|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tel. od porodnišnice v lj.?
25.10.2005 18:35:30   
svetlana1
Punce, včeraj sem pri G. zvedela da grem na laparoskopijo, ker vas je veliko takih tukaj ki ste dale to že čez, vas prosim ali ima katera telefonsko št. od porodnišnice v Lj. kjer te posege opravljajo, to je verjetno stara porodnišnica. Pa še nekaj, koliko časa ste čakal v lj. na ta poseg? Mislite, da če bi poklicala v druge kraje kjer tudi opravljajo te posege, da bi me hoteli vzeti?
Hvala
Zlate ste
Svetlana
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tel. od porodnišnice v lj.?
25.10.2005 19:19:20   
nanica
To počnejo na Ginekološki kliniki 522 6060, v Leonišču. Naročanje na OP 522 6112.
Jaz imam datum začetek novembra, čakalna doba pa je odvisna od kirurga, ki te bo operiral.

nanica

(odgovor članu svetlana1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tel. od porodnišnice v lj.?
25.10.2005 19:44:16   
emaa
jaz sem šla v Trbovlje, je blo na GK predolgo za čakat, vsaj pri Ribičevi. Sem poklicala na splošno št., te vežejo, so ful prijazni, datum lahko dobiš takoj, če imaš redne M, takoj po prvi M, ali pa se naročiš takrat, ko M dejansko dobiš,. V glavnem na vrsti sem bila takoj po prvi M.

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tel. od porodnišnice v lj.?
25.10.2005 19:58:21   
svetlana1
Emamair ali imaš slučajno telefonsko, bi ti bila zelo hvaležna. Kdaj si pa ti imela?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?