|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boli za umret....
25.10.2005 11:51:08   
pety78
...tam doli...user posted image .
Od poroda so minili 4 tedni. Naj povem, da nisem bila rezana, le not sem se malo strgala in dobila dva šiva.
Imam pa grozne bolečine. Boli me CELA lula in to samo ponoči, ko ležim. Ko postane nevzdržno, za nekaj trenutkov vstanem in se sprehodim do wc-ja. ;) Potem pa zopet...Kaj bi to bilo? Čez dan nič, temveč samo, ko sem v ležečem položaju. Tako da večinoma dojim tudi sede. Je pa res grozno in zelo boleče. user posted image user posted image user posted image



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boli za umret....
25.10.2005 12:07:36   
Anonimen
ja boga boga...bolečine so res rozne...sicer pa imaš tako ali tako pregled čez 2 tedna, ane? počakaj do takrat, če je pa res nevzdržno, pa pokliči svojo G in ji povej, kaj se dogaja.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boli za umret....
25.10.2005 12:16:21   
muki1
user posted image  ne vem,če te bo moja izjava potolažila, jaz sem 18 mesecev po porodu, pa me včasih prav hudo bolijo ,,šivi,,.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boli za umret....
25.10.2005 13:06:46   
Pupica
user posted image Ojej...ne vem kaj bi ti rekla, pojma nimam, lahko se ti koža malo bolj brazgotini, ali pa kaj vem kja...Si bila kaj pri zdravniku?
Drugače pa ena user posted image sočustvujem s tabo!!!!user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boli za umret....
25.10.2005 15:08:26   
india
Jaz ne bi čakala do pregleda, ampak  bi kar poklicala in vprašala kaj naj storim, verjetno se boš morala it pokazat.


(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boli za umret....
25.10.2005 17:30:07   
Lana_s
Kaj pa če so se ti šivi vneli? Pojdi raje do zdravnika.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?