj za to pa smo, da si pomagamouser posted image !!!! midva sva se zdaj odločila, da počakava do februarja, ko sva naročena v amb. za neplodnost v MB. bomo videli kaj bojo rekli potem pa v nove boje.
je pa čisto normalno, da si prizadeta in da rabiš čas, kar vzami si ga. če je potrebno jokaj, kriči karkoli samo ne zapiraj se pred svetom. pol te enkrat vse dohiti pa maš veliko user posted image !!
želim ti veliko sreče in poguma! user posted image

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?