|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Silvstrovanje ugodno na morju!!!
29.10.2005 9:19:12   
Sulfinija
Punce!!!

Mi lahko zaupate kje na morju je trenutno najbolj ugodno silvestrovanje od 29.12-2.01 z njihovim prevozom brez silvstrske večerje.Če mi katera lahko kaj svetuje ji bom iz srca hvaležna.

LP Mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Silvstrovanje ugodno na morju!!!
30.10.2005 13:39:48   
aljuška
Mojca9000, te zanima slovensko morje ali tujina? kar se tiče slovenskega morja se lahko malo pozanimam okoli, ponavadi imajo nekateri hoteli zelo ugodne ponudbe, lahko seveda tudi brez silv.večerje, je pa skori nujna rezervacija čim prej..
Če želiš, ti posredujem nekaj linkov, da boš sama videla..

Ciao
Alja

_____________________________





(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Silvstrovanje ugodno na morju!!!
30.10.2005 13:57:08   
Sulfinija
Ojla!!!!!

Lahko ali hrvaška obala ali pa naša samo naj bo ugodno.Brez silvstrske večerje raje kak izlret namesto tega pa bo tam itak tudi jesti.
Lahko pošlješ linke in si sama pogledam ali pa kar ti daj poglej in mi sporoči,ker vem da bo treba kaj kmalu rezervirat veš.

Mojcauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Silvstrovanje ugodno na morju!!!
30.10.2005 15:40:04   
aljuška
Ojla!

Nekaj naslov: http://www.h-bernardin.si
http://www.hoteli-piran.si
http://www.metropolgroup.si
To so nekateri hoteli, če pa želiš kakšen izlet + večerjo, svetujem:
Izlet po slovenski Istri ( hrastovlje, Krkavče, Koštabona ) z večerjo na tur.kmetiji:Kortina ( krkavče ), kjer imajo tudi majhnega oslička, ali v Hrastovljah ( kmetija Škrgat ) ali na Pomjanu Istska klet ( odlična in pristna istrska hrana ), pa imaš tur.kmetijo Baredi - Jugovac, v bližini je kmetija Medljan ( konjički, koze, kokoške, race - zelo lepo! )
Za izlet imaš še: grad Miramare pri Trstu in okolica, Duinski grad malo naprej od Trsta
Na Hrvaški strani je ena zelo dobra restavracijia - gostilna v Humu, najmanjši vasici, pa Grožnjan, Motovun - to so zelo slikoviti kraji, lahko kombiniraš izlet po obali ali notranjosti..Možnosti je več..Lahko bivate kje na slovenski obali in se potem potepate naokoli, ali ob hrvaški obali..
http://www.slo-istra.com
http://www.istra.hr

Če te kaj zanima vprašaj, mogoče ti bom vedela kaj več povedati..
Ciao!
Alja

_____________________________





(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Silvstrovanje ugodno na morju!!!
30.10.2005 16:24:01   
Sulfinija
Alja jaz se z teh podatkov prav nič ven ne razumme mi lahko kaj pametnega ti pogledaš in kaj svetuješ cenik in pa kraje ter pšrevoze.Prosim za pomoč in hvala.

Mojca

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Silvstrovanje ugodno na morju!!!
31.10.2005 8:02:37   
Primoza
http://akcija.dober-dan.si/3_NovoLeto2005.php 

Tukaj je nekaj, seveda pa je pojem ugodno zelo raztegljiv.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Silvstrovanje ugodno na morju!!!
1.11.2005 11:09:10   
aljuška
Ciao!

Mogoče je boljša varianta kakšen majhen hotel ( recimo hotel Marko, hotel Fiesa, hotel Barbara v Fiesi ) ali penzionček, morda tudi v Izoli..
S prevozi pa je tako..Kar sem ti prejle naštela  v prejšnjem postu ) je morda bolje imeti lasten avto, drugače pa imaš vlak MB-Kp in potem bus KP-Izola ali Portorož ( lokalni avtobusi ) ali direktno z busom iz MS na Obalo ( mislim da je 1 - poglej na http://www.ap-ljubljana.si )
Kje pa te zanima bivanje? v hotelu, penzionu ali privat?

Ciao
Alja

_____________________________





(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Silvstrovanje ugodno na morju!!!
1.11.2005 12:07:37   
Sulfinija
v hotelu bivanje in polpenzion me zanima!

Mojca

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Silvstrovanje ugodno na morju!!!
2.11.2005 14:40:35   
aljuška
Ojla!

nekaj sem se pozanimala, a nimajo še vsi pripravljene in oblikovane novoletne ponudbe, večina tistih ki jih ima ( oz.vsi ) pa ima obvezno silvestersko večerjo. Glede na to, da si želela brez večerje bom še malo 'povohala' okoli, res pa je, da je malo težje, ker vsi nabijajo tole večerjo v pakete ( kot pogoj za ugodno ponudbo )..Vem da imajo Bernardin hoteli ponudbo, vendar z obvezujočo sil. večerjo, prav tako Metropol hoteli. Mogoče ti svetujem: hoteli Simonov zaliv, aquapark Žusterna, hotel Marko..
Bom še malo poizvedovala..
Se še javim
lp
alja

_____________________________





(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Silvstrovanje ugodno na morju!!!
2.11.2005 16:48:35   
Sulfinija
Alja!!!

Hvala ti in lahko zvem ceno tegale paketa malo se pozanimaj pa lahko kar v hrvaško tudi mojega kataloga ponudbe še tudi ni k meni na dom.

Mojcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Silvstrovanje ugodno na morju!!!
3.11.2005 9:06:13   
hati
Mojca jaz trenutno tudi iščem hotel na hrvaški obali za silvestrovanje. Istra Rabac hotel Castro Pollux 29.12. - 01.01. 3x POL  cena na osebo 27.900. Silvestrska večerja za doplačilo 16.000 na osebo.  Potem imaš še v Umagu podobno varianto v hotelu Salumag. Ti javim naknadno še kaj, ker nimajo še vse agencije aranžmajev.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Silvstrovanje ugodno na morju!!!
3.11.2005 17:49:52   
Sulfinija
Ok.Samo jaz bi šla varianto brez večerje na Rabacu vem da je obvezna,če boš kaj takega vedela se priporočam,sicer pa še tudi jaz nisem dobila kataloga.2003 sma bila v dubrovniku in je bil,o špica veš zelo nama je bilo všeč.Na Rabacui je zelo,zelo lepo tam pa sva bila čez poletje in bilo je enkratno res lepo doživetje veš.

Mojca

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Silvstrovanje ugodno na morju!!!
7.11.2005 12:10:25   
hati
Oj Mojca. V Rabcu je itak silvestrska večerja po želji. Če jo želiš doplačaš še 16.000. če ne pač nič. Tko da to ti je dobra zadeva. No Dubrovnik je tudi kar nekaj ponudb. Ampak najbrž ti ni interesantno, če si bla že dve leti nazaj.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Silvstrovanje ugodno na morju!!!
7.11.2005 16:57:16   
Sulfinija
Ha punce hvala vam za vse kar ste napisale o silvestrovanju.Vendar jaz g bom letos imela kar lepo dpma na kavču saj sem padla v user posted image  in tega niti v sanjah nisem čakala.Držite pesti da bo z najino user posted image  vse ok in da bomo drugo lto na morje odjdrali kar trije in ne več dva samo mogoče sptembra meseca.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?