|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako obleči otroka za domov
26.10.2005 8:58:35   
Zarja2
Pozdravljene punce, mi gremo pa ta teden domov in me zanima ali imate kak predlog koliko obleči našo malo user posted image glede na to da ima komaj 2 kilci. Jajčko in dekico že imamo pripravljeno, ampak kaj pa ostalo user posted image Ji dam gor dvojne hlače, dam zimski ali mal tanjši pajacek gor? Vreme je tako muhasto, ni ne toplo, ne mrzlo...
Hvala za pomoč in lepe trenutke vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako obleči otroka za domov
26.10.2005 9:07:01   
Anonimen
js bi jo oblekla v bodi oz benkico z dolgimi rokavi, pa če ne bi blo glih 20 stopin tut žabice, čez plišastga pajaca in copatke, pa še eno jaknico oz jopčko čez pa odejico po potrebi

(odgovor članu Zarja2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako obleči otroka za domov
26.10.2005 9:09:23   
Anonimen
Jaz sem z mojo šla domov tik pred božičem in sem jo oblekla takole:

-tetra majčko,
- body,
- široko povijanjeuser posted image
- hlačke in jaknico (H&M- nič pretirano debelega)
- zgornji del zimskega pajacka oz. zimska jaknica in spodaj pokrita z dekico (bila je pa v lupinici).
- na glavici je pa imela tetra kapico in redno kapico

Sva pa jo zaščitila z strehico in pleničko čez obraz. V avtu sem jo slekla, ker je vožnja trajala prek eno uro. V lupinico sva pa dala dve brisači, ker je bila tako majhna, da ni mogla sedeti not normalno.

Želim vam, da se čimprej cartate doma in uživate v skupnih trenutkih!

LP

(odgovor članu Zarja2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako obleči otroka za domov
26.10.2005 11:41:34   
k1
hm, odvisno ali bo 22 stopinj ali 15.

če imaš body z dolgimi rokavi, žabice, majčko z dolgimi rokavi in preko še kak kompletek s h&m (pliš - jaknca s kapuco in hlače) in kapco bo po moje dovolj. pa odejico,da jo pokriješ in pleničko za čez jajčko.

ja, pa rezervo za v lupinico (brisačo ali kaj drugega), ker se bo čist zgubila not z 2kg.

pa veselo cartanje doma - je treba veliko nadoknaditi!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako obleči otroka za domov
26.10.2005 19:39:59   
mela
jaz se strinjam z k1.mi smo sli domov 2.8 in je moja punčka tehtala 1980-vse ji je  bilo preveliko.šele tam okoli 3 kil ji je bilo prav št. 50.preed tem smo nosili seveda 44.v bolnici so vedno zdarniki nam govorili,da je bolje da otroka malo zebe kot da mu je prevroče.tako,da ne pretiravaj z pajacki...v kompletek in pol dekco čez nogice.ta teden bo pa itak topel.pajacek pa tople kapice bomo pa decembra gor dali.
lepon se rihtajte doma!!!!

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako obleči otroka za domov
27.10.2005 18:05:01   
petra + zoja
jaz bi jo pa kar fajn oblekla,user posted image user posted image user posted image

- plenička, body, štampčke, zokenčke, majčko, potem pa hlačke in puloverček, pa še kakšno jaknco, kapico, pa v jajčko potem bi pa še to zaščitla z kakšno pleničko in še kaj toplega za čez nogice.

lepo potujte domov pa pa

(odgovor članu Zarja2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako obleči otroka za domov
27.10.2005 21:39:13   
Twetty
Midve sva šli domov januarja z malo manj kot 2kg.Oblekla sem lo v tetra majčko,bodi,še eno majčko,tople hlačke ,copatke,dala pa sem jo v zimsko vrečo iz H&Mja katera mi je še kasnej zlo prav priška,ker je takega malega dojenčka ful težk oblačit.Ja pa kapica in kapuca od vreče.Ti svetujem,da jo nabaviš,ker je res super zadeva.

(odgovor članu Zarja2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako obleči otroka za domov
27.10.2005 21:55:45   
Marogica
Joj, punce, ne pretiravjate z oblačili!!!! Otrkom bo vroče in v avtu, doma, za tistih par metrov do avta pa tudi ne pretiravajte.
Jaz sem šla domov z mojim princem konec decembra(tehtal je 2300g-nedonošen) in sem mu oblekla body z dolgimi rokavi, plišati pajac in tanke nogavičke pod pajaca in delbelejše na pajaca, pa zimski pajac v celem (torej nogice niso bile extra). Na glavo pa samo kapico iz flisa, pa dekico za pokrit.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Twetty)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?