|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: PROSIM POMAGAJTE MI !!!!!!!!!!!!!!! 31.10.2005 9:01:11
|
|
|
|
PBJ
|
Že iz besede lahko razbereš, da injekcija za razpok povzroči umeten razpok folikla in tako pride do ovulacije. Nič ni narobe, če je samo en folikel,kljub stimulaciji z injekcijami. Za 8. dan ciklusa je njegova velikost pravšnja.En cikus je samo en folikel, naslednji dva ...to je čisto različno. Važno je, da je v foliklu tudi jajčece, ki dozori. Folikel poči nekje pri velikosti 2 cm, tako da zdaj res pridno . Jaz sem hodila šest ciklusov na spremljenje rasti foliklov in na te injekcije, pa ni bilo nič, ampak pri meni jo šlo še za druge G težave. Napisala si, da je pri tebi HSG pokazal, da je vse OK, zato kar POGUMNO... lp
_____________________________
Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...
|
|
|
|
|
RE: PROSIM POMAGAJTE MI !!!!!!!!!!!!!!! 31.10.2005 9:15:44
|
|
|
|
Anonimen
|
Sanci, veselo na delo in srecno!!!
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiČetrtek je dan za seksStrokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.
Zadnje s foruma
Nosečnost.пеперутка16Kdaj se ti je začel kazati trebuh? Kdaj so te začeli gledati, kot da si noseča, in te spraševati o nosečnosti?Takoj, ko si izvedela za nosečnost. (
0%)

1-2 meseca nosečnosti. (
17%)

3-4 meseca nosečnosti. (
67%)

5-6 meseca nosečnosti. (
17%)

7-8 meseca nosečnosti. (
0%)
Število vseh glasov: 6Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!